znajomymi ktorzy wspolnie z Comarchem wyłudzali granty (niektorzy juz aresztowani)).
Moze przypomnijcie przy okazji dlaczego miasto tubtin nie dogadało się z Comarchem ? A była to szansa ...
części swoją szansę już przespał. Takie miasta jak Gdańsk, Wrocław, a przedewszystkim Kraków zgarnęły już praktycznie wszystkie rodzynki z tortu centrów obsługi dużych, międzynarodowych firm obecnych w Polsce. A Lublin nawet nie potrafił dogadać się z Comarchem ... popatrzmy, jak rozwija się "strefa
Taki z Ciebie kibic Wisły jak ze mnie Cracovii . Jak sobie przypomnę jak kibice Cracovii wyszydzali że Cupiał zadłuża Wisłę w swojej firmie to śmiać mi się teraz chce że Filipek zrobił to samo . Dobrze Wam tak !!!
spokojnie Filipiak i Majchrowski już tam sie dogadają nie takie rzeczy się robiło jak czerwoni byli u władzy.
a Jasiu Filipiak świruje, jak zawsze w sytuacjach kryzysowych. Ten przygłup i przedwcześnie emerytowany profesor nie potrafi niczym kierować. Jego styl zarządzania Comarchem jest adekwatny dla zarządzania budka z warzywami. Klubem też nie zarządza, bo się na tym nie zna. On i jego syn Jeremiasz
powiększa się o 16,2 mln euro. Pod koniec 2009 roku niemiecki klub piłkarski 1860 Monachium po długich poszukiwaniach znalazł wreszcie sponsora. Okazał się nim Comarch, krakowska firma informatyczna założona przez profesora Janusza Filipiaka. - Z Comarchem i przede wszystkim z profesorem
Ty sprzedaj ciulu swojego Filipiaka,razem z Comarchem i Wierzynkiem,nakupicie sobie 5 kg ogórków i będziecie mieć LM...
najblizszych miesiacach mozna spodziewac sie ze Lewicki zwiaze swoja kariere zawodowa z Cracovia lub co bardziej prawdopodobne z Comarchem lub jego spolka-corka.Sledzmy wiec poczynania tych dwoch nikczemnych ludzi:Lewickiego i Filipiaka.
> W sprawie trudności z wprowadzaniem danych do systemu kontaktuj się raczej z > Comarchem. Podzielam opinię co do 'niepełnej" wiedzy nt temat UMK. > Od Comarchu usłyszałem, że nie są odpowiedzialni za moduł AO, którego autorem jest Vulcan. Vulcan zwala winę na Comarch, który
kontaktuj się raczej z Comarchem. Podzielam opinię co do 'niepełnej" wiedzy nt temat UMK. Na wprowadzenie danych kilkuset pracowników i jeszcze większej liczby uczniów nie wystarczy tydzień. Dlatego pracę należało rozpocząć dużo wcześniej i wyjaśnień szukać pod właściwym adresem. A emocje zwodzą
To chyba pytanie do Ciebie, w końcu piszesz z domeny comarchu, który słynie z nędznych płac, wszędzie, nawet w wawie! Tak więc przestrzegam Cię "spryciarzu" do du..py z tym comarchem i chu..jowo płacą, szkoda Twojego czasu i poświęcenia!