Proszę o podanie ceny zrobienia zastrzyku przez prywatną pielęgniarkę (wizyta domowa). Mam przepisane 10 zastrzyków i poproszę koleżankę pielęgniarkę (sąsiadkę). Ile powinnam jej zapłacić?
mile Panie mam zastrzyki domiesniowe nie place w tygodniu od poniedzialku do piatku zas za sobote i niedziele place po 25 zl za zastrzyk czy to jest w porzadku? uwazam ze mimo iz jest to likent to pielegniarka srodowiskowa ma chyba zaplacone te soboty i niedziele? prosze oswieccie mnie.bo mi sie
odpowiednim płynem. Pierwszy zastrzyk zrobiła pielegniarka a ja po przeczytaniu dołączonej instrukcji zorientowałem się, że niezgodnie z instrukcją( za płytko włożona igła, początkowe wyciskanie płynu ze strzykawki przed wbiciem igły). A więc zrobiła to rutynowo w sposób w jaki robi się większość
Zastrzyk i.m.(domiesniowy) kosztuje 5 zl.
pielęgniarki ile kosztuje taka wizyta w domu.
Takie zycie a pookafka na zastrzyk odkladalby 2 tygodnie. Zdolniacha! Uwazam ze tanio. We Wroclawiu nikt ponizej 50 zl nie przyjdzie. Mozna nie skorzystac i szukac taniej. Macie wolny rynek o ktory walczyliscie i nie placzcie ze za zrobienie zastrzyku 6 euro to duzo! Nie moja wina jest ze
We Wroclawiu jest to tez platne. Niestety trudno tez odszukac chetna do zrobienia zastrzyku. Kosztuje to okolo 40-60 zl. Proponuje Ci calkiem powaznie wykonac telefon do NFZ do dzialu skarg i poinformowac ich o zaistnialym fakcie oraz zapytac sie gdzie i kto ma wykonac injekcje. Ludzie
Łódź - 300 Zł, w cenie jest zastrzyk przeciwbólowy. Aby zrobić to z NFZ, w styczniu zapisywali na lipiec.
czy wiecie ile kosztuje zrobienie zastrzyku prywatnie w angli?
z milenka chodzilam do gienka co 2 tyg po 80zł za wizyte z usg plus prochy i zastrzyki jakies srednio 100zł/m pappa 500zł usg połówkowe u speca 250zl powtorzone w 32 bo byla obawa że mala zbyt wolno rosnie kolejne 250zł na razie wizyta raz miesiecznie po 100zł z usg + prochy i zastrzyki na
Badanie HSG, to rodzaj badania rodiologicznego. Do narzadow rodnych wstrzykuje sie kontrast, aby zbadac droznosc jajowodow. To bardzo wazne badanie !!! Inseminacja, powinna byc zrobiona po uprzedniej stymulacji kobiety /aby zwiekszyc szanse : np CLO , czasem zastrzyki Gonal -drozej/. Do
zmienic ta wode) Filmik z porodu cc - cóż, chociaż ja sama jestem zdecydowana na cesarkę nie bylam w stanie tego oglądać. Odpadłam przy dawaniu zastrzyku w kręgosłup - zrobiło mi sie gorąco i słabo. Ja chcę mieć cesarkę w pełnej narkozie - nie zniosłabym widoku takiej ilosci krwi i zastrzyku w
zmienic ta wode) Filmik z porodu cc - cóż, chociaż ja sama jestem zdecydowana na cesarkę nie bylam w stanie tego oglądać. Odpadłam przy dawaniu zastrzyku w kręgosłup - zrobiło mi sie gorąco i słabo. Ja chcę mieć cesarkę w pełnej narkozie - nie zniosłabym widoku takiej ilosci krwi i zastrzyku w
Ja mam mieć w najbliższych dniach szczepienie, a na początku kwietnia laparo, mam nadzieję, że lekarz wie co robi. Robiłam badanie przeciwciał - bardzo spadły. Muszę dodatkowo zrobić badanie hbs. Zapewne nie wystarczy doszczepienie, tylko muszę mieć na nowo serie trzech zastrzyków.