63 wyników w czasie 114 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dlaczego ateiści MUSZĄ obchodzić święta?

katolikom i odwiedza swoja przyjaciolke z okazji Kurban Bayram. Spłakałem się po prostu ze wzruszenia nad tym obrażonym na panią bozie :D >Nastomiast pseudoateisci Na czym to polega ?? maja jakas > taka nieznosna maniere nawracania na ateizm, No to zachęcam do lektury moich

Re: dlaczego ateiści MUSZĄ obchodzić święta?

wiary grozi kara smierci, w Polsce najwyzej ostracyzm spoleczny. Prawdziwych ateistow jest bardzo malo, znam moze jednego. Akurat osoba, ktora jednak z szacunku do wiary innych wysyla swiateczne kartki katolikom i odwiedza swoja przyjaciolke z okazji Kurban Bayram. Nastomiast pseudoateisci maja

Re: 5 letni zakaz wjazdu / ślub

Przypomniałam sobie jedną rzecz, którą usłyszałam od Naszej znajomej będąc na Kurban Bayram w Adanie... W skrócie: Nasza znajoma miała męża turka który zmarł... obecnie jest starszą osobą ale pełną energi i wiedzy na temat Turcji- jest ekspertem w wycieczkach tekstylnych w Turcji! Obecnie ma

Re: czy ktoś z Was przyjął Islam?

bayram - znajac mojego meza nawet gdyby byl praktykujacy watpie zeby mial serce zabic barana, on za bardzo kocha zwierzeta, zreszta ja tez wiec dla NAs to nie jest do przyjecia. Zreszta tesciowie to samo. Z tego co wiem, to na kurban bayram kupuja gotowe mieso w sklepiej miesnym. Gdybym rzeczywiscie

co komu z Polski (początek wątku)

hey, jestem w Polsce, moze komus cos bardzo potrzebne? wracam 3go listopada, wiec potem kurban bayram, ale po swietach moge ewentualnie costam dostarczyc. pozdrawiam, Magda

Re: Kurban Bayram na MKS

tym, co dziusiaj na orbicie zapasow jedzienia, wody, powietrza wystarczy na kilku miesiacy. Nie ma zupelnie o czym troszyc sie. I nikt stacja orbitalna bez ludzi nie zostawi. Miali juz doswiadczenie ze stacja 'Mir'. Odbudowywac ja potem bedzie w duzo razy drozej i prawie bezskutecznie, niz stale po

Re: Kurban Bayram na MKS

Nie ma takiej koniecznosci. Jesli by rzeczewiscie trzeba bylo potrafili by przygotowac i wystrzelic jakas rakietu w ciagu tydnia. Nawet jesli by jedzienia calkiem nie bylo - to nic strasznego. 2-3 tydnia przezyja na orbicie bez jedzienia - nie bardzo oni tam tracia sil fizycznych. Nawet bez wody pot

Re: koniec wizy a choroba

no tak tylko ze kurban bayram jest ı nıc nıe dzıala...

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun! (początek wątku)

Wszystkim życzę wspaniałego Święta Kurban Bayram. :-) Rodzinnego ciepła, uśmiechu i wielu wspaniałych chwil z Waszymi Rodzinami. Katia

Re: koniec ramadanu

kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına... 6)Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi

Re: Jakie są Wasze doświadczenia?

religia katolica jest odgrywa wazna role powinnas o tym porozmawiac ze swoim przyszlym mezem bo mozliwe ze dla niego religia Islamu jest tak samo wazna. Jednak moim osobistym zdaniem nie wyobrazam sobie zeby dzieko bylo dwureligijne" np. obchodzilo i Boze Narodzenie i Ramadan czy Kurban Bayram

Kurban Bayram życznia proszę o pomoc (początek wątku)

witam mam pytanie w związku że jutro jst bayram znalazłam zyczenia z tej okazji ale tylko po turecku chciałabym je wysłać smsem ale wolałabym wiedzieć o co mniej więcej chodzi czy któś mógły przetłumaczyć byłabym wdzięczna Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu

1 2 3 4 5