założyłam nowe forum - forum o capo - zapraszam wielbicieli - forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46696
napiszcie co wiecie o capoeira?
Czekam na opinie ! Wszystko o tym sporcie !
Wiecie może gdzie jest najbliższa szkoła capoeiry?
Pierwszy raz o czyms takim uslyszalam. Ciekawe, warto zajrzec: (to dla tych ktorzy sie beda pytac tak jak ja co to jest? pl.wikipedia.org/wiki/Capoeira Niestety n apytanie podstawowe nie odpowiem Ci - poza podpowiedzia szukania w
Jest w kuj-pom szkoła capoeiry??!!
Skontaktuj się z tym człowiekiem Paweł Werner Stopień: Graduado Cordão: Azul Miejsce zamieszkania: Toruń Prowadzone sekcje: Toruń, Bydgoszcz, Płock Email: yagayaga@o2.pl Tel: +48 698 662 870
Zajęcia z CAPOEIRY ( sztuka walki, rytm i muzyka) w szkole nr 4 w środy o 16.00 zajęcia dla dzieci. Prowadzi Pan Dinossauro z Brazylii Pierwsza lekcja gratis tel. 533141717, 693546684
Ma ktos więcej informacji o treningu capoeira w sobotę? To bedzie tylko pokaz czy potrenować też będzie można. Proszę o info, będę wdzięczna.
hejka!wszystkie wiadomości są na stronie akademii fitness!mają się odbyć dwa zajęcia w marcu, a w sobotę są zajęcia pokazowe.
Czy w Bydgoszczy jest możliwość poćwiczenia Capoeiry?
Gość portalu: ciemna głowa napisał(a): > oświeć mą ciemną głowę i wyjaśnij co to jest? To jest rodzaj sztuki walki połączonej z tańcem. Na pierwszy rzut oka fajnie to wygląda i można rozruszać zastygłe ciałko:)
moim zdaniem capoeira jest idealną sztuką walki dla kobiet!!! zaczęłam jakieś 3 lata temu i wpadłam po uszy :) Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale mogę Ci polecić grupę Beribazu, działa głównie w W-wie, ale ostatnio też w Olsztynie i nawet w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie w ten weekend
zawsze mi się podobała ;) a że straszniście brakuje mi ruchu i wysiłku fizycznego to wymyśliłam sobie, że mogłabym na takie zajęcia chodzić z Brunem. Dla niego byłaby to mega rozrywka i uspołecznianie się a także trochę gimnastyki, dla mnie... w sumie to samo ;) W Katowicach i okolicach są klub
z dziećmi NA BANK można, są specjalne grupy, tylko nie wiem, od jakiego wieku (dzieci) przyjmują. Zobaczymy. Byłoby suuuuuper. Mój mąż ma zaawansowaną cyklozę, nabył sobie ostatnio full wypas nowy sprzęt (jego rower waży teraz 11,8 kg!) i 'KONIECZNIE kochanie muszę w ten weekend go jeszcze raz