103 047 wyników w czasie 407 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

Współczuję, u mnie tyle to było w ciągu dnia na zewnątrz 🫣 jak lubię upały to nie wiem czy byłabym w stanie pracować z domu przy takiej temperaturze. U mnie czujnik wczoraj pokazał najwyższą temperaturę jaka do tej pory widziałam na termometrze w NL, dziś już jest chłodniej, ale dom się bardziej

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

nie ma problemów z suszą, jak na południu, czy wschodzie Europy, co może sprawić, że za 10-20 lat nieruchomości w wielu regionach Hiszpanii i Polski mogą być guzik warte. Dziś niemiecki service meteorologiczny meldował też, że mieliśmy najwyższą mierzoną kiedykolwiek temperaturę w nocy i to

Re: Jaką pogodę macie?

> upał, na dworze 34°, w mieszkaniu 28° to nie jest lato, to palący upał, gorąco jak w piekle i strasznie niebezpiecznie. W weekend termometr prawie na pewno pobije dotychczasowy rekord temperatury odnotowany w Niemczech, grozi nam fala upałów sięgająca nawet 44 stopni. Meteorolog Karsten

Re: Jaką pogodę macie?

dzisiaj 28°, od jutra do niedzieli temperatury od 32° do 40°, sprawy wymagające wyjścia z domu odłożę chyba do poniedziałku, ma być 'tylko' 24°

Re:*** POGODOWO *** ___ CZERWIEC ___ *** 2026 **

zaczynaja padac rekordy temperturowe w tutejszej Krainie zapowiedz do +30C a w sobote ponad, no jednym slowem cieplutkoooo, biedni ludzie z problemami oddychowymi i innymi chorobami nie znoszace wysokich temperatur,jak i ptactwai zwierzad bedacych daleko od wody.... nie zapomnijmy "nawadniac sie

Re:*** POGODOWO *** ___ CZERWIEC ___ *** 2026 **

>> Nie trzeba w czerwcu o deszcz prosić, przyjdzie jak zaczniemy kosić. << wschód słońca 04:16 zachód słońca 21:51 Dla mojego miasta 14 czerwca 2026 Dzień, pochmurno, popołudnie lekki deszcz. Najwyższą temperatura 16 °C. Suma opadów 0.3 - 9.9 mm. Noc, najniższa temperatura

Re: Świadek "afery" nie chciał zeznawać.

Przed chwila wyswietlil mi sie post Krzysztofa Skiby, który wyjątkowo trafnie skomentowal sytuacje, nic dodac nic ująć, mam nadzieje, ze dozwolone jest skopiowanie tej wypowiedzi, skoro i tak poszla publicznie w świat: Krzysztof Skiba · STRASZENIE TRUPEM PiS i Konfederacja dobrze wiedzą, że aby

Re: Klimatyzator przenośny, macie?

Dlatego piszę w zwykłą kratkę wentylacyjną. Kierowcy wpieli się do kratki zabezpieczonej klapami pożarowymi. System zauważył zbyt dużą temperaturę więc pozamykał te klapy. Aby je otworzyć trzebha trochę wykonać pracy manualnej. Za którą trzeba zapłacić. Ale to było kilka lat temu, nie wiem jak się

Re: Klimatyzator przenośny, macie?

opublikowała statystyki z liczbą dni z ekstremalnymi temperaturami dla danego miasta/regionu i zmianą w ostatnich latach. U mnie konkretnie tych dni zrobiło się około 15 w roku, z 6 jeszcze w latach 1960-1990. Jak pomyślę, to 15 dni nie jest aż tak dużo i od razu robi mi się lepiej, ale jak człowiek siedzi

To bedzie cieplutko.....

maria88 napisała: Jak Wasze zdrowie znosi wysokie temperatury? Nie mam żadnych problemow, bo jestem przyzwyczajona do wysokich temperatur poprzez letnie wyjazdy nad Morze Srodziemne... Przeżylam temperature 38 C w Toulon na Lazurowym Wybrzeżu, kiedy nadszedl żar z Afryki, to

Re: Mutant z gwiazdą.

.... > - niestety szukam sposobu na zasłonięcie kamery która sprawdza co robie bo nawe > t na pustej autostradzie i włączonym aktywnym tempomacie kazda proba wziecia do > ręki telefonu powoduje pierwsze pikanie i napis ostrzegający ze mam sie skupić > na drodze a jak nie reaguje to straszy ze

Re: Mutant z gwiazdą.

ponieważ odkrywam powoli co moze (a nie czytałem instrukcji) to: - ustawienia wewnątrz moge sterować głosem, np ustawienia temperatury i nawiewu, otwarcie dachu itd - najlepsza funkcja i obraz geniuszu niemieckich inżynierów- jak powiem - hej mercedes, jak robi kon. To z głośników wydobywa sie głosne

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

Wtedy nawet 17 było o 20. Ale faktycznie mieliśmy problem jak ustawić klimę aby grzała. I jeszcze zimna woda pod prysznicem. Dobrze że piecyk był na balkonie, można było podnieść temperaturę

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

czyli temperatura w grudniu ok 15 stopni, to zdarzało mi się w domu mieć 12. W sypialni miałam grzejnik olejowy i grzałam w nocy, natomiast w dzień przebywało się jak najmniej w mieszkaniu, żeby nie marznąć (bo na zewnątrz było cieplej).

Re: CZERWIEC

Nocna zmina !! Cichutko zaznacze tylko swoja obecnosc, poniedzialek byl goracym dniem, juz zapowiedzieli ryzyko pozarow w mojej krainie i dalej wysokie temperatury, czyli lllaaatttooo, jak to dawniej bywalo, ze jako dziecko nie mozna bylo bosa stopa chodzic po chodnikach bo parzylo w stopy. Tak

Re: CZERWIEC

Szykując sie do zamkniecia lapka spojrzałam,że mnie tu dzisiaj nie było. Dzionek był upalny ale znosny.Pod wieczór spore ochłodzenie więc zaraz będę wietrzyc. Na wyjscie dzis zdecydowałam sie póznym popołudniem ale tu bliziutko. Nogi przy tych temperaturachjak z ołowiu. Mam klimatyzator i

Re: Skąd wziąć zimna wodę?

Mam dom pasywny, z pompą ciepła i rekuperacją. Plus żaluzje zaciemniające z izolacją, w nocy jak spada temperatura to otwieramy okna, a rano jak się robi cieplej to zamykamy, ogrzewanie podłogowe nastawione na 17 st, więc w domu stała temperatura 22-24 stopnie, niezależnie od temperatury na

Re: Skąd wziąć zimna wodę?

W upały nie polecam zimnego prysznica, będzie potem jeszcze cieplej. Jak chcę się schłodzić, to biorę prysznic z tem wody 37-38, po wyjściu spod prysznica jest mi chłodno na dłużej. To sposób polecany mi przez Hiszpanów, jak mieszkałam na południu Hiszpanii i temperatura 24/7 przez 3 miesiące była

1 2 3 4 5 6