141 wyników w czasie 101 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Przedszkole 197 na Popiełuszki (państwowe) (początek wątku)

Czy ktoś z Was może mi coś bliżej powiedzieć o tym predszkolu? Jaka jest tam kadra?

Re: Przedszkole 197 na Popiełuszki (państwowe)

panie wychowawczynie są ok, tylko pani do pomocy wychowczyni w maluchach jest beznadziejnie ciągle naburmuszona i niemiła.

Przedszkole nr197, ul.Popiełuszki w Warszawie (początek wątku)

Mam wielka prośbę o opinie na temat tego przedszkola - strona i informacje na niej wyglądają fajnie, ale jak jest w rzeczywistości? To mnie dręczy - czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym miejscem? Będę wdzięczna niezmiernie i syn również

przedszkola

Żoliborz: * Nr 197, ul. ks. Popiełuszki 3a, tel. 022 663 87 06. e-mail: przedszkole197@neostrada.pl. Czynne 7-17.30. Grupy po 25 osób. Wyżywienie 6 zł/dzień (bez diety), 6,5 zł/dzień (z dietami). Płatne: korektywa - 25 zł, plastyka, ang., taniec - 33 zł. Placówka nastawiona na alergików

Re: do aga_sama

), tel. 22 773 58 58. Przedszkole nr 58, ul. Batalionu "Pięść" 4 (Wola), tel. 22 836 45 13. Przedszkole nr 197 "Do-Re-Mi", ul. ks. Popiełuszki 3a (Żoliborz), tel. 22 663 87 06. -- Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonić je przed

Re: Przedszkole - chyba coś nie tak

Godzin nie idzie zmienić, jestem sama na oddziale. Zima- e tam dłużej, mam rzut beretem to zawsze chwila. -- *moje kluski ukochane* http://img197.imageshack.us/img197/8977/34rzlzq.gif

Re: Przedszkole - chyba coś nie tak

.... -- *moje kluski ukochane* http://img197.imageshack.us/img197/8977/34rzlzq.gif

przedszkola publiczne na żoliborzu (początek wątku)

Witam, nie wiele informacji udało mi się znaleźć o przedszkolach na warszawskim żoliborzu. Interesują mnie głównie 4 przedszkola na Popiełuszki nr 197, na Broniewskiego nr 87, na pl Henkla "ludeczkowo" i na Włościańskiej nr 361. Bardzo będę wdzięczna za każdą opinię o tych placówkach.

Żoliborz - opinie o przedszkolach publicznych (początek wątku)

Przedszkole nr 197 ul. Popiełuszki Bardzo proszę rodziców dzieci, które uczęszczały do któregoś z tych przedszkoli o opinię.

Re: Żoliborz - opinie o przedszkolach publicznych

Ja mam najbliżej do: - 109 na Henkla - 197 na Popiełuszki - 87 na Broniewskiego 9d - nr. 96 na Wyspiańskiego. Mam w planie objechać je wszystkie i obejrzeć, ale będę wdzięczna za radę, które wybrać. Chyba to na Henkla podoba mi się najbardziej. Przeczytałam na stronie, że w przedszkolu na

Re: Arabska mama zaatakowala mnie w przedszkolu!

yamilca197 napisał(a): > Na 150% trolluje,nie pierwszy raz. > ale dlaczego trolluje? że co? że nie mogło sie to stać? nie mogło tak być? -- "jest ujowo, ale stabilnie..."

Re: Chorowanie w przedszkolu

Yamilca197, rozumiem, sama chorowałam tylko na świnkę i na ospę dopiero jako 12-latka, ale ja do przedszkola nie uczęszczałam. ;-) I nie robię z mojego syna herosa, bo nie on jedyny ma taką odporność - po prostu wkurza mnie wypowiadanie się tonem mędrca (zupełnie bezpodstawnie) o dzieciach

Re: zbiorowe odrobaczenie w przedszkolu-jak to ug

kondolyza napisała: > yamilca197 napisał(a): > > > piszesz o lambliach czy o glistach? zdecyduj sie bo jestes w bledzie i ciagle m > ieszasz... przeanalizuj swoje wypowiedzi i zobacz ze sue motasz. Wez przestan kobieto, naczytalas sie bzdur i je powtarzasz

Re: zbiorowe odrobaczenie w przedszkolu-jak to ug

yamilca197 napisał(a): > > ale jestes w ogromnym bledzie jesli chodzi o gliste! > > Nie jestem w bledzie. Lamblie zyja i rozmnazaja sie w jelitach a nie plucach, w > ydalane sa z kalem. Do organizmu dostaja sie tak jak napisalam wyzej. Sa paso > zyty,ktore moga

Re: Jak zdobyć miejsce w przedszkolu/żłobku

zwolniło ja czekałam 5 mcy, ale od września młoda chodzi do żłobka, choć była 197 na liście oczekujących (fakt, że była jednym z niewielu dzieci z rejonu) -- Nadia 29.08.2008 r. :)

1 2 3 4 5 6