29 wyników w czasie 80 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: fotoradar jeszcze raz

Tak fidelp jak zapłacisz mandat to wina komuny :-)) hehehe.

Re: fotoradar jeszcze raz

fidelp to po co płacic ? nie lepiej jezdzic po miescie spokojnie usmiechając sie straznikom miejskim w twarz, mijając ich :-)). Pomysl jaka satysfakcja. Przepraszam ale jak tak dyskutujemy to mam wrazenie ze przybierasz postawe polaka-cwaniaka ktory wie gdzie są fotoradary zwalnia przed nimi

Re: no i po artykule

fidelp napisał: > Dlaczego na korzyść tylko nie których :) hyym > bo tylko nie którzy mają chody...

Re: korekta

fidelp napisał: > zgodnie z prawem taki budynek musisz mieć odpowiednią ilość miejsc > parkingowych i dojazd na dostawę towaru. Jeśli tego niema to jest przekręt. Hmmm, a jak się to ma do "Pierdonki" na ul. Narutowicza 4, gdzie TIRy dowożące towar są rozładowywane na ul

Re: Czas na Teraz MY

fidelp napisał: > poprawczak napisała: > > > fidelp napisał: > > > > > to nowy telewizyjny wątek na pochybel Sieradzowi > > > > nauczycie Wy sie pisac "poHybel"? > > czy dalej moge sie z Was durniow smiac? > Będziesz

Re: Czas na Teraz MY

fidelp napisał: > to nowy telewizyjny wątek na pochybel Sieradzowi nauczycie Wy sie pisac "poHybel"? czy dalej moge sie z Was durniow smiac?

Re: No i jaka nazwa dla ulicy "nowej" dwupasmowej

fidelp 25.04.06, 22:24 + odpowiedz To unas ulice ziemniaczaną przechrzcili na logistyczną dla dreszera Emerson - dawny Drescher Emerson - dawne Extra Mocne

Re: fata -morgana w UM Piotrkow Tryb

fidelp napisał: > coś im sie odświerzanie zacieło z 1/2 roku Odświeżanie matołku boży, odświeżanie. W szkole zamiast na lekcjach, winku sie piło na schodach Hawany?

Re: przyjęcie rodzinne w Piotrkowie

fidelp napisał: > Polecam Pod Kasztanami w alejach Cmentarnych dobre jedzenie chodze tam na > niedzielne obiatki ceny umiarkowane miła obsługa ----i z praprzodkami po jednej czy drugiej setce można pogaworzyć

Re: przyjęcie rodzinne w Piotrkowie

fidelp napisał: > Polecam Pod Kasztanami w alejach Cmentarnych dobre jedzenie chodze tam na > niedzielne obiatki ceny umiarkowane miła obsługa Skąd wywodzisz swój sąd, że ptgosi chodzi o stypę? Obiatki? Albo analfabeta albo narkoman (opiatki).

Re: Pomóżcie-poród w Piotrkowie, który szpital?

Moja slubna rodziła na rakowskiej ale teraz na rosvelta jest bardzo dobry pediatra od noworotków chyba najklepszy w PT wiem bo leczy moje dzieci do dzisiaj z pozdro fidelp

Re: Cham. Dziś i wczoraj.

fidelp napisał: > A musiało śmierdzieć od tych śledzi a jak jesteś żydówa to masz w popszek? W poprzek, ośle, w poprzek. W szkole zamiast na lekcjach, winku się piło na schodach Hawany?

Cham. Dziś i wczoraj.

fidelp napisał: > Zapiszę się do młodzieży wszechpolskiej bo pe....two w najpiękniejszym się > pleni jesli w zaciszu domowym to niemam nic przeciwko(ja w domu robie to z żoną > > i nie latam po ulicy chwalić się tym)ale na ulicy nie zniosę tego. Mają > szczeście

Re: pediatra

fidelp napisał: > W Medyku oraz w domu to prywatnie oraz chyba ?? w przychodni na Armi > Krajowej obok ZUS BARDZO POLECAM DOBRY DOKTOREK Ale dziecku potrzebny jest "DOBRY DOKTOREK", jeno lekarz dziecinny, fachowiec

Re: pediatra

fidelp napisał: > W Medyku oraz w domu to prywatnie oraz chyba ?? w przychodni na Armi > Krajowej obok ZUS BARDZO POLECAM DOBRY DOKTOREK Zżarło mi post wyżej "nie". Temu dziecku NIE jest potrzebny "DOBRY DOKTOREK", jeno lekarz dziecinny, fachowiec

Fidelpie vel Fidelu Castro!

fidelp napisał: > Nie kupować w internecje to jest nałuczka dla wszystkich co szukają > TANIO OKAZJI :) Hm, w internecje, powiadasz? No i ta nałuczka ! To niby coś, co ma jakieś wspólne cechy z łukiem, a raczej z małym łuczkiem, tak? -- Jestem księdzem, więc uklęknij

1 2 3