wapniaczek 17.02.05, 12:27 Czy ktos wie na jakiej ulicy znajduje sie ten salon lub zna nr telefonu? Bardzo mi zalezy na czasie!! dzieki sliczne za odpowiedzi jesli beda!!! wrazenia z salonu tez mile widziane. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ODP Re: studio 4 salon fryzur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 13:37 KOŁO SZWEDA Z OPRAWKAMI OKULARÓW TRZEBA ZEJŚĆ TYMI SCHODKAMI NIŻEJ I JYZ JEST PO PRAWEJ. WRAŻENIA BARDZO DOBRE, TYLKO TEZ CENY NIEZŁE Odpowiedz Link Zgłoś
wapniaczek Re: studio 4 salon fryzur 17.02.05, 16:19 Dzieki za szybka podpowiedz! na grunwaldzkiej pewnie tak? A fryzury dosyc awangardowe czy zwyczajne skoro cena taka wysoka? Majac nietypowe uczesanie przynajmniej wiem za co place (ale zbyt szokujace tez nie moze byc) chodzi mi o fryzurke na slub. Ten jeden raz moge zaplacic wiecej tylko zeby byl dobry efekt! pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ODP Re: studio 4 salon fryzur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 16:59 KOLEZNKA TAM ROBIŁA TEZ WŁASNIE NA SLUB I BYŁA ZADOWOLONA, ALE MAKIJAZYSTKI STAMTĄD NIE POLECAŁA. MOZNA TEZ TAM DOJŚĆ IDĄC W BOK OD GRUNWALDZKIEJ. TRZEBA SKRECIC W LEWO NIZEJ KOŁO ROBERTA. ZYCZE POWODZENIA Odpowiedz Link Zgłoś