959 wyników w czasie 259 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Spotkanie przy grillu - wątek kulinarny

JAJKA FASZEROWANE SERKIEM 6 jajek 80 g serka kremowego 2 łyżki majonezu 2 łyżki czerwonego kawioru 1 łyżka koperku sól pieprz Jajka ugotuj na twardo, ostudź i obierz. Przekrój na pół i wyjmij żółtka. Żółtka rozgnieć widelcem i dodaj serek kremowy oraz majonez. Dopraw solą i pieprzem i dokładnie

Re: Spotkanie przy grillu - przepisy kulinarne

JAJKA FASZEROWANE SERKIEM 6 jajek 80 g serka kremowego 2 łyżki majonezu 2 łyżki czerwonego kawioru 1 łyżka koperku sól pieprz Jajka ugotuj na twardo, ostudź i obierz. Przekrój na pół i wyjmij żółtka. Żółtka rozgnieć widelcem i dodaj serek kremowy oraz majonez. Dopraw solą i pieprzem i dokładnie

Re: Pizzeria

JAJKA FASZEROWANE SERKIEM 6 jajek 80 g serka kremowego 2 łyżki majonezu 2 łyżki czerwonego kawioru 1 łyżka koperku sól pieprz Jajka ugotuj na twardo, ostudź i obierz. Przekrój na pół i wyjmij żółtka. Żółtka rozgnieć widelcem i dodaj serek kremowy oraz majonez. Dopraw solą i pieprzem i dokładnie

Re: Wariacje na temat potraw z jajek

JAJKA FASZEROWANE SERKIEM 6 jajek 80 g serka kremowego 2 łyżki majonezu 2 łyżki czerwonego kawioru 1 łyżka koperku sól pieprz Jajka ugotuj na twardo, ostudź i obierz. Przekrój na pół i wyjmij żółtka. Żółtka rozgnieć widelcem i dodaj serek kremowy oraz majonez. Dopraw solą i pieprzem i dokładnie

Re: &#& ''** KWIECIEN - April '** &#&

No to wieczornie sie zamelduje.... Dzien byl wypelniony malymi obowiazkami, jak zwykle w srode w kawiarence, mase ludzi przyszlo, poczestunek swiaeczny,; jajka na twardo z kawiorem, salatka z lososia z jajkiem majonezem, sledzie,, szynkowa kielbasa, i jakas inna typowo szwedzka, cienkie

Re: Ruskie szpiony...

A to tekst z dzisiejszego FB : """Jeśli towarzysze z GRU i KGB, którzy w 1987 wymyślili, by ściągnąć do Moskwy pewnego nowojorskiego hotelarza półgłówka jeszcze żyją, to Putin powinien co niedziela osobiście przywozić im na daczę bagażnik koniaku i kawioru. Gdyby ktoś wtedy powiedział, że

Re: TRAMPEK!, TRAMPEK!, TRAMPEK12

daczę bagażnik koniaku i kawioru. Gdyby ktoś wtedy powiedział, że amerykański prezydent będzie: - groził inwazją członkom NATO - zmuszał je cłami do uległości - mówił, że NATO to wewnętrzny wróg - bez przymusu dawał Rosji strefę wpływów wedle jej uznania - prowadził wojnę handlową z sojusznikami i

Re: jaki to był dla Was rok?

To u ciebie bugi bugi skromniej. Popatrz na jadłospis zibiego. Może coś jeszcze dodaj bugi bugi aby twojemu ulubionemu zibiemu dorównać. Nie wstyd ci? Może czarny kawior? Albo czerwony? Może bimber jaki? Tym przebijesz zibiego.;-)

Re: jaki to był dla Was rok?

U mnie będzie skromnie, przystawka z łososia wędzonego z delikatnym serkiem, zupa grzybowa zabielana z kluseczkami, ziemniaki purée z koperkiem, sałatka z papryki i pomarańczy, tradycyjna sałatka jarzynowa, do wyboru czarny kawior z jesiotra lub czerwony z łososia podany w jajeczku, jabłko

Re: Dzień wolny (Wigilia'2025)

camella napisała: > Po co odkładać wszystko do wigilli?.Ja sobie usmażyłam rybkę w tempurze i dodał > am surówkę z czerwonej kapusty. Racja! Czy komuś dzisiaj czegoś brakuje? To już nie te czasy, że szynkę, pomarańcze, czy alkohol rzucili...i poluj. Masz ochotę na rybkę - smażysz

Re: Placki smażę. Z czym najchętniej je jadacie?

Z kremem wielorzechowym, a szczególnie pastą z orzechów włoskich, z kremem z pestek dyni, z sosem grzybowym, pieczarkowym, z cukrem, z czosnkiem i/ lub z prażoną cebulą, z keczupem, z parmezanem, z kremem słonecznikowym, z oliwkami, , z musem jabłkowo-morelowym, paprykowym, z barszczem czerwonym

1 2 3 4 5 6