Dzień dobry, Jakie foteliki kupić? Auto BMW 5 Touring (niema opcji zmienić, to auto służbowe) Obecnie mam 2 x Concord Transformer XT oraz Cybex Anton 5. Niema opcji aby to weszło do tyłu. W środku to nawet żona się nie mieści. Dlatego szukam 2 fotelików (wąskich) w wadze 15-36 kg
polecacie sklep super, a jakie macie zdanie o Concord Transformer XT?
u nas sie sprawdza concord transformer XT
www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/412/armadillo_flip_xt_kolekcja_2016/1 może Concord Wanderer ale tak jak pisałam więcej szczegółów bo nie ładne co ładne a co sie komu podoba :)
Mamy concord transformer xt i jest rewelacyjny. Ale ma isofix a potrzebuje drugi fotelik bo czesto podrozujemy innymi autami. Wiec zalezy mi na czyms klasy concorda i z latwym montazem na pasy bo fotelik bedzie czesto przenoszony? Czy moge liczyc na rady?
Xt ma :-) t i xbag nie maja
Co do isofixa to sie nie znam. Dla mnie najwazniejsza zaleta xt to regulacja pochylenia oparcia.
Corka 9,5 - jezdzi w Concord Transformer xt z isofixem. Ale ona szczupla jest, ponizej 30kg. Mysle ze dwa lata to jeszcze spokojnie pojezdzi, fotel rosnie z dzieckiem.
ok, bardzo dziekuje za pomoc, czyli te adaptery Concord wchodza na stelaze Jane?
Adaptery są marki Concord ,nie Jane, ale mają takie same mocowania i pasują na citi, cabrio i pebble. www.sklep-tosia.eu/concord-adapter-do-fotelika-maxi-cosi_p1240
dla A: Baby Jogger City Elite Cybex Ruby dla T (na razie w gondoli jezdzi :D ) Baby Jogger City Mini Baby Jogger City versa Baby Jogger City Mini GT Maclaren volo candy bar Concord Wanderer Brio go Maclaren techno Mountain Terrain 2010 bob Maclaren techno xt mb terrain 2013 mb
taaa, to dobry moment na podsumowanie, bo wiecej dzieci nie planuje a obecne pozegnalo sie z wozkami na dobre: 1. Mikado Boston 2. Maclaren XT 3. Teutonia Y2 4. Coletto Enzo Jungle 5. BJ Elite 6. Emmaljunga Classic 7. BJ Versa 8. Casualplay Vitange 9. Concord Fusion 10. BJCM gt 11. Maclaren volo
Ja mam 3 takie foteliki, z czego jeden już ze 3lata chyba i wszystko ok. Mam też Recaro Milano i Transformer XT i te Diono jakoś najsensowniej wypadają. Recaro jest strasznie lichy (takie sprawia wrażenie) i nie ma ISofixa, nie jest rozszerzany, drugi raz bym nie kupiła. Natomiast Concord jest taki