223 wyników w czasie 80 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Lekarze nie chcą na SOR

Ginekologia to za duży biznes, żeby przekazywać go komuś innemu. Jakos w innych krajach cytologie czy spiralę załatwi rodzinny lub położna, a u nas niedasie. Osobliwie koreluje to z trudnym dostępem do ginekologa na NFZ. Przykład z kleszczem też typowy. Dobrze, że chociaż z zapaleniem ucha czy

Re: przed cytologią

żeby przeć, dziecku zaczęło spadać tętno) pokój zapełnił się personelem, lekarzami itp. Szybka decyzja, nacięcie i wyjęcie dziecka za pomocą kleszczy. Także nie ma co demonizować. Jeszcze powinnam dodać, że położne w UK to nie są zwykle położne, one się specjalizują w tym kierunku i pewnie niejedna

Hashi + meno (początek wątku)

spoczynku, wiecznie budził wątpliwości, ale było to tak dawno że nie pamiętam dlaczego, niestety nie mam również tych badań), przepisano mi lek (mam nadzieję że nie przekręcę nazwy) Thyroideum. Brałam go czas jakiś, nie pamiętam jak długo. Później studia, praca, badań tarczycy jakoś nikt nigdy mi nie zlecił

Mycoplasma? Borelioza? Trójmiasto (początek wątku)

nie ulegają wzmocnieniu w badaniu po kontaście, nie ograniczają dyfuzji." Lekarz powiedział, że to nic strasznego i mogę powtórzyć rezonans za pół roku. Zrobiłam sama badania pcr i wyszła pozytywna mycoplasma hominis, dostałam doxycyklinę na 10 dni nie pomogło. Poszłam do innej ginekolog, która w

Re: Jedż na IP!

Moje doświadczenia z ewizytami. Byłam we wczesnej ciąży i dostałam lekkich plamień. Piszę do lekarza na czat. Lekarz: trzeba natychmiast jechać do szpitala. Ok, do szpitala mi się nie chciało jechać, ale następnego dnia udało mi się złapać moją ginekolog prowadzącą ciążę. Co? Do szpitala? Z lekkim

Re: Powrót boreliozy?

Pytałam o boreliozę jak byłam w ciązy. NIKT , żaden lekarz zaczynając od ginekologów po neurologa nie powiedział mi , że powinnam brać antybiotyki podczac ciąży. Strasznie się przestraszyłam tego postu , który napisałeś. Pozostaje mi modlić się , żeby moje dziecko było w pełni zdrowe. Choć i tak ją

Re: Borelioza po 8-9 latach? Czy to możliwe?

"twardzielem" to nie chodzisz z tym do lekarza, gdybyś był zdrowotnym pedantem, to odwiedziłbyś już wszystkich lekarzy specjalistów, może oprócz ginekologa. Bez efektu, bo nikt by nic konkretnego nie stwierdził, "wyniki" są prawie zawsze w normie. Tak to działa. Częsty jest przy bb niski poziom witaminy B12, a

Re: Śrubokręt i aborcja

ginekologiem po raz wtóry? Na pewno. Ta praca dawała mi ogromną satysfakcję od samego początku. Pamiętam, jak w pierwszych dniach, kiedy mieszkałam w tej dyżurce, woła mnie taka najstarsza położna i mówi, że trzeba będzie kleszcze założyć. Kleszcze. Rany boskie! Myję ręce, patrzę na te kleszcze ze strachem

cytomegalia borelioza i glistnica jednocześnie (początek wątku)

żadnych lekach i utrzymując się tygodniami. Po 7 dniach wyszłam do domu i opuchlizna nóg wróciła, chodziłam od lekarza do lekarza, laryngolog, ginekolog okulista, Pani reumatolog która testowała na mnie przez kolejne tygodnie różne leki zaprosiła oddział reumatologii gdzie spędziłam kolejny tydzień na

Re: Jeszcze pytanie o protest lekarzy

(endokrynolog), długość szyjki (ginekolog) czy oceniać mózgowie (neurolog), ale żeby tak badać od sasa do lasa, to jednak powinien być wykwalifikowany radiolog. Ale na to nie ma środków, NFZ nie kontraktuje takich usług, poza tym wówczas należałoby wyprodukować więcej lekarzy I kontaktu, bo obecni ledwie

1 2 3 4 5 6