2 028 wyników w czasie 255 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kto spotyka w mieście dzika ten....

, stosunkowo wysoki potencjał reprodukcyjny i ich szybką zdolność do adaptacji do metod polowania. Na kempingach mogą również stać się utrapieniem, ucząc się plądrowania namiotów. W islamskich częściach Afryki Wschodniej i częściach Madagaskaru jest to kolejna uciążliwość, ponieważ jako świnia nie wolno jej

Re: Polacy są bogaci

bmtm napisał(a): > ale jest sporo opcji budżetowego spania, kempingi itd > . Ostatecznie schronisko młodzieżowe w cenie 38 CHF za noc. Ale to jest wtedy najmarniejszy standard i potem się wypisuje bzdury jak berga, że Szwajcaria to syfiasty kraj i pizzę mają niesmaczną, bo

Re: Zimowy kemping

dmuchany lekki klymit i na to karimata, śpiwór puchowy do -10 (fjord nansen ma w dobrej cenie) i na to cieniutki polarowy kocyk Jak jest serio mróz to polecam chemiczne "grzejki" - jedna na nerki, druga w stopy i jest cieplutko, te jednorazowe sa super, trzeba odpakowac na godzinę przed snem

Re: Kto ma kamper?

Na poboczu drogi nocleg zwykle jest hałaśliwy, ale bywało. Na przykład jak złapała nas śnieżyca. Jak mus to mus. Zabronione jest kempingowanie, ale parkować kamperem można. Rozpiętość cen jest spora. Nasz najdroższy był chyba kemping na Słowenni (70euro), Szwajcaria ok. 50 euro, zwykle stajemy na

Re: Kto ma kamper?

Moi rodzice mają, w zimie camper garażuje u nas na podjeździe. Opłaca się to pod warunkiem, ze kilka miesięcy w roku spędzasz w podróży, jak oni. Wyjeżdżają w marcu i wracają w październiku. Największy koszt to cena zakupu campera (u nich samochód przerobiony na campera przez firmę Benimar) oraz

Re: Ceny wakacji

Nasze ostatnie wakacje nad morzem -1400 za 6 nocy, domek na kempingu. W gratisie cisza, spokój, las i pustki na plaży. Ale ja mam zdecydowanie nieematkowe standardy podróżowania :)

Re: Jak się nie ma miedzi to

jakimi kosztami trzeba się liczyć w tym roku. Można też pojechać na kemping i 2 tygodnie grać za darmo w Ping pinga, jeżeli trzeba. Wszystko da się zrobić drożej lub taniej

Re: Wlochy pod namiot tak z ciekawosci

Ale chcesz jechać z własnym namiotem, czy wynająć namiot na polu kempingowym? Bo ten namiot na kempingu wcale taki tani nie jest. Nie znam aktualnych cen, byłam wiele lat temu z własnym namiotem, bo te kempingowe były w cenie mieszkania z bookingu. Może teraz jest inaczej.

Re: Dlaczego mamy niepracujące zawodowo

. To tak jakby Ania skarżyła się Zosi na ceny wczasów na Hawajach podczas gdy Zosie stać co najwyżej na kemping w Bieszczadach a Hawaje widziała na filmach.

Re: Paragony grozy? A jakie ceny macie w domu?

dla pięciu osób zapłacili 800 zł. Mówię, żeby się przestał nakręcać, żona kolegi to snobka jakich mało i jak zobaczyła najdroższą restaurację w okolicy, to musiała tam wejść, więc cena odpowiednia do miejsca pewnie. W zeszłym roku w sklepiku na kempingu w Chałupach za jagodzianki płaciłam 11 zł za

Re: Węgry Balaton polecacie?

Wejdź na stronę balatontourist . Mają kilka dużych kempingow nad samym brzegiem Balatonu z własną linią brzegową, w sezonie wakacyjnym często z animacjami dla dzieci. Kempingi balatontourist rozsiane są nad całym jeziorem: i na południowym brzegu i na północnym i na wschodzie i na zachodzie jeziora

1 2 3 4 5 6