3 159 wyników w czasie 337 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zmiany ciśnienia a ból głowy (początek wątku)

U mnie duszno, parno i deszczowo, ciśnienie pewnie niskie, od rana pęka mu głowa, ogólnie źle się czuje, ibuprofen nie pomógł.Ci Wam pomaga?Mam wrażenie, że ktoś mi zaciska metalową obręcz na głowie, mocniej i mocniej 🤢

Re: Zmiany ciśnienia a ból głowy

Mam to samo...i mąż też. -- Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari

wzrost ciśnienia krwi a ból głowy (początek wątku)

witam, od jakiegoś czasu mam problem. Czynności powodujące wzrost ciśnienia krwi (bieg, orgazm) wywołują dotkliwy, pulsujący ból z tyłu głowy. Ból utrzymuje się przez dłuższy czas (2-3 dni) z różną intensywnością. Próbuję pomóc sobie validolem, tabletkami przeciwbólowymi. Bez skutku. Do

Re: wzrost ciśnienia krwi a ból głowy

Do czasu pojscia do lekarza wstrzymaj sie z biegami i orgazmami!

Ciśnienie a głowa. (początek wątku)

Dlaczego, gdy na dworze jest niskie ciśnienie, boli nas głowa?

Re: Niskie ciśnienie i ból głowy !!!!

Ja tak "normalnie" mam problemy z niskim cisnieniem a przez to z bólami glowy. Normalnie mam 90/60 a podczas ostatniej wizyty u gina miałam 80/44 (!!!!) 2 razy mi mierzył bo myslał, ze mu cisnieniomerz "fiksuje". Jak jest mi słabo, pobolewa mnie głowa to normalnie biore tabletki. W ciazy

Re: Niskie ciśnienie i ból głowy !!!!

Oczywiście,że to normalne,ja przez 1 i 2 trymestr miałam idealne ciśnienie a w 3 trymestrze mi się zaczęło wysokie ciśnienie, ale lekarz mówi,że to normalne w końcówce :) pozdrawiam -- 27/28tc :) Będzie synus :)

Ból głowy a hashi (początek wątku)

Czy jest jakiś związek?Od tygodnia ciągle boli mnie głowa.Ciśnienie ok,temperatura ok.TSH w połowie lutego 0,886 z 12 w styczniu. -- Fundusze Inwestycyjne

Re: Niskie ciśnienie krwi i ból głowy

A jaka jest różnica m-y kawą a colą? Bo kawa chyba jednak zdrowsza.

Re: Niskie ciśnienie krwi i ból głowy

Zgadzam sie z Majugo. A czemu kawa nie? Ja mam ten sam problem z bolem glowy i niskim cisnieniem i ginka mi powiedziala, ze jak boli glowa, to wypic kawke. Lepsze to, niz tabletki. Tak mi sie przynajmniej wydaje :-) Pozdrawiam

Ból głowy

farah miała bóle głowy, o ile pamiętam, nawet sobie na noc wcierała krople w czaszkę (pewnie rano długo myła włosy :))) natomiast takie bóle uciskowe obserwuje też moja mama i są u niej albo objawem herksa, albo podwyższonego ciśnienia (co czasem na jedno wychodzi). Mierzysz sobie ciśnienie przy

Re: dopegyt a ból głowy

ja tak reagowałam na obniżenie ciśnienia

Re: dopegyt a ból głowy

Witam dziewczyny, mam pytanie odnośnie dopegytu. Czy ten lek obniża tylko ciśnienie? pozdr

Re: ból głowy a karmienie

rzadko miewam bóle głowy, nie stosuję wtedyy żadnych leków, ale mnie czasem boli przy duuuużym skoku ciśnienia w dół -- Ania mama Kubusia (22

Chrom a ból głowy?? (początek wątku)

normalny ból głowy silna migrena,tyko takie ciągnięcie dretwienie czubka głowy-może jakiś nerwoból,kurcze poradxcie odstawić te herbatki i zobzyć co się bedzie działo ,cy czekać aż pogoda się zmieni i ciśnienie m podskoczy(normalnie mam baaaardzo niskie),pozdrawiam Aneta

1 2 3 4 5 6