27 wyników w czasie 133 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Byłe staraczki, co u Was;)

i za szybko mi posta wysłało :/ oczywiście zycze szybkiego spotkania z maleństwem dla Az, a reszte trzymających ciepło pozdrawiam i nadal bede od czasu do czasu zagladac, jesli watek wciaz bedzie sie trzymał. Na listy testujacych juz dawno nie wchodze. ps. Czarnytusia jasne, ze Cie pamietam

Re: Lutówki 2013

Dziewczyny, gratuluję i żałuje że nie dołączę, ale może na marcówki chociaż się załapię ;/ Czarnytusia - koniecznie do lekarza! albo nawet na Izbę. Ja z plamieniem w tych pierwszych tygodniach jeździłam na Izbę, każde plamienie wymaga sprawdzenia, a już zwłaszcza żywa krew. Różne mogą być powody

Re: Lutówki 2013

czarnytusia na nic nie czekaj natychmiast do lekarza! U mnie plamienia zaczęły się w 7 tc , odrazu pojechałam w nocy do szpitala - okazało się ze krwiak - tym bardziej , że mówisz ze jest żywa krew u mnie było brązowe plamienie, co nie jest aż tak niebezpieczne jak krew świeża -do 2 lipca jest zbyt

czarnytusia !

I jak, sprawdziłaś co to jest. Daj znać co u Ciebie :) Trzymam kciuki :)

Re: DLA MNIE TO CUD !!!

czarnytusia281 czytam Twój post i tak strasznie ściska mnie w gardle... Serdecznie z całego serca Ci gratuluję! Ciężko mi sobie wyobrazić jakie ogromne uczucie radości Ciebie przepełnia, że w momencie totalnego zwątpienia pojawił sie taki CUD! Naprwdę - CUD! Jak inaczej nazwać poczęcie? Ja wierzę

Re: DLA MNIE TO CUD !!!

czarnytusia281 no po prostu bajeczka;) jak ja uwielbiam czytać takie piękne historyjki;) Gratuluję Ci naprawdę z całego serducha i życzę spokojnej i zdrowej ciąży!!! a beta jaka piękna;)

Re: wsparcie w depresji z powodu braku leczenia

Czarnytusia281 - mysle ze w moim przypadku najbardziej pomoze psychoterapia, chodze na nia raz w tygodniu... na lekach jestem, ale nawet nie z powodu braku ciazy, generalnie nie radze sobie w zyciu, mam poczucie niskiej wartosci, brak oparcia w matce cale zycie - stad lęki...teraz jakiby sie wor z

Re: jestem w ciąży:)

. Ostanio rzeczywiścue dużo ciąż się tu pojawiło. To fajne. Bo to pokazuje, że choć czasem bywa ciężko to jednak warto zawalczyć; czarnytusia281, dlaczego nie spróbować podejść do inseminacji? A może to ten jeden krok bliżej? Wiem, że to psychicznie obciąża, ale pojawianie się każdej kolejnej @ w pewnym

Re: listopadowe staranie/testowanie:D

czarnytusia po tylu latach walki z niepłodnością, to chyba mam poziom wiedzy podobny do mojego lekarza :D śmiejemy sie z kolezanka, ze jakbysmy mialy w domu USG, to same bysmy sobie monitoring i dawkowanie leków do stymulacji robiły ;)

Re: listopadowe staranie/testowanie:D

czarnytusia niektórym rosną wieksze ( mi tez zazwyczaj ok 24 mm) i dopiero wtedy pekaja. Musisz jeszcze wziąć pod uwage margines błędu w pomiarach. USG tylko orientacyjnie podaje wielkość. Równie dobrze Twój pęcherzyk mierzony w innej płaszczyźnie, mógł mieć 24-25 mm. Moim zdaniem miałaś piękną

Re: wrześniowe @owanie - październikowe staranie

czarnytusia przytulam. Znam ten stan. U mnie chwilowo odpuściłam dzieki podjeciu decyzji o IVF. Tez przyszła @ - dzisiaj mam 2 dc. Najważniejsze, ze możemy sie starać, upadać i wciąż podnosić sie. Jeszcze bedziemy miały wyczekane maleństwa.

Re: lista

nowijka ___________5cs o II dzidzię czarnytusia281 ____12cs o II dzidzię chiyo28____________21cs o III dzidzię olga-1982__________4cs o I dzidzię goska3110__________5 cs o II dzidzię scarlet79__________14cs o II dzidzię mamamija_em________4cs o II dzidzię martusik78_________15cs? o II

Re: lista

> nowijka ___________5cs o II dzidzie > > czarnytusia281 ___12cs o II dzidzię > > chiyo28___________21cs o III dzidzie > > olga-1982_________4cs o I dzidzie > > goska3110_________5 cs o II dzidzię > > scarlet79_________14cs o II dzidzię

Re: tłusta różowa...

lady iris - przykro mi z powodu tylko jednej krechy Trzeba miec nadzieje, że może następny cykl bewdzie tym szczęśliwym :) czarnytusia281 - ściskam, wiem jak bardzo bola te pierwsze dni @ i to psychicznie nie fozycznie, ale potem nadzieja znów wraca :) A ja dopiero zaczynam ten cykl i