Czy warto odwiedzić? Jaki tam jest najlepszy fryzjer?
witam, Długo szukałam profesjonalnego studia stylizacji paznokci i nareszcie mi się udało - znalazłam dziewczynę, która jest profesjonalną Wizażystką ale zajmuje się też Tipsami. Swoje usługi wykonuje w domu klienta i nie kasuje za dojazd. Wyobraźcie sobie, że nawet pedicure wykonuje
Jak najlepiej urządzić mieszkanie? Wejdźi zobacz czego jeszcze nie widziałeś. www.archideko.pl Zobacz nowości firm najlepszych w branży. Wyraź swoją opinie.Czekam
Mam znajomego projektanta i zaje....fajnie mu się podobała A mnie podobała sie tam przejrzystość i brak latających banerków co chyba każdego denerwują. Stronka ok.
Czy był ktoś może w tym salonie w centrum handlowym Warszawa Wileńska dobrze tam obcinają włosy.
Najgorszy.. byłam na Ursynowie u p. Marty. Nie polecam. Nie umie nawet modelować...
Czy ktos wie na jakiej ulicy znajduje sie ten salon lub zna nr telefonu? Bardzo mi zalezy na czasie!! dzieki sliczne za odpowiedzi jesli beda!!! wrazenia z salonu tez mile widziane.
KOŁO SZWEDA Z OPRAWKAMI OKULARÓW TRZEBA ZEJŚĆ TYMI SCHODKAMI NIŻEJ I JYZ JEST PO PRAWEJ. WRAŻENIA BARDZO DOBRE, TYLKO TEZ CENY NIEZŁE
Trafiłam na ten salon (Poznań) w internecie i nie mogę znaleźć żadnych informacji na ich temat, czy ktoś z Was był tam na depilacje laserowej?? Na temat Studia Laser w Poznaniu bez problemu znalazłam dużo informacji i skłaniam się do tego by właśnie z ich usług skorzystać jednak ciekawi mnie
hej, nie znam Symbiosis niestety, ja byłam w Mona Lisie www.kosmetyka-laserowa.pl Skorzystałam z wakacyjnej promocji - za 4 zabiegi na pachy zapłaciłam 900 zł. Polecam. Oni wsłpracują z innymi gabinetami w Polsce. Naprawde jestem zadowolona.
Informujemy wszystkich naszych klientów o zmianie lokalizacji salonu na ul. Bolkowską 1c Serdecznie zapraszamy. http://www.studioflexi.pl www.studioflexi.pl Nowe zabiegi w salonie: Kriolipoliza Lipo Laser Lifting
w dniach: 2014.01.15-2014.01.21 Zapraszamy Panie i Panów na zabieg: Mikrodermabrazja diamentowa z serum i maską kremową na twarz za jedyne 100 PLN oraz inne zabiegi w promocyjnych cenach, szczegóły bezpośrednio w naszym salonie. http://www.studioflexi.pl www.studioflexi.pl
Który według Was i salon cieszy się najlepszą opinią?
Omijaj Salon Luisse szerokim łukiem.Łukasz Szymczak to pseudo fryzjer
lub tez Studio Ekskrecji ;)
miau_weglowy napisała: > lub tez Studio Ekskrecji ;) mmmm jak to tajemniczo brzmi ;-)
Wspaniała atmosfera, fryzjerzy ok, właścicielka zawsze uśmiechnięta. Ledwo wyszłam, a już chciało się wracać z powrotem. Polecam gorąco!!!
NIE POLECAM! Fryzjer, p, Wiola, pomalowała mi na bordowo włosy (zamiast jasnego brązu). Jeszcze się dziwiła....Po salonie biega pies. W ogóle mało profesjonalne osoby. Fryzjer, makijażytka - do bani. Ja będę omijać szerokim łukiem.