Oj wiesz co, ja kupiłam ją ze 3-4 lata temu, nie pamiętam dokładnie. W Promod. Teraz na wet nie ma tego sklepu. Jak wpisałam w google, to możesz sobie wyobrazić, że to taki fason spódnicy, ale ma delikatnie z tyłu dłużej, no i ten brokacik. I pasują wysokie kozaki, oficerki. Albo szpilki. Ta
Większość a w zasadzie 95 % ciuchów mam z sieciówek Intidexu. I niektóre mam kilka, kilkanaście lat. Sporo tshirtow, tych basicowych faktycznie kończy żywot po 2-3 latach. Ale mam dwa - jeden z promod, drugi z Zary, które kupiłam po trzeciej ciąży i żyją, mają się ok. Z tym, że ja piorę wszystko
, Promod- sporo mam z tamtych sklepów. Te sukienki nie znudzą mi się nigdy. Jeszcze Next i M&S. Gdyby okazja tak niezobowiązująca poszłabym też poszukać do Halfprice (Marco Polo często tam widuję) Jaką cenę akceptuję, cóż, na wielkie wyjście? rozważałam sukienkę za ponad 700zł. Wydaje mi się, ze to
Promod miewał czasem świetne ciuchy. Mialam kiedyś od nich boską czerwoną spódnicę z filcu, na zimę. Niestety z niej "wymalałam."
Zobacz Promod, Marks&Spencer, Esprit
Godzinę temu układałam buty w nowej szafce. Mam prawie identyczne, tylko czerwone, zamszowe. Kupione chyba dobrych kilka lat temu. Nigdy ich nie założyłam, mimo, że mi się bardzo podobały. Tyle, że moje były tańsze bo z hm czy mng /promod. Chyba czas je wystawić na vinted.
Właśnie, ale jak napisałaś niżej- zdjęcia a rzeczywistość, może być rozczarowanie. Też czasem tego doświadczam.
Nie zawsze kupuję stacjonarnie. Online częściej ale zdjęcie i opis często nie pokazują jak naprawdę dany produkt wygląda i jak otwierasz przesyłkę to zdarzają się przykre niespodzianki. Mnie się raczej podoba Twoja zalinkowana torebka choć takiej ani podobnej nie mam. Oby tylko w rzeczywistości wyg
Ostatnio Promod i Marks&Spencer (na Zalando lounge)
Brakuje mi Promod i M&S
Oj tak, Promod był super! Do dziś mam od nich piękną sukienkę, na eleganckie wyjścia jak i pod marynarkę na zwykły dzień. Bardzo lubiłam tam chodzić i oglądać.
Orsa > y, Quiosque, Camaieu, Promod, ale tych sieciówek juz w Polsce nie ma :-/ > Raczej jezeli ktoś narzeka na poliester, to w kontekście letnich sukienek/elegnckich letnich bluzek, a na akryl przewaznie w nieproporcjonalnie drogich swetrach na zimę, w których można i spocić się, i
W Promod czasem ryzykuje zamówienie online, ale raczej bluzek, T-shirtów, niz czegoś , co wymaga dokładnego dopasowania. Żałuję, że zwinęli się z Polski. Orsay niby ponownie uruchamia sprzedaż online w Polsce, ale to, co tam aktualnie mają, to jakaś kpina, mam wrażenie, że powyciągali starocia