174 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czarku

dziękuję Ci najpiękniej jak potrafię...spróbuję mu o tym alkoholu jakoś podszepnąć...myślimy o wezwaniu do domu prywatnie psychiatry,co by sprawdził skąd ten efekt ociężalości kończyn...mąż mówi ,że czuje się jak robot...i rzeczywiście tak chodzi jak automat...zwrot całym ciałem,ciężko mu utrzyma

Re: czarku

Kajko ja tez tak kiedys miałam.Picie meza i ciagły strach.Zachorowałam,bylam w szpitalu i teraz jestem sama i to tez nie jest dobre:(Sama nie wiem co jest,ale przynajmniej sie nie boje ze przyjdzie i mnie udezy.Sluchalam twojej muzyczki i ,lza zakreciła mi sie w oku.Chcialabym wyslac do Cieb

Jesteś tak osobliwie mądrawy...czarku

Gość portalu: czarek napisał(a): > I Michał też czasem pośpiewał...a Ty misiu gotówżeś cała piwnicę żydowsko > > ubecką zrobić...no to śmiało... > > oj nie całą, nie całą... > Nowicki się nie dał i nie donosił. Ktoś potrafił zachować twarz i honor. > >

Re: Kapuś w Piwnicy pod Baranami

Gość portalu: czarek napisał(a): > tak to są różne IP. > Ja to nie Kiko. > > Trudny się wścieknie że antykomuchów więcej. :-) Czarek ...no jest mozliwe że o wściekaniu się stąd ten lapsusik...a trudny czarku nie z tych czarkolękliwych i newowych...ale jeśłi masz

czarku, ally ..... cudne ... spojrzcie (DZIEKI)

pozwolilam sobie zebrac to w calosc dziekuje, to jest cudne ;o) ******************************************************************** PLAŻA ON: Śniegu ciągle nie ma. Nad morzem podczas dwugodzinnego spaceru spotkałem dwóch wędkujących starszych pa-nów. Wiatr wiał niemiłosiernie z

Re: czarku, ally ..... cudne ... spojrzcie (DZIEKI)

Witaj czarodziejko! ....dziekuje Ci bardzo,ze „odkopalas” ten watek. Darze go wielkim sentymentem. Wyrazilam w nim moja samotnosc i tesknote za ciepla kieszenia. To było takie swiateczno-noworoczne zyczenie.....i wiesz co? Spelnilo się!!! Krotko po tym ktos podniosl muszle i do dz

Ladny list, czarku. Przeczytalem z przyjemnoscia.

I co CZarku? Kto zakulisowo pisał? Kto???? (początek wątku)

No cóż, nie obawiaj się, nie będę robić skandalu, to nie mój styl. Zupełnie. Bądź spokojny, choćbyś pluł i pluł na ijaw. Proszę. Kto Jofin tak bardzo dręczył Bambo? Ijaw czy Ty? Nie czekam na żadną odpowiedź. Ile Czarku tych maili? 1600! I kilka miesięcy niewoli. Tyle mogę powiedzieć, więcej na

Re: I co CZarku? Kto zakulisowo pisał? Kto????

Prawdę mówiąc o tym czynię wbrew swoim zasadom, ale to jest wynik opluwania, ,i ciągłych zarzutów. Nie odzywam się już na tym forum i żadnym. Trzymajcie się -- ijaw

Re: panie czarku lizodupcow w polsce nam dostate

najlepsze, że nikt włącznie z żydami nie umie wskazać uczciwego żyda. otóż uczciwość i przyzwoitość nie jest ich najmocniejszą stroną. daj im broń do ręki, będą strzelać, mordować, rabować terytoria. w polsce, oczernianie polaków, polski i kościoła katolickiego. potworni rasiści i ksenofobiczn

Re: panie czarku lizodupcow w polsce nam dostatek

jak widac i na zagranice w pana osobie wystarczy co do osiagniec filosemitow w polsce to proponuje zapoznac sie z kariera niejakiego morela i obejrzec film Historia Matematyka Polski, reż. Agnieszka Arnold a takze spytac sie co robia we wladzach polski dzisiejszej krewni bermana szechtera lucz

Re:Czarny czarku - martw się o siebie i UMK

uważaj żeby ktoś nie zaczął cię tam molestować , bo "szkoda" będzie takiej "gwiazdy forum ".

Re: on nie gonił złodziei, sam wpadł pod koła bo

drogi czarku albo moze czarnecki

Re: Polska jedną z największych armii pancernych

jednak jesteś kacap czarku udający Niemca

Re: dominacja jest korzeniem wszelkich chorob...

nareszcie ktos kto zrozumial!!! serdecznie cie pozdrawiam czarku, sza

1 2 3 4 5 6