223 616 wyników w czasie 1 046 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Dlaczego mi się śni (początek wątku)

Bardzo często śni mi sie osoba, którą znam, ale nie jesteśmy zaprzyjażnione. Widziałam ja ostatnio prawie 10 miesięcy temu. Nie mamy ze sobą zupełnie teraz kontaktu, kontakt niestety urwał sie, przeprowadziłam sie, mam nowy numer telefonu. Sny pojawiaja sie co 1-2-3 tygodnie, sa różne

Re: Dlaczego mi się śni

Mysle ze osoba ktora wielokrotnie pojawia sie w twoim sie poprostu najzwyczajniej mysli o tobie czesto, i dlatego o niej snisz.... wielokrotnie Mi sie tak zdarzalo ze sniąc o danym czlowieku(przyjacielu,o kims z rodziny,czy o ukochanym) dosc czesto owa osoba czesto własnie miala mnie w swoich

Dlaczego mi się śnisz?... (początek wątku)

śniłeś mi się dziś znów... dziwne to, bo już prawie nie pamiętam Twojej twarzy... blasku Twoich jasnych oczu... dziś w moim śnie ciągle się spotykaliśmy jakby przypadkiem i nie-przypadkiem w jednym miejscu nieznanym ale nic nie mówiłeś i ja nic.... szedłeś obok w milczeniu za każdym razem

a mnie się śniło, że mi się osoba śniła

i co to znaczy?

Re: a mnie się śniło, że mi się osoba śniła

Że intensywnie myślałaś o tej osobie we śnie ;)

dlaczego on mi się śni (początek wątku)

śni mi się osoba która została niedawno zamordowana, była mi bardzo bliska...zapytałam Tarota: dlaczego on mi się śni? mag, 4miecze(O), 10mieczy...dociągnełam 10kiel/świat na wyjaśnienie czyżby przestrzegał mnie przed nagłymi zmianami w moim zyciu, ze zdarzy się choroba i śmierć kogoś w

Re: dlaczego on mi się śni

To bardzo trudne pytanie. Nie wszystko między wami zostało powiedziane lub zrobione. Może mieliście jakieś plany, może nie wyjaśniliście sobie czegoś lub po prostu się nie pożegnaliście. Dla mnie ewidentnie widać, że jego tragiczna śmierć nie pozwoliła postawić wam kropki nad "i". Karty

sny dlaczego ciągle mi się śni taka jedna osoba? (początek wątku)

od niego. wyjątkiem było półtora miesiąca po zerwaniu, kiedy każdej nocy śnił mi się mój były, który do mnie wracał. dlaczego miałam wtedy takie sny i ile ich miałam potrafię zrozumieć. mężczyzna, o którym tu piszę, jest ode mnie dużo starszy( nie mam pojęcia ile). mimo różnicy wieku, mieliśmy

Re: sny dlaczego ciągle mi się śni taka jedna oso

> jest. nawet jak miałam chłopaka, to śnił mi się częściej od niego. wyjątkiem > było półtora miesiąca po zerwaniu, kiedy każdej nocy śnił mi się mój były, > który do mnie wracał. dlaczego miałam wtedy takie sny i ile ich miałam > potrafię zrozumieć. > > mężczyzna, o którym tu

dlaczego ON mi się ciągle śni? (początek wątku)

. I on i ja mamy rodziny, z tym że on już drugą, ale bez dzieci. No i tu się zaczyna: on często (czasami raz a czasami 3 w tygodniu, a czasami raz na 2-3 tygodnie) mi się śni!!!! W różnych sytuacjach, w tych bardziej intymnych też, a ostatnio mówił mi w śnie że on się na wszystko zgadza i że

Re: dlaczego ON mi się ciągle śni?

sporadycznie i jedynie jest to "cześć" i nic więcej. I on i ja > mamy rodziny, z tym że on już drugą, ale bez dzieci. No i tu się zaczyna: on > często (czasami raz a czasami 3 w tygodniu, a czasami raz na 2-3 tygodnie) > mi się śni!!!! W różnych sytuacjach, w tych bardziej intymnych też, a

Dlaczego śni się wciąż ta sama osoba?? (początek wątku)

Od wielu lat nie mam z nią kontaktu i rzadko nawet o niej myslę... To koleżanka jeszcze z czasów podstawówki, którą skończyłam 10 lat temu:)Śni mi od wielu lat dosyć często i w różnych sytuacjach. Nie wiem w sumie dlaczego, ponieważ jak już wspominałam-nie myślę o niej często i nie mamy ze

Re: Dlaczego śni się wciąż ta sama osoba??

sytuacji zachowujesz się, reagujesz itp. jak X. Też mam taką koleżankę i zawsze gdy mi się śni, wiem, że np. poprzedniego dnia zachowałam się zbyt obcesowo w stosunku do kogoś( Ta koleżanka nie była zbyt taktowna)

Śniło mi się... (początek wątku)

Gdy kładę się na drzemkę w ciągu dnia, to często mam bardzo realne sny, z których trudno mi się dobudzić otrząsnąć. Dziś śnił mi się zlot fanów Jeżycjady, a miał on miejsce w siedzibie Borejków. Była to uroczystość na cześć Seniora Rodu. Działa się w jakiejś ogromnej rezydencji – wypisz

Re: śniło mi się......

Tylko w komplecie z podkolanówkami;-)) -- dlaczego kocham

Re: śniło mi się......

No widzisz??? Trzeba pilnować interesu:-))) -- dlaczego kocham

Forumek, śniłeś mi się! (początek wątku)

Miałeś jechać do Kazimierza rowerem na wycieczkę :D I mieliśmy tam zaliczyć saunę w podstawówce (nie wiem doprawdy dlaczego tam ale jak bym cyk cyk tak mi się śniło). I nie wiem dlaczego na imprezę poszłam w samej koszuli i pończochach samonośnych, hmmm :DDD -- -------------------- Si vis

1 2 3 4 5 6