5 280 wyników w czasie 179 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fernando ;-)

https://www.diannevetromile.com/F11702A4.jpg -- https://www.wpk.p.lodz.pl/~jsuch/emots/3/bat2.gif

Re: Fernando ;-)

Dolaczam do sclavusa. Przy okazji link do tekstow francuskich piosenek: fr.lyrics-copy.com/ Oto tekst Cabrel'a. La corrida by Francis Cabrel Album: Samedi soir sur la Terre Depuis le temps que je patiente Dans cett

Byczek Fernando (Jungbulle Fernando)

nazwy własne nie tłumaczymy

Byczek Fernando (początek wątku)

Jakie jest niemieckie tłumaczenie?

Fernando (początek wątku)

Czy ktoś z was zna faceta o imieniu Fernando, pracującego w sklepie w Naama Bay i czy może coś powiedzieć na jego temat?

Fernando

się inne tłumaczenie (Rudnickiego i Drabika), uważam że zgrabne, ale jednak polecam poszperanie w antykwariatach i w bibliotekach, żeby znaleźć "oryginał". "Fernando" w kanonicznym przekładzie jest też na płycie "Baje, bajki, bajeczki" w wykonaniu Ireny Kwiatkowskiej i Piotra Fronczewskiego

Fernando.

Mam odnośnie tego wątku kilka pytań. Więc zaczynam. Jak wyobrażasz sobie wysłanie pieniędzy na e-mail? Piszesz, że jesteś fanką od trzech lat, no dobra. Ale co to ma do rzeczy? Teraz, kto dłużej wielbi swojego idola jest jego prawdziwym, najlepszym fanem?

fErnando torres

Jestem jego fanką, ale ty to chyba jakieś problemy masz. -.-

Fernando ...

nie fandzol. NIe rozumiesz istoty problemu??? Tu Fryce w żywe oczy zakłamują idee demokratyczne i istotę samorządności!!! A ty bamoncisz jakbyś wrócił z ochlaju z burmistrzem Ozimka ... Ja rozumiem, że swoich trzeba bronić, ale bronić politycznych szkodników? Takiej lojalności nikt chyba nie z

Fernando wraca

Ciesze się niesamowicie, że w Realu zaczynają iść po rozum do głowy. Morientes w przyszłym sezonie będzie znowu w Madrycie. Coś mi się zdaje, że znakomite w tym sezonie Monaco osłabnie potężnie w nowym sezonie. Odejdzie Morientes, a pewnie i też Rothen i Deschamps. czw., 06-05-2004 Forum: Piłka nożna Wątek: Fernando wraca Autor: Gość portalu: ss

Byczek Fernando

gfx.filmweb.pl/po/32/83/163283/6962604.3.jpg?l=1185190085000 A dla mnie Fifi.

Byczek Fernando

www.krowolandia.republika.pl/fernando/fer1.html www.krowolandia.republika.pl/fernando/fer17.html

Fernando - żyjesz? (początek wątku)

Jak tam, skorzystałeś troszkę na wizycie ludzia w domu? -- lepiej marzyć niź marudzić kalinowo.... kochani nud

Re: Fernando - żyjesz?

u nas wiosna byla caly tydzien, wczoraj w nocy znowu lunal deszcz i dzisiaj wieje wiatr, ale slonce tez swieci... co za pogoda! -- Mruczym

San Fernando (początek wątku)

Wiekszosc swiatowej produkcji filmow pornograficznych powstaje w tzw. Dolinie Porno (San Fernando Valley, zwane czasem San Pornando Valley) na tylach Hollywood. en.wikipedia.org/wiki/San_Fernando_Valley

Re: San Fernando

dritte_dame napisała: > imponeross napisał: > > > Wiekszosc swiatowej produkcji filmow pornograficznych powstaje w tzw. Dol > inie P > > orno (San Fernando Valley, zwane czasem San Pornando Valley) na tylach Ho > llywoo > > d

1 2 3 4 5 6