dziękuję Ci najpiękniej jak potrafię...spróbuję mu o tym alkoholu jakoś podszepnąć...myślimy o wezwaniu do domu prywatnie psychiatry,co by sprawdził skąd ten efekt ociężalości kończyn...mąż mówi ,że czuje się jak robot...i rzeczywiście tak chodzi jak automat...zwrot całym ciałem,ciężko mu utrzyma
Kajko ja tez tak kiedys miałam.Picie meza i ciagły strach.Zachorowałam,bylam w szpitalu i teraz jestem sama i to tez nie jest dobre:(Sama nie wiem co jest,ale przynajmniej sie nie boje ze przyjdzie i mnie udezy.Sluchalam twojej muzyczki i ,lza zakreciła mi sie w oku.Chcialabym wyslac do Cieb
Gość portalu: czarek napisał(a): > I Michał też czasem pośpiewał...a Ty misiu gotówżeś cała piwnicę żydowsko > > ubecką zrobić...no to śmiało... > > oj nie całą, nie całą... > Nowicki się nie dał i nie donosił. Ktoś potrafił zachować twarz i honor. > >
Gość portalu: czarek napisał(a): > tak to są różne IP. > Ja to nie Kiko. > > Trudny się wścieknie że antykomuchów więcej. :-) Czarek ...no jest mozliwe że o wściekaniu się stąd ten lapsusik...a trudny czarku nie z tych czarkolękliwych i newowych...ale jeśłi masz
pozwolilam sobie zebrac to w calosc dziekuje, to jest cudne ;o) ******************************************************************** PLAŻA ON: Śniegu ciągle nie ma. Nad morzem podczas dwugodzinnego spaceru spotkałem dwóch wędkujących starszych pa-nów. Wiatr wiał niemiłosiernie z
Witaj czarodziejko! ....dziekuje Ci bardzo,ze „odkopalas” ten watek. Darze go wielkim sentymentem. Wyrazilam w nim moja samotnosc i tesknote za ciepla kieszenia. To było takie swiateczno-noworoczne zyczenie.....i wiesz co? Spelnilo się!!! Krotko po tym ktos podniosl muszle i do dz
No cóż, nie obawiaj się, nie będę robić skandalu, to nie mój styl. Zupełnie. Bądź spokojny, choćbyś pluł i pluł na ijaw. Proszę. Kto Jofin tak bardzo dręczył Bambo? Ijaw czy Ty? Nie czekam na żadną odpowiedź. Ile Czarku tych maili? 1600! I kilka miesięcy niewoli. Tyle mogę powiedzieć, więcej na
Prawdę mówiąc o tym czynię wbrew swoim zasadom, ale to jest wynik opluwania, ,i ciągłych zarzutów. Nie odzywam się już na tym forum i żadnym. Trzymajcie się -- ijaw
najlepsze, że nikt włącznie z żydami nie umie wskazać uczciwego żyda. otóż uczciwość i przyzwoitość nie jest ich najmocniejszą stroną. daj im broń do ręki, będą strzelać, mordować, rabować terytoria. w polsce, oczernianie polaków, polski i kościoła katolickiego. potworni rasiści i ksenofobiczn
jak widac i na zagranice w pana osobie wystarczy co do osiagniec filosemitow w polsce to proponuje zapoznac sie z kariera niejakiego morela i obejrzec film Historia Matematyka Polski, reż. Agnieszka Arnold a takze spytac sie co robia we wladzach polski dzisiejszej krewni bermana szechtera lucz
uważaj żeby ktoś nie zaczął cię tam molestować , bo "szkoda" będzie takiej "gwiazdy forum ".
drogi czarku albo moze czarnecki
jednak jesteś kacap czarku udający Niemca
nareszcie ktos kto zrozumial!!! serdecznie cie pozdrawiam czarku, sza