Bardzo często śni mi sie osoba, którą znam, ale nie jesteśmy zaprzyjażnione. Widziałam ja ostatnio prawie 10 miesięcy temu. Nie mamy ze sobą zupełnie teraz kontaktu, kontakt niestety urwał sie, przeprowadziłam sie, mam nowy numer telefonu. Sny pojawiaja sie co 1-2-3 tygodnie, sa różne
Mysle ze osoba ktora wielokrotnie pojawia sie w twoim sie poprostu najzwyczajniej mysli o tobie czesto, i dlatego o niej snisz.... wielokrotnie Mi sie tak zdarzalo ze sniąc o danym czlowieku(przyjacielu,o kims z rodziny,czy o ukochanym) dosc czesto owa osoba czesto własnie miala mnie w swoich
śniłeś mi się dziś znów... dziwne to, bo już prawie nie pamiętam Twojej twarzy... blasku Twoich jasnych oczu... dziś w moim śnie ciągle się spotykaliśmy jakby przypadkiem i nie-przypadkiem w jednym miejscu nieznanym ale nic nie mówiłeś i ja nic.... szedłeś obok w milczeniu za każdym razem
i co to znaczy?
Że intensywnie myślałaś o tej osobie we śnie ;)
śni mi się osoba która została niedawno zamordowana, była mi bardzo bliska...zapytałam Tarota: dlaczego on mi się śni? mag, 4miecze(O), 10mieczy...dociągnełam 10kiel/świat na wyjaśnienie czyżby przestrzegał mnie przed nagłymi zmianami w moim zyciu, ze zdarzy się choroba i śmierć kogoś w
To bardzo trudne pytanie. Nie wszystko między wami zostało powiedziane lub zrobione. Może mieliście jakieś plany, może nie wyjaśniliście sobie czegoś lub po prostu się nie pożegnaliście. Dla mnie ewidentnie widać, że jego tragiczna śmierć nie pozwoliła postawić wam kropki nad "i". Karty
od niego. wyjątkiem było półtora miesiąca po zerwaniu, kiedy każdej nocy śnił mi się mój były, który do mnie wracał. dlaczego miałam wtedy takie sny i ile ich miałam potrafię zrozumieć. mężczyzna, o którym tu piszę, jest ode mnie dużo starszy( nie mam pojęcia ile). mimo różnicy wieku, mieliśmy
> jest. nawet jak miałam chłopaka, to śnił mi się częściej od niego. wyjątkiem > było półtora miesiąca po zerwaniu, kiedy każdej nocy śnił mi się mój były, > który do mnie wracał. dlaczego miałam wtedy takie sny i ile ich miałam > potrafię zrozumieć. > > mężczyzna, o którym tu
. I on i ja mamy rodziny, z tym że on już drugą, ale bez dzieci. No i tu się zaczyna: on często (czasami raz a czasami 3 w tygodniu, a czasami raz na 2-3 tygodnie) mi się śni!!!! W różnych sytuacjach, w tych bardziej intymnych też, a ostatnio mówił mi w śnie że on się na wszystko zgadza i że
sporadycznie i jedynie jest to "cześć" i nic więcej. I on i ja > mamy rodziny, z tym że on już drugą, ale bez dzieci. No i tu się zaczyna: on > często (czasami raz a czasami 3 w tygodniu, a czasami raz na 2-3 tygodnie) > mi się śni!!!! W różnych sytuacjach, w tych bardziej intymnych też, a
Od wielu lat nie mam z nią kontaktu i rzadko nawet o niej myslę... To koleżanka jeszcze z czasów podstawówki, którą skończyłam 10 lat temu:)Śni mi od wielu lat dosyć często i w różnych sytuacjach. Nie wiem w sumie dlaczego, ponieważ jak już wspominałam-nie myślę o niej często i nie mamy ze
sytuacji zachowujesz się, reagujesz itp. jak X. Też mam taką koleżankę i zawsze gdy mi się śni, wiem, że np. poprzedniego dnia zachowałam się zbyt obcesowo w stosunku do kogoś( Ta koleżanka nie była zbyt taktowna)
Gdy kładę się na drzemkę w ciągu dnia, to często mam bardzo realne sny, z których trudno mi się dobudzić otrząsnąć. Dziś śnił mi się zlot fanów Jeżycjady, a miał on miejsce w siedzibie Borejków. Była to uroczystość na cześć Seniora Rodu. Działa się w jakiejś ogromnej rezydencji – wypisz
Tylko w komplecie z podkolanówkami;-)) -- dlaczego kocham
No widzisz??? Trzeba pilnować interesu:-))) -- dlaczego kocham
Miałeś jechać do Kazimierza rowerem na wycieczkę :D I mieliśmy tam zaliczyć saunę w podstawówce (nie wiem doprawdy dlaczego tam ale jak bym cyk cyk tak mi się śniło). I nie wiem dlaczego na imprezę poszłam w samej koszuli i pończochach samonośnych, hmmm :DDD -- -------------------- Si vis