Sprzedam kropelki sabsimplex 1 buteleczkę, sprowadzone tydzień temu z Niemiec.Lekarstwo zostało już zakupione ale córeczce całe szczęście skończyły się kolki:) Tel.602 753 540
Sprzeam kropelki na kolkę dla niemowląt Sabsimplex zakupione w niemczech w aptece cena 40zł Kropelki są orginalnie zapakowane nie używane prosto z apteki. Dla mojego dziecka wystarczyła jedna buteleczka i kolki zniknęły, a ja zakupiłam 3 i dwie moge sprzedać .Więcej informacji ren20@op
Witaj!! Jaki termin przydatności mają te kropelki?? Ponieważ ja mam termin na październik, a używałam ich przy pierwszym dziecku i wiem że są rewelacyjne więc być może bym się skusiła. Pozdrawiam
Dawałam i nigdy nie było cienia kolki
Potwierdzam. To znakomite krople, które skutecznie pomagają zwalczać kolkę.
Witajcie Mamy, chciałabym zapytać czy któras z was stosowała albo stosuje sab na kolki (dostępny w Niemczech)?Koleżanka która mi przysłała kropelki poleca abym podawała 2 łyżeczki przed posiłkiem , czy to aby nie za dużo?Słyszałam ,że powinno się podawć 15 kropli do mleka.Może macie doswiadczeni
Chyba to za dużo. Na ulotce jest napisane żeby dawać 15 kropli w trakcie lub po posiłku, maximum jak pamiętam co 4 godziny. -- Gosia, mama Emilki (31.01.2004) A to Emisia właśnie ...
Witajcie, Czy wiecie gdzie można bezpiecznie kupić ten lek na kolkę? Pozdrawiam Monika
oj wiem że w Czechach i że w Niemczech ale poki co nie dam rady tam pojechać po kropelki : [[[[[
Sab-Simplex do sprzedania Wroclaw-okolice tel.0605 105 822
Z tym to na forum Niemowlę
Sprawdzilam sklad i wg mnei to to samo, tylko w sabsimplexie jest ciut wiecej mg simetikonu. Czy sie myle? -- www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=28
nie. Nie mylisz sie. U nas sprawdzil sie Sab Simplex. Lepszy w smaku (waniliowy) od Infacolu (chyba mial byc pomaranczowy, ale, wg mnie strasznie chemiczny im wyszedl), dziala od pierwszego podania, czego o Infacolu nie moge powiedziec. Poza tym jakos latwiej mi sie go dawkuje. -- <a hre
Sab-Simplex do sprzedania 3op tel.0605 105 822
ja też sprzedam Sab Simplex - na szczęście kolki się skończyły :) 1 opakowanie całe, nienaruszone 30 ml, ważne do 05/2007 1 buteleczka 30 ml wykorzystane w 1/3, ważnośc do 12.2006 kontakt na mejla gazetowego najlepiej :) -- Doroszka :) (dawny Gupik) sob., 17-09-2005 Forum: Wrocławskie Mamuśki Wątek: Re: Sab-simplex sprzedam
Dziewczyny,kupie Sabsimplex-czy jak to sie pisze. Maly ma kolki,ja noce zarwane,moze to pomoze. Instrukcja dawkowania mile widzina. Patrick ma 3 tyg.,poczekam do miesiaca i jade z pomoca,bo herbatki koeprkowe,uspokajajace,plantex niewiele pomaga
Hej! Mam do sprzedania, napisze na priva pozdrawiam -- www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=621&w=6837087&a=8221964
Hej, u mnie tez od kilku dobrych nocy spanie bardz ok - dzis 23-4 a potem 5-7 (czas spania) wiec bardzo sie ciesze. Zapisalam sie do ortopedy i neurologa (kontrolnie po raz drugi) na 10 maja dopiero (takie terminy na ul. kieleckiej) - mimo zapewnien lekarzy ie wiem cz to nie za po zno - skoncz