445 wyników w czasie 212 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Opieka nad starszymi ludzmi

prywatne domy opieki nad chorymi staruszkami maja czesto najwiecej skarg, bo chca zarobic jak najwiecej pieniedzy kosztem swych pacjentow... i nie ma takiego wgladu j ak w komunalnych domach opieki. Oczywiscie sa wyjatki, Ty zawsze dobrze pisales o takich domach ... .

Re: Opieka nad starszymi ludzmi

Wiem, ze pisales o Hemtjänst ... nie o domach ... ja nigdy o prywatnych nie slyszalam. Jak nazywa sie firma ktora zatrudnia takie "prywatne panie"?

opieka nad ludzmi starszymi jest trudna, ale...

opieka nad ludzmi starszymi jest trudna, ale to tylko znaczy ze moga jej wykonywac osoby do tego nie przygotowane profesjonalnie. Jezeli trzeba przebierac 3x dziennie to nalezy to robic, nawet czesciej jesli potrzeba. To nie jest praca portiera nocnego ktory moze spac w pracy. Nie jestem

Re: opieka nad ludzmi starszymi jest trudna, ale.

dyplomowane pielęgniarki też potrafią rzucić mięsem,albo i co innego

Re: Opieka nad osobami starszymi.

kochana jak > kiedys. Przewaznie tak nie jest. Jest to juz zupelnie inna osoba > niekoniecznie mila. Powiedz czemu opiekujesz sie starym ludzmi w Stanach a nie szukasz pracy w Polsce i nie pomagasz staruszkom rodakom.Pewnie tylko dlatego ze tam za umycie z kalu płaca dolarami?

Re: Opieka nad osobami starszymi.

> > mamusia czy babcia do opieki jest taka sama mila i kochana jak > > kiedys. Przewaznie tak nie jest. Jest to juz zupelnie inna osoba > > niekoniecznie mila. > > > Powiedz czemu opiekujesz sie starym ludzmi w Stanach a nie szukasz > pracy w Polsce i nie pomagasz

Opieka nad osobami starszymi - pomysły (początek wątku)

powszechnie kobiet np. za 3000 netto miesięcznie do opieki nad ludzmi starszymi? Przecież mogą przyjechać Ukrainki, Białorusinki, Rosjanki, Mołdawianki, Ormianki itp. Zatrudnienie 100 tys. osób to 7-8 mld rocznie. Dużo? Jeśli rząd wywala 100 mld na graty wojenne od wuja sama, to myśle ze niedrogo. Poza

Re: Opieka nad osobami starszymi - pomysły

bywalec.hoteli napisał: > Dlaczego tego nie wykorzystać i nie zatrudnić powszechnie kobiet np. za 3000 netto miesięcznie do opieki nad ludzmi starszymi? > A jakie Wy macie pomysły? Ja popieram Twoj pomysl z drobna poprawka: zatrudnijmy do tego powszechnie mezczyzn. Pewnie sie

Re: Opieka nad starszymi ludźmi nowy ład

Juz tu ktoś pisał, ze wymyślił to ktoś nie mający bliższego kontaktu ani z kilkulatkiem ani z ludzmi z DPSów -- "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu

Re: opieka nad osobami starszymi - W. Brytania

Jestem studentka z niezlym angielskim i przygotowaniem do pracy z ludzmi potrzebujacymi opieki i pomocy dzieki 10-letniej przynaleznosci do organizacji mlodziezowej o takim profilu. Aktualnie, od roku, pracuje z dzieckiem. Prosze o blizsze informacje i wiecej szczegolow na mail: jagluk

Re: opieka nad starsza Pania w Niemczech

Sama opiekowalam sie starszymi ludzmi w niemczech ponad rok czasu.Nie sa to domy publiczne,mozna sie ze mna spotkac ,wziac moje dane itp.daje 100%gwarancji.Nie zawsze podciera sie tylki,czasem sa to wrecz kochane osoby,jednak polska to polska.1000euro nigdy tutaj w zawodzie nie zarobie

Re: Opieka nad starszą osobą - co poradzić?

>bo mnie już tak wnerwiasz, że zaraz mi puszczą hamulce. przepraszam ale uzyje ponownie slow z wczoraj twoich:Myslalas o terapii? Bo wiesz z taka postawa to ciezko ci bedzie z ludzmi bo niewiele sie w zyciu nauczylas jak sie postepuje z ludzmi.itd moralizatorskie brednie o czlowieku z netu

Re: SZUKAM ZMIENNICZKI Opieka Nad Starszą Osobą N

Witam, jestem zainteresowana praca jako zmienniczka w Heidelbergu. Posługuję sie dobrze językiem niemieckim i mam praktykę w opiece nad starszymi , chorymi ludzmi. Nie moge sie dodzwonic na numer tel 501388585, dlatego prosze o kontakt na numer 696799383 pozdrawiam EWA

opieka nad rodzina (początek wątku)

sluchajcie,jakie macie podejscie do opieki nad ludzmi starszymi w swojej rodzinie-tzn np.dziadkami badz chora mama??? pytam bo mam sytuacje w rdozinie gdzie mamy dziadkow ktorzy w ogole juz sa prawie niedolezni-sami sobei na co dzien nie radza(cokolwiekj- zakupy,sporzatanie,nawet umycie sie

Re: opieka nad rodzina

???noi ze tez nas n ie stac na taka opieke.mozemy i sie znowu zlozyc ale czy ta osoba nie wyumieknie? ps-opieka juz nad takim stanem ludzmi moim zdfaniem nie jest tez dla wszystkich.niektorzy porownuja takich juz starszych niezdolnych ludzi do dzieci,ale tojest o wiele gorzekj.bo tacy ludzie nie

1 2 3 4 5 6