bardzo podoba mi sie ten klip, choć smutny myślę że współczesne kobiety w miejskiej dżungli czasem nieżle sobie radzą gorzej kiedy zostają w swoich pięknych strojach i pomieszczeniach same do szpiku kości www.youtube
mam pytanie.. Czy ktoś z Was chodził z dzieckiem do Pani Edyty Giżyńskiej- Roman? (chyba przyjmuje w Eskulapie!?) chciałam zasięgnąć opinii czy to dobra, godna polecenia lekarka?? Z góry dziękuje za odpowiedzi :) pozdrawiam, miłej nocki!
Ja również polecam Panią Giżyńską.Od jakiegoś czasu tylko do niej chodzę jak się trafi jakieś choróbsko.Synek jest zawsze dokładnie zbadany.Nie spotkałam się u niej nigdy z czymś takim że się spieszy czy jej się nie chce.Wizyta trwa tyle ile potrzeba czasem krócej czasem dłużej.Oczywiście rodzice
.. co o Pani Giżyńskiej wiemy, jakie ma doświadczenie w zarządzaniu środkami publicznymi, jak układają się relacje z organizacjami pozarządowymi itp. ... To, co mnie najbardziej ciekawi jakie możliwości wpływu na decyzje we władzach Wojewódzkich Pani Giżyńska posiada ... Pytania stawiam, gdyż skoro
skierował komornika do instytucji w której rodzą się nasze dzieci, ratowane jest zdrowie i to co najcenniejsze - życie nasze i członków naszych rodzin. Chciałbym podziękować pani Małgorzacie Giżyńskiej za to, że dzięki debacie dowiedziałem się o drugiej stronie medalu. -dlatego, że doszło do ugody w
gdzie ta debata ?
Krętacz i oszust finansowy ( zatrudniał do pracy w swojej gazecie bez żadnej umowy pisemnej, nie odprowadzał podatków). Plecy szerokie , a sapie jak byłby już po ...
Giżyński zawsze był 'dziwnym' pisiorem. Dawało się go słuchać, znaczy się. :) wiadomosci.wp.pl/girzynski-w-wp-premier-musi-lawirowac-nie-jest-samodzielny-
Moim zdaniem, nic wielkiego. Duże ambicje, w mafii przeszkadzają. Inteligencji na tyle, by widzieć jak ten projekt się kończy. Trzeba zadbać o przyszłość swoją i rodzinki. Zdaje się, zarabiał sporą kasę w agencji Hofmana. Nawet chcieli kupić TVN dla Kaczusia.
fary mnie zauroczył, do tego mury, ratusz, klasztor i wiele innych obiektów, a do tego nasz wspaniały Orlik, który uważam za jedną z wizytówek miasta, a wkrótce będzie drugi na saharze. No tak ale ktoś zaraz napisze że Giżyńska kupi teren po spalonym domu kultury co się nie udało przez ostatnie 20 lat
Byłem wczoraj ok 11.30, napotkałem psią kupę na Grudziądzkiej. To normalne? Ktoś w tym mieście gospodarzy? Dla ułatwienia dla myślących wolniej, to reprezentacyjna ulica miasteczka.
Po tym wszystkim widac ze to człowiek który prawdopodobnie dla karierry , czyli stanowisk i pensyjek, wejdzie nawet w pakt z SLD. natomiast jest obrzydliwa reakcja posła Giżyńskiego. przeciez nie od dzis wiadomo że obaj panowie sa ze soba blisko zwiazani i Pan Artur niczego by nie zrobił bez
Idą wybory. Chłopcy zaczynają sie eliminować wzajemnie. W Platformie załatwili już Gilowską w PiS Warzochę. Brawo - nie mogę się doczekać jak będzie dalej.
Napiszcie swoje opinie na ten temat , zarówno pod względem pełnionych funkcji w szkole jak i w magistracie P.S- nawet fajny facet (przystojniak co nie?)
Nie oczekuje tylko samych pozytywnych opini ale szczerego zdania na wątek który wrzuciłam na forum Proszę równierz o to by bezpodstawnie Go nie obrażano bo nie o to chodzi A opinie na temat życia prywatnego zostawcie sobie dla siebie!!!
Pod każdym względem najlepsza , wreszcie Chełmno doczekało się kandydata/tki która wprowadzi dobre zmiany nie będzie rewolucji w urzędzie jak ludzi straszą , będzie ewolucja. To naprawdę dobra wiadomość dla naszego miasta.
Pani Giżyńska to jest konkretna kobita, nie pier..li się w tańcu i takiego burmistrza Chełmno potrzebuje... z silnym, niezłomnym charakterem. I tu właśnie potrzeba konkretów, a nie kolejnej kadencji ciepłej kluchy p. Kędzierskiego...