70 wyników w czasie 37 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Karyny nie miały się na kim wyżyć

cygarietka napisała: > Najbardziej bulwersujące w tym wszystkim jest to, że nikt nie zareagował. Nosz > kur.... jak tak można. Boisz się to spróbuj zainterweniowac z pewnej odległości > . Zadzwoń na policji, ale pomóż jakkolwiek. > Ja nie mogłabym przejść obojetnie Z

Re: Boże MYSZ!!!

cygarietka napisała: > łapki ma myszy wystawialiśmy już tyle razy i nic Może przynęta była do kitu. U mnie kilka lat temu skądś przypałętała się mysz. Zakładałem do pułapki ser, słoninę - bez skutku. A wystarczyło założyć kawałek skórki od chleba i nie minęło nawet 10 minut od zgaszenia

Re: Oj tam oj tam

cygarietka napisała: > No pewnie fajnie się gada siedząc w domu bez żadnych niechcianych stworzeń. Ja > kby ci przebiegło kilka pod nogami i znalazła jakąś pod kocem może byś inaczej > pisała, no chyba, że jesteś uodporniona, to co innego. No i co by się stało, jakby

Re: Filip Chajzer o pieniądzach

cygarietka napisała: > Chajzera uwielbiam, mimo, że jak zaczął pojawiać się w TV pomyślałam, że to kol > ejny synalek znanego tatusia. A teraz sądzisz, że tam się pojawił bo miał wyjątkowy talent i urok osobisty?

Re: Najbardziej bezczelni ludzie - watek lajtowy

cygarietka napisała: > Ale z asertywnosci u mnie dwoja, niestety. > > To jak dwója z asertywności to co? zapłaciłaś za użytkowanie garażu? > No to dwója z plusem. To znaczy trzy z dwoma minusami.

Re: Filmy, które...

cygarietka napisała: > Spotlight - utwierdził mnie w przekonaniu, że "dobrze" patrzę na kośćiół Spotlight'a nie widziałam, ale mam podobnie po Filarach Ziemi. Z filmów, które mnie w jakiś sposób ukształtowały na pewno Między piekłem a niebem, z ostatnich Nietykalni.

Re: Sprawdzony przepis na muffinki

cygarietka napisała: > ale żadne jeszcze nie wyszły takie jak bym oczekiwała. Marzą m > i się takie jak z cukierniu, wyrośnięte, lekko popękane z wierzchu hmmmm...... Te z cukierni mają dodawane polepszacze, spulchniacze i pół tablicy Mendelejewa ;) . Domowe są naturalne i takie

Re: Do wynajmujących mieszkania

Tosia, ja mam trochę inne doświadczenia. Tak jak Cygarietka mieszkam za granicą i nie mam możliwości mieszkania dopilnować. Co z tego, ze lokatorów znajdowałam szybko i prezentowali się całkiem nieźle. Widocznie miałam pecha, bo potem sprawy się wcale dobrze nie układały. Właśnie z ostatnim

Re: Do wynajmujących mieszkania

Cygarietka, my wynajmujemy przez tę agencję homerent.pl/strona-glowna/. Rozważalismy jeszcze www.mzuri.pl/. Też mieszkamy daleko, nie mieliśmy

Oczywiście ze zadzwonić!!!!!!

cygarietka napisała: > Sąsiad mój posiada dwa psy. Duży lablador i mały kundelek. Lab. trzymany na łań > cuchu przy domu, nie ma budy przywiązany jest obok czegoś na kształt garażu, d > użej szopy, nie wiem jakie są tam warumki dla tego psa, nie byłam. Ale pies jes > t tam

Re: yyyyyyy.........

cygarietka napisała: > Chipsów oczywiście nie jadłam, ale moje dziecko nie zwróciło na to najmniejszej > uwagi i wzięło kolejne do ust..... A kiedy powiedziałam córce, żeby już nie ja > dła, koleżanka na to "ale czemu, niech je" a ja siedziałam jak ta p..... nieee no wiadomo

Re: Zaproszenie dziecka na urodziny i problem

cygarietka napisała: Aha koleżankę baaaaardzo lubi i z wzajemnością, mówi, że to będzie jego żona ;) To niech ta jego przyszła żona zaprosi też szwagierkę ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,245979,Misterni.html Misterni

Re: Zaproszenie dziecka na urodziny i problem

cygarietka napisała: > Mam też większe, ale nimi się raczej nie dzielę na forum :) > Na tym szczeże odradzam ;) Slawek

1 2 3 4 5 6 7