).Jednak w dwoch miejscach jest ich tak duzo ze tworza wieksze czerwone plamy.Sa szorstkie. Bardzo go to swedzi i drapie sie. Nie wiem czy to od pieluszek (uzywam Pampersow), a moze od proszku do prania? Juz sama nie wiem, co robic. Smarowalam mascia z wit.A ale nie pomaga. Moze alantan plus? Pani
Moim zdaniem opisane zmiany skórne można smarować kremem Lichtena, który zawiera w swoim składzie substancje przeciwzapalne, nawilżające i natłuszczające. Pozdrawiam.
).Jednak w dwoch miejscach jest ich tak duzo ze tworza wieksze czerwone plamy.Sa szorstkie. Bardzo go to swedzi i drapie sie. Nie wiem czy to od pieluszek (uzywam Pampersow), a moze od proszku do prania? Juz sama nie wiem, co robic. Smarowalam mascia z wit.A ale nie pomaga. Moze alantan plus? Pani
Tak, radziłabym wizytę u lekarza, bo wygląda to na zmiany alergiczne, choć najczęściej wyprysk (czyli popularna egzema) pojawia się najpierw na zgięciach rączek, szyjce, pod kolanami. Trudno powiedzieć, jaka może być tego przyczyna - proszek, pampersy, czy coś innego. Nie wykluczałabym też alergi
dostałam strasznych czerwonych i swędzących jak diabli plam na rękach. nie wiem co to mozę być jestem przerażona, bo nieraz czytam ze to mozę byc groźne dla dziecka. jestem w 34 tyg, smaruje sie oliwka nivea i myje plynami do kapieli moze to od tego, masakra plamy są strasznei czerwone i swedzace
Drogie Mamy. Mój synek ma na piersiach i przy szyjce swedzce , luszczace sie plamy. Nieraz ich prawie nie widac, innym razem sa zywo czerwone. Dodam ,ze nie jest uczulony na bialko i piec innych alergenów( panel pokarmowy). Pediatrzy co rusz przepisuja mi inna masc, nie wypowiadajac sie
moja 6 miesieczna corka ma czerwone swedzace plamy na szyjce i karku, lagodnieja gdy dostaje sie do nich powietrze ale gdy spi i lezy na plecach to ja draznia i drapie sie. Zastanawiam sie czy to moze jakies potowki, uczulenie, azs. Od kilku tygodni je dania ze sloiczkow ale od kilku dni
Niemowle ma 7 miesiecy i 3 tygodnie temu pojawily sie czerwone duze plamy na pleckach i brzuszku,znajduja sie rowniez na nozkach,ale sa znacznie mniejsze.Pediatra kazal odstawic czerwone warzywa,ale jak narazie poprawy nie ma.Kolezanka kapala corke w rumianku i troche jakby te plamy
witam,aktualnie mam to co Ty opisujesz.Kiedys mialam to podczas brania niacyny,odstawilam i bylo lepiej.Ostatnio przechodzilam druga kuracje zentelem i w 3 dniu zaczelo sie:czerwone plamy swedzace,nieraz wypukle,a nieraz takie pregi,zadrapania i po godzinie znika.tak dzieje sie od ok.2 tyg
witaj > Od trzech dni nie mam juz pojedynczych krost, ale pojawily sie cale czerwone > placki drobnych krosteczek, ktore rowniez okropnie swedza. Ta wysypka rozlewa > mi sie powoli na cale nogi, boje sie pomyslec co zobacze jutro rano Obawiam sie że to ma związek z grzybem - to
moj syn tez przez jednego alergologa mial rozpoznany azs, przepisane masci, mnostwo lekow, wizyty co 2 tygodnie, mnie sie wydawalo, ze to jednak nie to, bo bylo tylko i wylacznie na udach- czerwone, suche swedzace placki. Stawialam na pileuchy, zmienilam firme, zrezygnowalam z nasaczanych
nogach,cale stopy,lydki i kolana,dlonie:(sa to gladkie czerwone plamy roznej wielkosciod maleznkich plamek do duzych plam:(najbardziej swedzace sa te na nagach moze ktos mi pomoze?