54 wyników w czasie 74 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ciasto marchewkowe

Ja mam przepis z Wysokich Obcasów z 2002 roku.Marty Gessler (nie Magdy). Zafoliowany na stałe żeby się nie zniszczył ;) i z niego zawsze robię. 1 i 1/4 szklanki oleju 4 jaja 2 szklanki drobno utartej marchewki 2 szklanki mąki 2 szklanki cukru (daję jedną) 2 łyżeczki proszku do pieczenia 2

Re: ciasto miś z formy silikonowej

Marchewkowe wg Magdy Gessler, albo inny Murzynek

Re: ciasto marchewkowe - marchewka?

Niedawno byl https://forum.gazeta.pl/forum/w,77,128943572,,Ciasto_marchewkowe_wg_przepisu_Magdy_Gessler.html[id =1&width=90]watek o ciescie marchewkowym - polecam zwlaszcza moje uwagi nt pieczenia (opierajace sie na kilkudziesieciu udanych marchewkowcach). http

Re: Ciasto marchewkowe wg przepisu Magdy Gessler

ja tez nie mieszkam w polsce, ale potrafie sie poslugiwac wikipedia :) ...wyszła za Piotra Gesslera, członka rodziny warszawskich restauratorów, syna Zbigniewa Gesslera i brata Adama Gesslera......Obecnym partnerem Magdy Gessler jest Waldemar Kozerawski. Ma dwoje dzieci: syna Tadeusza (ur. 1983) z

Re: Ciasto marchewkowe wg przepisu Magdy Gessler

zy one są jakoś skoligacone? pytam bo nie mieszkam w Polsce i naturą rzeczy nie orientuję się w przekładańcu towarzyskim. Ale nazwisko rzadko spotykane, więc pewnie tak.

Re: Jak zrobić ciasto marchewkowe?

pieniądze, że oni tak właśnie zrobili, a potem dopiero sfilmowali "śłiczną białą pianę") Ja zaś zrobiłam inaczej - jak w przepisie M. Gessler - tj. najpierw ubiłam jajka z odrobiną cukru (a, właściwie z cukrem waniliowym, bo pozostałe "suche składniki" wymieszałam razem z mąką i cynamonem w oddzielnej

Ciasto marchewkowe (odkopuję) (początek wątku)

bo się zarchiwizowało. Ciasto wg przepisu M. Gessler. Wątek tu: fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,20755674,20755674.html przepis tu: 1 i 1/4 szkl. oleju 4 jaja 2 szkl. drobno utartej marchewki 2 szkl. mąki

Re: Ma ktoś przepis na dobre ciasto marchewkowe?

Wygooglaj ciasto marchewkowe Gessler. Uzywam tego przepisu, tylko daję 3/4 szklanki oleju zamiast półtora i 1,5 szklanki cukru zamiast dwóch. Ciasto jest super i zawsze wychodzi :) -- Lobby bardziej i

HELP!!!

tez pieke wlasnie ciasto marchewkowe, ale z przepisu Gessler i po 50min w 180C w piecu zanurzony w ciescie patyczek dalej pozostaje oblepiony ciastem...tak ma byc? bo z wierzchu to jest juz calkiem przypieczone...:/ Znawcy ciast marchewkowych bardzo proszeni o pomoc!!!

Re: Ciasto marchewkowe

Ciasto jak sugeruje M.Gessler przełożyłam serkiem waniliowym.

Czemu nie wyroslo??? Co zrobilam nie tak? (początek wątku)

Dzis zrobilam ciasto marchewkowe wg przepisu Marty Gessler kobieta.gazeta.pl/kuchnia/2,54041,,,,5407979,P_KOBIETA_PRZEPISY.html. Wszystko szlo dobrze, ciasto wyroslo pieknie. Po wylaczeniu piekarnika zostawilam je w nim do calkowitego wystygniecia piecyka. No i co???? Po wyjeciu okazalo

1 2 3