A ska pies jeste na blogu ale to nie jest borzoj -- po tym poznać geniusza w tłumie że zawsze robi tylko to co umie Nie jestem geniuszem Moje zdjęcia 5800444
klina klinem trzeba... inaczej powiedzą że baby na wóz wlazły i rejwach podnoszą że im twardo... a co to Stronniczy Demokraci nie wiedzą z kim rzecz? czemu zatem nie w łeb ino do prasy? wizerunek to jest Charcie rzecz dość istotna przyznasz... -- Lublin
Powiem tak, Leniaku - "daniem w łeb" wiadomej osobie będzie uzyskanie odpowiedniego wyniku wyborczego, odbierającego część poparcia Platformie. Co do skarg medialnych - cóż, mają one zapewne podziałać ostrzegająco na dopuszczających się szykan (lub błędów). Generalnie jednak, skoro SD przedstawia
Just for the record. www.ac.wwu.edu/~stephan/USfatalities.html
podzamczu... hi hi to o Ficu i Wyborczej - wyborne Charcie, wprost wyborne! hmm co do Wysockiego ech smutny ten smiech Roberta jest... przeczytaj mój post na górze wątku... Lubliniensis PO habet vanitatis splendor ex maximum - jej główni (prawdziwi) intelektualiści-artyści Wysocki i Kondrak grają
Bóg zapłać za dobre słowo. Z głosowaniem na mnie możesz mieć jednak pewien - nazwijmy to - dość formalny problem ;) Co do publikacji - to już prędzej, wystarczy sięgnąć po jeden z lubelskich tygodników. Poza tym forum lubię trzyliterowe podpisy :)))))) Sprawa Łątki/PKS - OK, ale zwróć uwagę na e
Jeśli chcesz zaadoptować charta lub wpomóc finansowo charty w potrzebie: www.chartywpotrzebie.org.pl/
oczekuje od strategii by była zapisem taktycznym oczekujemy by nie była zbiorem komunałów i owszem by zawierała priorytetowe kierunki rozwoju.. Twoje podejście do UE jest dziwne czyżbyś traktował UE jako potencjalnego łosia od którego da się wyciągnąć kasę na dowolną durnotę? przykre to Charcie
muszą ja jakoś wykonywać rzeczywistością jest zaś bumelanctwo które dotyczy jak widać nie tylko wymogów UE ale kazdego aspektu urzędniczych obowiązków... BEZ SENSU JEST Charcie UZNAWANIE TEGO ZA NORMALNE zamiast pozbywać się nierobów i szkodników Ty ich bumelanctwo zwyczajnie usprawiedliwiasz i
Piosenki 1. Madness - My Girl (17) 2. Razorlight - Somewhere else (11) 3. Madness - House Of Fun (8) 4. Maximo Park - Apply Some Pressure (7) 5-6. Madness - Baggy Trousers (6) 5-6. Madness - Our House (6) Ogólnie tydzień pod znakiem Madness. -- the bad old world can turn your hair
Tym razem Top 4, bo na piątym miejscu jest 6 kawałków. 1. The Jam - Going Underground - zdecydowanie zwycięzca tygodnia, 2x więcej głosów niż drugie miejsce 2. Martha And The Vandellas - Heat Wave 3-4. Hal - what a lovely dance 3-4. The Jam - In the city -- now I don't want you to g
"Charty" bez urazy dla chartów;) forum.gazeta.pl/forum/w,49353,116220212,116220212,_Charty_bez_urazy_dla_chartow_.html -- Madohora --
"Charty" Autobus przyjechał ... Zerwały się charty By dowieść co który dzisiaj jest warty Zamiast zajączka miejsce w autobusie Ja lecę za nimi. Widocznie tak muszę Zerwały się charty A oczka u nich fałszywe, uparte Bo przecież to mus, bo lecieć wręcz trzeba Ja muszę za nimi. Inaczej
-- https://forum.gazeta.pl/forum/f,49353,Nikiszowiec.html MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC