co tam u ciebie
prosze wszystkich zainteresowanych o pisanie ze mna
Witam Mam pytanie. Mojej mamy przyjaciolka (lat ok 50) ma nowotwor szyjki macicy (zlosliwy z przerzutami). Czy ktos moze polecic bardzo dobra klinike, w ktorej lecza takie nowotwory? Miejsce w Polsce (a moze nie w PolscE) nie ma znaczenia. Chodzi o to ,zeby byli najlepsi specjalisci. Czy
mam nowotwor zlosliwy to rak szyjki macicy czekam na decydujacy wynik operacja czy radioterapia bardzo prosze o namiar dobrego onkologa najlepiej w zachodniopomorskim moze byc w poblizu
okazalo sie ze byl to nowotwor niezlosliwy, a teraz minelo 19 lat od tamtej operacji, mam 3 dzieci, meza , i wielki strach.... Do Bydgoszczy pewnie nie pojade pewnie w warszawie jest sporo miejsc gdzie mozna sie leczyc tylko trzeba poszukac, jeszcze raz podpytuje o polecenie, magda
moja babcia 5 lat temu dowiedziala sie,ze ma nowotwor zlosliwy trzonu macicy. miala radioterapie-codziennie chyba przez tydzien. do dzis co pol roku ma badania u ginekologa,krwi,przeswietlenia i jest wszystko dobrze
No wlasnie ten guz czy rozdeta szyjka jest zagatka dla lekrzy. Rak szyjki macicy to nowotwor ktory rozwija sie latami. A u mojej siostry tak duzy guz rozwinal sie bardzo szybko ... wszystko wskazuje ze najdluzszy okres jaki mozna przyjac u niej to po roku ale bardziej prawdopodobne jest ze
po wyniki i dalsze zalecenia. no i wyszlo... rak zlosliwy szyjki macicy, stopien G-2. od razu dpstala skierowanie na konsylium onkologiczne w srode (wczoraj). poszlam tam z nia, jutro ma rezonans magnetyczny, w poniedzialek dalsze decyzje... jestem przerazona. faktem jest, ze ostatnia cytologie
Jesli juz musial Cie w Twoim zyciu dopasc nowotwor, to opcja nieinwazyjnego r.sz.m. jest chyba najlepsza z mozliwych, bo statystyki wyleczen sa bardzo optymistyczne. Gdzie bedziesz miec operacje? -- Forum dla osób z
nowotwor szyjki macicy z postepujacymi przerzutami. Musimy dzialac szybko i chwycic kazda, chocby najmniejsza szanse by Jej pomoc. Blagamy, pomozcie! Marta & Piotr
, z glebi serca prosimy wraz z zona o namiary. > > Nasza Mama ma zlosliwy nowotwor szyjki macicy z postepujacymi przerzutami. > Musimy dzialac szybko i chwycic kazda, chocby najmniejsza szanse by Jej pomoc. > > Blagamy, pomozcie! > > Marta & Piotr Ja jestem obdarzony
> A opisany zabieg/operacja nie jest to cos niezwyklego. Na pewno bedzie drogo, > ale zabieg jest powszechny. Nie chodzi tu o przeszczep serca.... Uwazam ze > powinny byc szpitale ktore to robia za darmo. tak, ale skoro wycinaja szyjke macicy - nowotwro prawdopodobnie jest
Szczepienie przeciwko nowotworowi szyjki macicy jest fikcja. nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym. Gdybys miala chos odrobine zielonego pojecia to wiedzialabys ze przed szczepieniem podpisujesz oswiadczenie, ze w przypadku zachorowania na nowotwor szyjki macicy nie bedziesz roscic zadnych