793 531 wyników w czasie 253 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wątek na upalny piątek

Ja zastanawiam się poważnie nad jazdą konną. Na obiad była surówka, w lodówce schłodzona. Nawet mnie dopadła gorąc i odarła z żarłoczności.

Re: Kryzys wieku średniego ;)

zajęcia, które w ogóle nie brzmią jak coś dla ciebie? Taniec, garncarstwo, nurkowanie, jazda konna? Może coś zaskoczy?

Re: Kryzys wieku średniego ;)

, wspinaczka, jazda konna, nartorolki. Myślę że pomysłów na zagospodarowanie energii by mi nie zabrakło -- Sami Wiecie Kto

Re: Honda HR-V

… (btw, tak wyszło, że muszę jechać jutro rano w niej cit dłuższą drogę - Katowice - Kościerzyna - Katowice, będę miał więcej obserwacji z dłuższej jazdy autostradą). Tak więc.... nie jest brzydka jak Sportage, ale konkurencja w tym segmencie jest chyba duża i warto dupę posadzic w każdym.

Re: Jakie buty na konie?

czapsami. Jak jeździsz więcej albo w zawodach, to można pomyśleć o oficerkach. Unikałbym zwykłych adidasów – są za miękkie i nie są zbyt bezpieczne do jazdy. A da się kupić na gnl.pl porządne w okazyjnych cenach.

Re: Jakie buty na konie?

Jakie buty na konie? Najlepiej gdyby były to buty przeznaczone do jazdy konnej czyli z wąskim czubkiem, cienką i twardą podeszwą. Długość cholewki nie ma wiekszęko znaczenia, mogą być za kostkę lub "oficerki". Zdecydowanie odradzam buty z trekingową podeszwą, może to być bardzo niebezpieczne.

Re: Wakacje w szaradach i zagadkach

drzemkę. Pewną osobliwością kolei w zaborze rosyjskim był obowiązujący w rozkładach jazdy czas. Otóż powszechnie obowiązywał czas petersburski, który wyprzedzał czas środkowoeuropejski o 1 godzinę i 1 minutę, ale na linii Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i jej odnodze do Aleksandrowa stosowano czas warszawski

Re: Wakacje w szaradach i zagadkach

https://www.wkatowicach.eu/informacje/w-drodze/Wakacyjna-korekta-jazdy-rozkladow-pociagow-Kolejowa-inwestycja-w-Katowicach-trwa/idn:12405 WAKACYJNA KOREKTA ROZKŁADÓW JAZDY POCIĄGÓW - www.wkatowcach.eu - 09.06.2026

Re: Wakacyjnie

drzemkę. Pewną osobliwością kolei w zaborze rosyjskim był obowiązujący w rozkładach jazdy czas. Otóż powszechnie obowiązywał czas petersburski, który wyprzedzał czas środkowoeuropejski o 1 godzinę i 1 minutę, ale na linii Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i jej odnodze do Aleksandrowa stosowano czas warszawski

Re: Wakacyjnie

https://www.wkatowicach.eu/informacje/w-drodze/Wakacyjna-korekta-jazdy-rozkladow-pociagow-Kolejowa-inwestycja-w-Katowicach-trwa/idn:12405 WAKACYJNA KOREKTA ROZKŁADÓW JAZDY POCIĄGÓW - www.wkatowcach.eu - 09.06.2026

Re: Granice opowiedzialności za rodziców seniorów

, zawsze był pierwszy do wspierania czy ratowania, i ja jego rodziców trochę też - stąd mam takie same rozkminy, jak miałabym przy moich. To, że ja dziś tu jestem a on pojechał do domu z dziećmi to wynika ze specyficznej obsesji syna na punkcie naszego samochodu i z mojego braku prawa jazdy. -- To z

Re: EUROPEJKI DZIEŃ SĄSIADA - ROZKŁAD JAZDY

https://www.wkatowicach.eu/informacje/w-katowicach/Chodz-na-plac-Katowice-Miasto-Ogrodow-zaprasza-na-sasiedzkie-swieto-w-centrum-miasta/idn:12471 CHODŹ NA PLAC - www.wkatowicach.eu - 25.06.2026

Re: EUROPEJKI DZIEŃ SĄSIADA - ROZKŁAD JAZDY

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/4OrZOQgoRage4hFfX.jpg

Re: Barbie legs...świat oszalał

> Napisałaś, ze od jedzenia rosną mieśnie...i tak wiem, ze trzeba jesc zeby urosł > y ale ty to napisałaś inaczej (komentując ze dziewczyny były grube).... Komentuję stwierdzenie grubej dziewczyny, że nie może jeździć na rolkach, bo jej rosną łydki. Dziewczyna widzi problem w jeździe

Re: Barbie legs...świat oszalał

. Ale oczywiście, niech mit, że mięśnie rosną od wzięcia ciężarka do ręki, a łydki od jazdy na rolkach, się dalej utrzymuje w społeczeństwie, bo Wapaha i Gru kiedyś schudły i zbudowały przy tym łydki.

Re: Nie ma Izery będzie Polon

przeciwko autom niemieckim czy wloskim az sie przekonaj ze wloskie - nawet alfa romeo, niestety nie daja sie lubic bo to ladnie zaprojektowana skarbonka bez dna. Dacia ma swoje plusy i wcale na nia nie narzekalem bo jako rental spisywala sie ok zwlaszcza jako hybryd No a to ze jazda ponad 140km/h to

1 2 3 4 5 6