Oliwunia pierwsza klasa dziewczyna!!!! -- Zuzanna 15.02.2006 nasza królewna
-- <a href="https://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;121/st/20060228/dt/6/k/16ac/preg.png">Oliwka nasz kurczaczek:)..</a>
" onanistyczne nerwice leniaka" - coś w tym jest..... forum.gazeta.pl/forum/w,62,82801349,82913477,Re_nie_prowokacja_tylko_celny_przytyk.html
www.youtube.com/watch?v=5sLYg8XhdMY&feature=related jest tego piękna i w nas i dookoła i trzeba go cenić i wspierać bo .. warto ;)
www.youtube.com/watch?v=2_HXUhShhmY na dziś ... jutro ... kiedyś.... :)
Az mi dech zaparło....woda ma tyle najpiękniejszych form, niepowtarzalnych!!! -- https://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL
Witaj Mr.Sajgon....woooooooooda.... a mnie sie marza Wodospady Iguazu, obejrzec te potege natury...najlepiej przeleciec nad nimi balonem, zeby poczuc na skorze te krople wilgoci :-) tak sobie to wymyslilam - chociaz, prawde mowiac, nie wiem nawet, czy jest to tam mozliwe :-) -- https://i56.tinypi
mów szybko, co tamtem zrobił, żeś go tak pokarał... Do tej pory tylko oglądałam, no ale takie cudności to mus komentować. Ale, ale... będzie partnerka? Smutno mu będzie tak samotnie stać i straszyć...
cudne, cudne ;-) śmieszne, śmieszniaste ;-D jeszcze, jeszcze piszcie jeszcze i nie przepraszajcie za dlugość opowieści (czasem trzeba) larwo, czy panowie policjanci pytali o coś? hehe
:D nie mieli odwagi :)) ale bylismy pod obserwacja - jak ruszalismy do kliniki to pojechali za nami :)) -- ____________________________________ ivf/icsi - viaţa e plină de miracole
Trafiłaś w samo sedno, a teraz szybciutko zakładaj pancerz, zbroję i przyłbicę, bo Cię zagryzą!!!!!!!! Całuchy dla Ciebie i SIĘ NIE ZMIENIAJ W TYM NOWYM 2007 ROKU!
-- <*> ile twarzy tyle zyciorysow
JÓZEFA 22 na krakowskim Kazimierzu Cudny szyld ! Naprawdę wyjątkowy! Proszę o sfotografowanie... Super Przykład ,ze można INACZEJ!
JÓZEFA 22 na krakowskim Kazimierzu Cudny szyld ! Naprawdę wyjątkowy! Proszę o sfotografowanie... Super Przykład ,ze można INACZEJ!
Co do sikania w krzakach, to mam nadzieje, ze jakas toaleta tam sie znajdzie... A Różanka mojej pamieci, to piekny ogród, tam chodziłem sie uczyc na ławeczkach, w ciszy i spokoju i pięknie. Ciesze sie, ze to miejsce ożyje, ale zeby nie zostało zadeptane - to kwestia stosownej organizacji
Maciejx ... spelnilo sie zyczenie pana Jarmolinskiego ;) Logo ...pesymistyczne bardzo.....