Wznawiam wątek, bo mam coś do dodania. Na swoją bliznę kupiłam Contractubex, bo to polecił mi lekarz. Może i dobra, nie wiem, krótko ją stosowałam, bo mnie blizna od niej swędziała. Za to odkryłam coś innego (nie sama, po szukaniu informacji w necie). Otóż tejp, taką taśmę kupowaną w kilkumetrowych
I Contractubex na blizny.
Contractubex.
A, czyli zapewne dobrze sie robiło, tj oddzieliły sie martwe tkanki. Ja bym pewnie założyła sobie jakiś cienki opatrunek typu Granuflex extrathin (taka druga skóra). Po zagojeniu często smarować i masować skore, może być Cepan/Contractubex, Żel Silikonowy, Bliznasil, No mnóstwo tego jest. Ważne
miałam tak samo i po żelu contractubex jednak nie wystąpiła reakcja alergiczna. Widać mało kto ma taką alergie
Jak w temacie. Czy coś się u Was sprawdziło? Contractubex? Juniorowi odpadają właśnie strupy z buzi i klatki piersiowej, chciałabym zadbać o te miejsca. Dziękuję za odpowiedzi.
lekarz, lekarz, lekarz! Powinien być w pierwszej kolejności. Jak zostanie blizna to jak sie zagoi smaruj czymś na blizny. Contractubex na przykład
dorotagryszawska napisała: > Nie zmieniaj, contractubex dobrze leczy, a zmiana leku moze zaszkodzić ale kontrola u lekarza chyba wskazana
Nie zmieniaj, contractubex dobrze leczy, a zmiana leku moze zaszkodzić
ja na blizny potrądzikowe stosuję Contractubex w żelu,. Jak się rana zagoi to smaruje przez miesiąc czy dwa i znikają same
O dzięki za linka. Nie musze już biegać po aptekach po contractubex, i przy okazji znalazlam jeszcze kilka leków
WODA, bo się pęcherze porobią i bąble. Potem lekarz/pogotowie. A jak się rana zagoi to wtedy cos na bliznę, np. contractubex w żelu