2 167 wyników w czasie 551 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wodzionka fest wonio

upatrzył sobie nasze buty. A kiedy dzieciaki pakowały walizki do wyjazdu, to kot zaznaczał tam swoje miejsce. Ponoć w pociągu ludzie wysiadali z przedziału przez kocie zapachy. Kota już nie ma. A nie macie zamiaru tak na Węgry jeszcze zajechać ? Będziecie mieć dobre autu, to moze o przyczepie pomyślicie

Re: Niedobre rasowe, podły czlowiek

miasta - okazało się że przychodnia przyjmuje tylko koty przywiezione przez fundację. Konkretna fundacje. Dla innych limit już wyczerpany. Kiedyś panie z fundacji ukradły kota wykastrowanego, po czym pojawił się łzawy post o biednym, znalezionym kocie, zarobaczonym i zagłodzony, który właśnie wraca

Re: Kotka - czy kiedyś się oswoi? Helpunku

Ardzuna, to wszystko ma sens, pod jednym warunkiem -ze kot mial wczesniej jako taki kontakt z czlowiekiem i nie jest kompletnym dzikusem i ze kot, hmm zechce choc troche 'wsplopracowac' z czlowiekiem jak wiesz, nasz ferajna to koty po mniejszych czy wiekszych przezyciach, czesc od stanu dzikuna po

Maine Coon - hodowla (początek wątku)

... Świat nam się zatrzymał ponieważ to był roczny kociak który tak naprawdę dopiero zaczynał swoje kocie życie. Musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję w naszym życiu... To był dla nas ogromny cios,nawet nie umiem opisać co wtedy czuliśmy,przez zaledwie dobę przelaliśmy dużo stresu,łez chociaż do końca

Re: Dokocenie trzecim kotem

To że tak wygląda nie znaczy że zabije. Tak długo jak nie lata futro i krew się nie leje nie należy się wtrącać i nie " przeżywać" bo nasz stres udziela się zwierzakom. One ustala sobie hierarchię, nauczą malucha skąd dokąd może sobie pozwalać, kociej etykiety i z mojego doświadczenia nawet gdy

Re: Miasta Polski - Kraków

kocie, który w jamie skrył się. Ów jegomość już od piątku w jamie był widziany, lecz gdy tylko ktoś do niego schodził, przepadał jak w wodę kamień. W piątek został ponownie zauważony i do schroniska zgłoszony. Jeden z rycerzy, białym koniem, popędził czem prędzej do zamku, pod jamę Smoka Wawelskiego

Re: W wannie i w Lozannie

pomóc" -Miągwa-pisze sonet o kocie -Józef myśli jak ta kuzynka może ranić uczucia jego ulubionej ciotki, by krakowska_poziomka

Re: podziękowania za wsparcie

Zaglądam, ale na forum Koty-nasz mały koci zakątek. Mysiulek mnie "uruchomiła", za co jestem jej wdzięczna. Pani Olgo, bardzo mnie wzruszyło to Pani podziękowanie. Całkowicie Panią rozumiem, wiem jak ciężko jest uporać się z własnymi uczuciami, wspomnieniami, refleksjami, zostać z myślami w

Re: Adopcja psa po pozegnaniu

Ja napiszę o kocie. We wtorek rano samochód zabił naszego kocurka 😢😢 (to ten kicio co przyszedł do nas jako dorosły i się wprowadził, ale nie dał zrobić z siebie kota niewychodzącego, pomimo wielu prób). Pojechałam zawieźć go do weterynarza do kremacji i on pokazał mi kicię, która jest u niego od

Re: Finlandia rusza na wojne

warunkach. To jest kot domowy, obcy naszej faunie. Gatunek > zawleczony przez człowieka. I jako taki powinien pozostawać pod opieką człowie > ka w domu, jak wszelkiej maści rybki, węże i pająki, które również ludzie masow > o "uwalniają" do środowiska. Ok. Ale kot jest uwolniony do

Re: Finlandia rusza na wojne

na działce/posesji i wokół tejże, starannych grządek, im więcej dzikich zakątków, drzew, nie sprzątanych liści i gałęzi tym większa szansa że się osiedlą. No i dobrze wabi je suche kocie żarcie i miski z wodą. Niejeden kociarz karmiący koty na zewnątrz doczekał się całkiem zacnego jeżego towarzystwa

1 2 3 4 5 6