feniks.gov.pl/aktualnosci-ponad-polowa-srodkow-z-programu-fundusze-europejskie-na-infrastrukture-klimat-srodowisko-w-rekach-beneficjentow www.cupt.gov.pl/aktualnosc/krajowy-plan-odbudowy/fundusze-europejskie-w-2025-roku-mocny-krok-naprzod/ Tu możesz sobie powyżej poczytać ile
https://transinfo.pl/infotrans/powstanie-kolejny-wezel-przesiadkowy-w-katowicach-dzieki-dofinansowaniu-z-cupt/ POWSTANIE KOLEJNY WĘZEŁ PRZESIADKOWY - www.tansinfo.pl - 19.08.2025
www.cupt.gov.pl/wp-content/uploads/2022/06/autyzm-i-transport-nowy_copy_802.pdf Co ematka?
"Tylko FEnIKS to jest to kompletnie coś innego" Przepraszam, a jaką to robi właściwie różnice, skoro tak czy inaczej są to środki na inwestycje? "Tabela opublikowana przez CUPT mówi jednak wprost, że ofertę złożono, starając się o zakup 40 tramwajów." Tak, i zostali odrzuceni z uwagi na to, że
innego. Do Warszawy dołącza Gdańsk i Częstochowa. Jakoś inne miasta dały radę. W rozmowie z portalem Wyborcza.pl ich przedstawiciel narzekał, że czasu jest mało, a i pieniędzy niewiele dają, zatem miasto zastanawia się nad sensem walki o pieniądze z KPO. Tabela opublikowana przez CUPT mówi jednak
Transportowych (CUPT) na bezzwrotne wsparcie w kwocie 2 mld 162 mln zł z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Maksymalna kwota wydatków, które zostaną dofinansowane to 2 mld 297 mln zł. Poziom wsparcia unijnego wynosi ponad 94% wydatków kwalifikowalnych. Środki zostaną wykorzystane na siedem
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/377549751_1045155846497037_8570956173258056130_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=4c1e7d&_nc_ohc=mR5094w9X4kAX9lIkXy&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=00_AfCuptGJ9G6ooljVFz9dDS8otRP3CvRiQOURzYEenP28GA&oe=6504D196
30 stycznia 2020 roku Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Sosnowcu zawarło umowę z Centrum Unijnych Projektów Transportowych, reprezentowanym przez Joannę Lech p.o. Dyrektora CUPT, na dofinansowanie projektu pn.”Czyste niebo nad Zagłębiem – Zakup autobusów elektrycznych wraz z
Wchodzę ci ja w ulubione fora, klikam przycisk Więcej, bo z jakiegoś wam tylko znanego powodu lista ulubionych forów nie może być rozwinięta, i zamiast listy forów wyskakuje mi to www.cupt.gov.pl/ Nie, nie dam zrzutu ekranu
Do CUPT ma pójść wspólne stanowisko w sprawie tunelu. www.jozefow.pl/page/14,aktualnosci.html?id=1927 " Na Komisji przygotujemy wspólne stanowisko mieszkańców oraz władz miasta w sprawie inwestycji
Przeczytałem pisma kilku mieszkańców do CUPT. PKP PLK ma zwolennika w tym, aby nie wydawać pieniędzy na tunel. Tunel będziemy musieli zbudować za własne pieniądze (bo jestem pewien, że w dłuższej perspektywie okaże się, że jest niezbędny
Hehe, czyli to ludzie z Matejki chcieli mieć ten wiadukt ;) iotwock.info/artykul/brak-przejazdow-i-kilometry/272896
Tu znalazłam tamtą dyskusję (a raczej jedną z wielu), gdzie Mariusz wkleił zdjęcie (12.11.09, 14:18) jednego z proponowanych przez mieszkańców Matejki wiaduktów. Też był lepszy od tego zaproponowanego przez UM. Niestety strony www z tamtymi propozycjami już wygasły i nie pamiętam innych projektów.