1 756 wyników w czasie 164 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

capoeira (początek wątku)

założyłam nowe forum - forum o capo - zapraszam wielbicieli - forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46696

capoeira (początek wątku)

napiszcie co wiecie o capoeira?

CAPOEIRA !!!!!! (początek wątku)

Czekam na opinie ! Wszystko o tym sporcie !

Capoeira (początek wątku)

Wiecie może gdzie jest najbliższa szkoła capoeiry?

Re: Capoeira

Pierwszy raz o czyms takim uslyszalam. Ciekawe, warto zajrzec: (to dla tych ktorzy sie beda pytac tak jak ja co to jest? pl.wikipedia.org/wiki/Capoeira Niestety n apytanie podstawowe nie odpowiem Ci - poza podpowiedzia szukania w

Capoeira (początek wątku)

Jest w kuj-pom szkoła capoeiry??!!

Re: Capoeira

Skontaktuj się z tym człowiekiem Paweł Werner Stopień: Graduado Cordão: Azul Miejsce zamieszkania: Toruń Prowadzone sekcje: Toruń, Bydgoszcz, Płock Email: yagayaga@o2.pl Tel: +48 698 662 870

Capoeira (początek wątku)

Zajęcia z CAPOEIRY ( sztuka walki, rytm i muzyka) w szkole nr 4 w środy o 16.00 zajęcia dla dzieci. Prowadzi Pan Dinossauro z Brazylii Pierwsza lekcja gratis tel. 533141717, 693546684

capoeira (początek wątku)

Ma ktos więcej informacji o treningu capoeira w sobotę? To bedzie tylko pokaz czy potrenować też będzie można. Proszę o info, będę wdzięczna.

Re: capoeira

hejka!wszystkie wiadomości są na stronie akademii fitness!mają się odbyć dwa zajęcia w marcu, a w sobotę są zajęcia pokazowe.

Capoeira (początek wątku)

Czy w Bydgoszczy jest możliwość poćwiczenia Capoeiry?

Re: Capoeira

Gość portalu: ciemna głowa napisał(a): > oświeć mą ciemną głowę i wyjaśnij co to jest? To jest rodzaj sztuki walki połączonej z tańcem. Na pierwszy rzut oka fajnie to wygląda i można rozruszać zastygłe ciałko:)

capoeira!!!

moim zdaniem capoeira jest idealną sztuką walki dla kobiet!!! zaczęłam jakieś 3 lata temu i wpadłam po uszy :) Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale mogę Ci polecić grupę Beribazu, działa głównie w W-wie, ale ostatnio też w Olsztynie i nawet w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie w ten weekend

Capoeira (początek wątku)

zawsze mi się podobała ;) a że straszniście brakuje mi ruchu i wysiłku fizycznego to wymyśliłam sobie, że mogłabym na takie zajęcia chodzić z Brunem. Dla niego byłaby to mega rozrywka i uspołecznianie się a także trochę gimnastyki, dla mnie... w sumie to samo ;) W Katowicach i okolicach są klub

Re: Capoeira

z dziećmi NA BANK można, są specjalne grupy, tylko nie wiem, od jakiego wieku (dzieci) przyjmują. Zobaczymy. Byłoby suuuuuper. Mój mąż ma zaawansowaną cyklozę, nabył sobie ostatnio full wypas nowy sprzęt (jego rower waży teraz 11,8 kg!) i 'KONIECZNIE kochanie muszę w ten weekend go jeszcze raz

1 2 3 4 5 6