Daremne żale, próżny trud.Czas nieubłaganie mija.To pogaństwo zamordowało Europę, przez fakt, że Społem padała i nie była sobie w stanie poradzić na wolnym rynku.Ale ogłaszając przetarg mogli zaznaczyć, że funkcja, czy też charakter lokalu winna być utrzymana. RESTAURACJA - nie zaś fast food
choć jestem zbyt młoda na wspominanie dancingów w Europie, to kult tej knajpy wśród starszego pokolenia mojej rodziny nadal trwa. ciocia Justyna zawsze kiedy przechodzi koło obecego pożal się boże 'Cuśnieco' to spluwa przez ramię i wypowiada dosadne, kresowe "job......" dodając: "Kiedyś to tu
, mnóstwo imprez kulturalnych, ciekawe restauracje, zoo prawie najpiękniejsze w Europie (bez P Gucwińskich), festiwal i real (te wszystkie sklepy na bielanach nie są przecież we wrocławiu!) mamy głowną ulicę krakowską i piękne dzielnice mieszkaniowe (stary zwm - peła architektury 'gierkowskiej
Sluszne spostrzezenie. Jesli uwaznie sie przygladnac, to najpierw jakas miska spada z gory, pozniej Polski chlopak siega po chusteczke a nastepnie obsluga restauracji go atakuje - jako pierwsza! Oczywiscie bedzie na "lysych i umiesnionych Polakow", szkoda, ze nie napisali jeszcze "kiboli" no bo
Gość portalu: opole111 napisał(a): > Nasi rodacy nie wiedza chyba ze z kurdami i turkami jest wiele problemow na zac > hodzie, wiec lepiej zeby nasz kraj omijali z daleka. Ze spolecznoscia turecka l > ub arabska z afryki pln-maghreb zwiazana jest ogromna przestepczosc i kryminal
okolicznych kafejkach i restauracjach. To sprawia, że centrum żyje do późnego wieczora. - Gdy ze swojego biura wyglądam na Rynek, to widzę fajne butiki i kawiarnie. Czuję się jak w Brukseli, czy Lozannie. Staliśmy się częścią Europy - mówi Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego
będzie dwukrotnie przekraczać powierzchnię Rynku Starego Miasta w Warszawie.Ma być on miejscem koncertów, happeningów, festiwali i występów teatrów ulicznych. Na rynku znajdą się także restauracje, kawiarnie i kluby. Manufaktura będzie największym centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowym w
citizen_opole - klawy jesteś ale chyba opiłeś się taniej 95 Pb. Wczoraj wróciłem z Jawora - tam 95 PB była od 4,02 do 4,24. Cóż Jawor jest w legnickiej SSE, ale jakoś brak postępu. Rusza budowa obwodnicy dla S3, więc zapewne Jawor powóci do przedwojennego statusu miasta hoteli, restauracji
Dziwi mnie, że góralskość "Bidy" sprowadzasz tylko do architektury. Ja nie twierdzę, że restauracje włoskie, greckie, góralskie czy czeskie nie mają prawa bytu, chodzi tylko o to, czy są godne dotowania. Europa bez granic nie oznacza utraty tożsamości regionalnej. McDonald's w Zakopanem i funkcje
kto jeszcze w Opolu mieszka. Europa, Ameryka, Australia czy Azja, a moze i Afryka! Odezwijcie sie! Moze dzisiaj ta strone czytacie! Moze myslami jestescie w Opolu albo okolicach. Spotkajmy sie latem 2006 roku! I nam "zagranicznym" takie spotkanie sie nalezy! 30 lat minie w maju....Kto za? PROSZE
przyjemniejsza metropolią. W Opolu dziś wszystko jest lepsze, mamy więcej pięknych parków, lepsze rozwiązania ruchu ulicznego, wiele pięknych mostów przez Odrę, mnóstwo imprez kulturalnych, ciekawe restauracje, zoo prawie najpiękniejsze w Europie (bez P Gucwińskich), festiwal i real (te wszystkie sklepy
Zahamowanie rozwoju ogrodu zoologicznego w Opolu będzie kolejnym krokiem w tworzeniu prowincjonalnego miasteczka. Opolskie ZOO ma lub miało szansę na stanie się atrakcją turystyczną na skalę krajową i nawet europejską. Nie ma w Polsce i Europie ogrodu zoologicznego, który miałby takie możliwości