Witam wszystkie mamusie mam problem jestem w 11 tyg ciazy i od jakiegos czasu na nogach a szczegolnie lewej wyskakuja mi takie gozki pod skura czerwone na dodatek bolace jestem w wielkiej kropce poniewaz nie jestem w polsce tylko w irlandi a tutaj maja takie podejscie ze na skierowanie do
U ciężarnych może pojawiać się rumień guzowaty. Obraz jaki Pani opisała może to sugerować. Należy również brać pod uwagę inne choroby. Czy podróżowała Pani ostatnio w tropiki?
Hej dziewczyny. Niedawno na czole Szymcia pokazały się dwie krostki koloru pomarańczowego. Mam nadzieję że są to krostki od uczulenia pokarmowego (wyskoczyły mu właśnie na brodzie , ale czerwone). Czy mogą to być guzki, włókniaki. Czy mam się uspokoić?
Od dwóch lat na palcach obu rąk pojawiają mi sie bolące czerwone guzki.Są sobie przez 3 tygodnie i znikają.Powstają głównie w okolicy stawów, ale te mnie nie bolą.Dermatolog nie ma pojęcia co to jest, alergia odpada, bo to ciągle te same palce i nie swędzi, reumatyzm też bo stawy mnie nie
ostatnio u mojej małej córeczki która ma dopiero 10 dni zauważyliśmy na pleckach w okolicy żeber guzek wyczuwalny pod palcami. na wierzchu jest czerwona plamka. co robić ? gdzie się z tym zgłosić? proszę o pomoc
soniu. Kiedyś Radio Moskwa informowało, że na Placu Czerwonym rozdają samochody, alo okazało się, że nie na Placu Czerwonym, tylko w Erewaniu. Nie samochoday, a rowery. I nie rozdają, a kradną. Ot tak mniej więcej wygląda finansowany także przez Ciebie Kurier Raszyński. Guzkowa za prowizję z
Witam wszystkich mam 34 lata w zeszły poniedziałek robiłem co roczne usg jamy brzusznej <kontrolne w rodzinie rak nerki> lekarz robiący badanie z ciekawości zrobił mi usg tarczycy bo zaciekawiły go czerwone ślady na skórze jak sie mocniej dotknie i zaraz znikają i wyszło
Dziewczyny doradzcie co to moze byc 3 dni temu bylysmy na szczepieniu a wczoraj na nozce u mojej corci pojawilo sie czerwone zgrubienie taki guzek.... ale nie w miejscu wklucia tylko troche wyzej.... nie boli to malej jak dotykam.... spotkalyscie sie z czyms takim??
Ja tez mam takie zgrubienia z tym że one nie sa ani sine ani czerwone-nie widac ich ale czuć pod palcami-na udach.Nie mam pojęcia co to jest i czy może to mieć coś wspólnego z boreliozą.Pozdrawiam
moja 2 -miesięczna córeczka ma w tyle główki małego krwiaczka poradzcie co to jest wygląda to na guzek zakończony czerwona plamką czy to przez jakieś odgniecenie
Witam.Od pewnego czasu wewnatrz dolnej powieki wyczulam cos w rodzaju guzka a jak troche odsune powieke to widac w srodku czerwona plamke.Wybieram sie w najblizszym czasie do okulisty ale chcialam sie zapytac czy ktos spotkal sie kiedys z takim stanem powieki?