Mad.ziaa odezwij się jak możesz na mój mail carlorosi1982@gmail.com
carlorosi napisała: > Ja kurcze piekłam muffinki bez smarowania i ze smarowaniem foremek silikonowych > - i kurcze nie chciały wyskoczyć... dobry papier do pieczenia! -- "leben und leben lassen"
, poprzypalanych garnków. Kosztowała mnie w promocji w internecie 900 zł. carlorosi - ale mycie to żaden kłopot. Wystarczy, że jak coś kapnie, bierzesz gąbkę, ręczniczek papierowy i zmywasz. Niczego nie trzeba trzeć.
Proszę usunąć reklamę z sygnaturki.
muszę przyznać że sporo wina kupuję w biedronce, za 15 zeta są już naprawdę zdatne do spożycia. a czasem nawet tańsze za około 10 zł również. Ulubione przez moją kobietę różowe Carlorosi w biedronce 16 zł, w innych sklepach przynajmniej 20zł a jest to dokładnie to samo, więc nie wciskać mi tu bzdur
muszę przyznać że sporo wina kupuję w biedronce, za 15 zeta są już naprawdę zdatne do spożycia. a czasem nawet tańsze za około 10 zł również. Ulubione przez moją kobietę różowe Carlorosi w biedronce 16 zł, w innych sklepach przynajmniej 20zł a jest to dokładnie to samo, więc nie wciskać mi tu bzdur
To mnie tak CarloRosi łululało amerikańske zinko ppu słodziuchne -- »¸.•*»Kołobrzeg-Kolberg To je nolepsze, choć roz a dobrze »¸¸.•*¨`•»