20 wyników w czasie 84 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pan Gągola zbyt młody na wójta !

że w ogole niedouczony i szkoda że nie jest te 10 lat starszy bo pewnie ich wywiad by wykrył że 3 razy kupił chleb nie z birczy i przez to zaprzepaści to wszystko co zrobił pan "car-wszechwładca-nieskalany"... żałosne. Albo to że zrobi czystki i bedzie dziesiątkowanie jak w armii rzymskiej potem jak

Re: gimnazjum w birczy

dyrektor złapał to zmiękł , a przy kolegach opowiada jaki to wielki był> tak to już jest ale co poradzić , to tylko przez PAtOLOGIE w domu nic więcej

Re: gimnazjum w birczy

W każdym Gimnazjum znajdzie się ktoś kto będzie się żle zachowywał. W naszym Gimnazjum jest to grupa góra 10 osób. Więc jednak należy przyznać że nasza szkoła, jeżeli ktoś wykazuje chęci może dać bardzo wiele :)

Re: Osiągnięcia Gimnazjum w Birczy

przeciwnikdarino1 zdecyduj się w jednym z wcześniejszych wątków ostro krytykujesz gim. w birczy a w kolejnym wychwalasz osiągnięcia uczniów .Coś nie tak ?

GIMNAZJUM W BIRCZY (początek wątku)

Co sądzicie o zachowaniu uczniów w gimnazjum w birczy?? Ostatnie afery w gimnajum ; -Bomba

Re: DNI BIRCZY

a czy "dog-55" był pierwszy raz na takiej imprezie w birczy? jesli tak to wiedzial dog jak wygladaja imprezy u nas.... nie trzeba bylo zabierac swoich znajomych... a nie osoba teraz sie martwi zdaniem znajomych... moim zdaniem dogu-55 nie masz racji czepiajac sie wojta za to ze niepełnoletnie

Re: DNI BIRCZY

KULTURY, ponieważ u nas na każdej imprezie priorytetem jest bufet. Czy władze gminy i radni to widzą? Jeżeli wójt w swoim programie przed wyborami zakładał, że będzie imprezował w całej gminie i rozpijał młodzież to wypełnił ten punkt w 100%.

Re: Katecheta o in vitro

owieczki swoje." Ta rada na pewno wiele pomogła :) >sprawidliwy699: "Powiem tak:niektórzy ludzie w birczy to świnie!!! oczerniają tylko porządnych ludzi!!! czemu tak naciskacie na ten kościół i ksieży?!popatrzcie sami na siebie bo widać ze jesteście fałszywi!!! I Z takiego narodu pochodzi papież

Re: Dyrektorka gimnazjum jest super

...malkontencica swiete slowa tyczy sie to rowniez pana zastepcy...jak pamietam to edukacja w birczy posiadala i po czesci jeszcze posiada niwiele pedagogow z prawdziwego zdarzenia - cieple slowa moge powiedziec o zaledwie 3-4 szkoda ...pozdrawiam

Jak ma sie rozwijac kultura w Birczy skoro.... (początek wątku)

jezeli pan X potrezbuje sprzetu (naglosnienie, perkusje) na swoje wlasne prywatne potrzeby (np. wesela) to gimnazjum w birczy nic nie ma przeciwko a jezeli mlodziez birczanska napisala petycje do dyrektora gimnazjum o wypozyczenie sprzetu na koncert to ich olano z gory na dol ale wszyscy

Re: Propozycje pierwszych działań nowego wójta

juz o pracownikach... W takich wypadkach nauczyciele przewaznie rezygnuja z zajęć... poniewaz w gimnazjum nie ma miejsca na sale sportową. Szkoła podstawowa i liceum takową posiada. Lekcje takie sa zazwyczej przesiedziane na laweczkach. Myslę ze to nie jest najlepsze rozwiazanie. Stadion

Re: Oświadczenie Wojciecha Bobowskiego

oręndownikiem w kadencji 98 - 02 zmian kadrowych i to był główny temat wielu sesji Rady Gminy. jeśli Pan może niech Pan odpowie co zostało Panu obiecane za poparcie P. Józefa Ż???? O ile pamiiętają mieszkańcy Birczy to Pan chciał skierować do prokuratury sprawę budowy gimnazjum, czym teraz szczyci sie P