U mnie duszno, parno i deszczowo, ciśnienie pewnie niskie, od rana pęka mu głowa, ogólnie źle się czuje, ibuprofen nie pomógł.Ci Wam pomaga?Mam wrażenie, że ktoś mi zaciska metalową obręcz na głowie, mocniej i mocniej 🤢
Mam to samo...i mąż też. -- Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari
witam, od jakiegoś czasu mam problem. Czynności powodujące wzrost ciśnienia krwi (bieg, orgazm) wywołują dotkliwy, pulsujący ból z tyłu głowy. Ból utrzymuje się przez dłuższy czas (2-3 dni) z różną intensywnością. Próbuję pomóc sobie validolem, tabletkami przeciwbólowymi. Bez skutku. Do
Do czasu pojscia do lekarza wstrzymaj sie z biegami i orgazmami!
Dlaczego, gdy na dworze jest niskie ciśnienie, boli nas głowa?
Ja tak "normalnie" mam problemy z niskim cisnieniem a przez to z bólami glowy. Normalnie mam 90/60 a podczas ostatniej wizyty u gina miałam 80/44 (!!!!) 2 razy mi mierzył bo myslał, ze mu cisnieniomerz "fiksuje". Jak jest mi słabo, pobolewa mnie głowa to normalnie biore tabletki. W ciazy
Oczywiście,że to normalne,ja przez 1 i 2 trymestr miałam idealne ciśnienie a w 3 trymestrze mi się zaczęło wysokie ciśnienie, ale lekarz mówi,że to normalne w końcówce :) pozdrawiam -- 27/28tc :) Będzie synus :)
Czy jest jakiś związek?Od tygodnia ciągle boli mnie głowa.Ciśnienie ok,temperatura ok.TSH w połowie lutego 0,886 z 12 w styczniu. -- Fundusze Inwestycyjne
A jaka jest różnica m-y kawą a colą? Bo kawa chyba jednak zdrowsza.
Zgadzam sie z Majugo. A czemu kawa nie? Ja mam ten sam problem z bolem glowy i niskim cisnieniem i ginka mi powiedziala, ze jak boli glowa, to wypic kawke. Lepsze to, niz tabletki. Tak mi sie przynajmniej wydaje :-) Pozdrawiam
farah miała bóle głowy, o ile pamiętam, nawet sobie na noc wcierała krople w czaszkę (pewnie rano długo myła włosy :))) natomiast takie bóle uciskowe obserwuje też moja mama i są u niej albo objawem herksa, albo podwyższonego ciśnienia (co czasem na jedno wychodzi). Mierzysz sobie ciśnienie przy
ja tak reagowałam na obniżenie ciśnienia
Witam dziewczyny, mam pytanie odnośnie dopegytu. Czy ten lek obniża tylko ciśnienie? pozdr
rzadko miewam bóle głowy, nie stosuję wtedyy żadnych leków, ale mnie czasem boli przy duuuużym skoku ciśnienia w dół -- Ania mama Kubusia (22
normalny ból głowy silna migrena,tyko takie ciągnięcie dretwienie czubka głowy-może jakiś nerwoból,kurcze poradxcie odstawić te herbatki i zobzyć co się bedzie działo ,cy czekać aż pogoda się zmieni i ciśnienie m podskoczy(normalnie mam baaaardzo niskie),pozdrawiam Aneta