wpisie. Izrael zapowiada jeszcze kilka tygodni walk Tymczasem rzecznik armii izraelskiej Effi Defrin w przemówieniu telewizyjnym przekazał w niedzielę, iż Izrael może oczekiwać "jeszcze kilku tygodni walk" przeciw libańskiej organizacji proirańskiej Hezbollah i Iranowi. Nasilenie przemocy na Zachodnim
Efemena. W sumie do nadania i użytku całkiem fajne, i bez reżimu! Zdrabniać można do Effi, Effe, Mena... -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do ogarnięcia, którą ciężko unieść - a wszyscy myślą, ze to coś od "kotka"... 😈
założycielka firmy Effi Group, która w 2020 i 2022 r. podpisała z EKR umowy na materiały reklamowe za 52 061 euro (ok. 231 tys. zł). Zduńczyk chwali się, że pracowała m.in. dla rządu. Nie odpowiada na pytania o zlecenia dla EKR, nie znajdujemy jej pod adresem, pod którym zarejestrowała Effi Group. W
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334064958_701754401646900_5886441084412459301_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=50q7DKx_XLQAX-3xFAG&tn=B_PHEIOQV703yWjZ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AfAxsISUF2-eFfi5eEH6_4m913t-CbVKObToY0YhSS3GPg&oe=640572F6 Każdego dnia
"pokrewnych dusz" w literaturze, takich jak Emma Bovary albo Effi Briest, można je ze sobą porównywać. W "Wojnie i pokoju" jest za to sporo ciekawych postaci, które wzbudziły we mnie wiele emocji i przemyśleń, już wtedy, a gdybym teraz po latach do niej wróciła, pewnie byłoby ich jeszcze więcej. Obie na pewno
KYHpECfR5SLpBpcEiZ--ffJD9Gb-5MnD4ttEffiGJB3k1q5PTXEw_IBAqoOOgegE=s147
Dzięki, Greku :) I znowu świetna historia. Ciekawe, że to kolejny portret kobiety u Fassbindera, co jest podkreślone tytułem. Była też "Marta", "Małżeństwo Ewy Braun", "Gorzkie łzy Petry von Kant", "Opowieść o Effi Briest". I znowu liczę na powtórkę.
No i gotowy scenariusz na zabawę andrzejkową - dzięki serdeczne. My spotykamy się w czwartek i też sobie powróżymy i chyba w tym roku bezczelnie zerżniemy pomysły effi, bo są nowe i pełne wyobraźni
effi23 napisała: > Po cinie czuje sie podobnie, ból mięśni, kości i wielka nadwrażliwość na temperturę, zwykła ciepla woda, która myję ręce po cinie mnie "piecze". Ja mam podobnie po Relpaxie, Cinie na mnie za bardzo nie działa. Dla mnie najważniejsze, że głowa przestaje boleć i nie