11 802 wyników w czasie 469 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Parada świrząt52

roku Stanowski dostał zielone światło na wyprowadzenie pieniędzy z KTS Weszło. Z firmy wyszło wówczas ponad cztery miliony złotych na jego prywatne konto w znanym pisowskim banku. „Masz tu od nas 6,7 miliona złotych. Weź jeszcze te cztery, rozstań się ze Sportowym i szybko zmontuj coś nowego.” To była

Re: A o areszcie wobec dziennikarza śledczego nic

, zakładając na serwisach społecznościowych (Facebook) konta pod ich imieniem i nazwiskiem – a następnie publikował w nich materiały polityczne, szkalujące m.in. polityków (przykład: film „Banaś Giertych dwa bratanki” lub wpisy: „pancerny Banaś wyprowadzony przez Hołownię z NIK”). Proceder trwa, platforma

Re: Parada świrząt48

pieniądze: 📍W Aliorze: ok. 700 tys. zł za… 9 godzin pracy w systemie bankowym przez cały rok (zalogował się tylko 24 razy). 📍W Pekao i powiązanych spółkach PZU: łącznie ponad 6 mln zł na „doradztwie”. To nie jest zatrudnienie. To jest jawna kradzież publicznych pieniędzy. Rodzina Ziobry traktowała

Re: czy chcecie być drugą Grecją ?

na koncie UE ni > gdzie nie istniały w jakiejkolwiek formie. Tak wygląda KAŻDY kredyt. Powtórzę to co napisałam niżej. Meritum wygląda tak, że instytucja finansowa nabyła od UE obligacje, zupełnie nieistotne czy poprzez wykreowanie pieniędzy tak jak ty uważasz z niczego. Dokonano operacji

O tym też mendia nie powiedzą jebacpisom

jego działalności pisała jako pierwsza Wirtualna Polska w czerwcu 2023 r. w tekście "Syndykat". Według mec. Giertycha, wówczas już posła rządzącej Koalicji Obywatelskiej, artykuł "GW" powinien wstrząsnąć opinią publiczną i Ministerstwem Sprawiedliwości. Na platformie X pouczał wiceministra

Re: Sił nie mam...

. Jak ja mam jedn osobe przed soba do "kasy" to wychodzi pracownik i prosi do biurka obok i tam obsluguje > Internetowo wprawy nie mam i trochę się boję, > by mi kto na konto nie wszedł i nie okradł. A ja tu cigale slysze jaki to vi cywilizowany i objety w 100% cyfryzacja kraj. A to

Re: Sił nie mam...

, objechać. W banku 1 godz w kolejce wysiedziałam, by przelewy zrobić. Internetowo wprawy nie mam i trochę się boję, by mi kto na konto nie wszedł i nie okradł.

Re: OT - podatek zamiast składki na zdrowie?

vogon.jeltz napisał: > > Jesli to prawda > > Tak, to na bank prawda, bo enigne tak powiedział, LOL. >Przecież on żyje w raju na Ziemi, gdzie nikt nie musi zapiërdalać na dwa etaty, żeby utrzymać się w ogó > le na powierzchni i gdzie absolutnie nie ma

Re: TRAMPEK,! TRAMPEK!, TRAMPEK14

. Paryż stanąłby w ogniu protestów. Berlin zwołałby nadzwyczajne posiedzenia. W krajach nordyckich dymisja nastąpiłaby w ciągu godzin. W sprawnie funkcjonujących demokracjach opinia publiczna, instytucje i klasa polityczna rozpoznałyby to bez wahania: jako zamach na godność samego państwa. Przywódcy nie

Re: Czarne chmury zbierają się nad Donaldem Trum

Leavitt. "To fragment internetowego mema przedstawiającego prezydenta Trumpa jako Króla Dżungli, a Demokratów jako bohaterów Króla Lwa. Proszę, przestańcie udawać oburzenie i napiszcie dziś o czymś, co naprawdę ma znaczenie dla amerykańskiej opinii publicznej" — napisała Leavitt w oświadczeniu przesłanym

Re: PRACA W BANKU

uoia napisała: > > Zupelnie sie z Toba nie zgadzam. Zeby prowadzic dyskusje nie musimy o sobie ws > zystkiego wiedziec, mnie nie obchodzi stan posiadania i nie obchodzi mnie stan > konta, czy styl zycia mojego interlokutora, zreszta pieniadze lubia cisze. Ja w > yrazam

Re: PRACA W BANKU

tajnym nickiem... i wtedy dyskusje moga byc traktowane ja te w zyciu gdzie ma > my do czynienia z normalnymi ludzmi i tam dysksje sa jak chyba sobie zdajesz sp > rzwe - zuplenie inne. > No cos tu ludz nawet jak sa ludzmi to nigdy nie sa soba bo gdyby byla to dlacze > glo by to

1 2 3 4 5 6