Dodaj do ulubionych

studio 4 salon fryzur

17.02.05, 12:27
Czy ktos wie na jakiej ulicy znajduje sie ten salon lub zna nr telefonu?
Bardzo mi zalezy na czasie!!
dzieki sliczne za odpowiedzi jesli beda!!!
wrazenia z salonu tez mile widziane.
Obserwuj wątek
    • Gość: ODP Re: studio 4 salon fryzur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 13:37
      KOŁO SZWEDA Z OPRAWKAMI OKULARÓW TRZEBA ZEJŚĆ TYMI SCHODKAMI NIŻEJ I JYZ JEST PO
      PRAWEJ. WRAŻENIA BARDZO DOBRE, TYLKO TEZ CENY NIEZŁE
      • wapniaczek Re: studio 4 salon fryzur 17.02.05, 16:19
        Dzieki za szybka podpowiedz! na grunwaldzkiej pewnie tak?
        A fryzury dosyc awangardowe czy zwyczajne skoro cena taka wysoka?
        Majac nietypowe uczesanie przynajmniej wiem za co place (ale zbyt szokujace tez
        nie moze byc) chodzi mi o fryzurke na slub.
        Ten jeden raz moge zaplacic wiecej tylko zeby byl dobry efekt!
        pozdrowienia!
        • Gość: ODP Re: studio 4 salon fryzur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 16:59
          KOLEZNKA TAM ROBIŁA TEZ WŁASNIE NA SLUB I BYŁA ZADOWOLONA, ALE MAKIJAZYSTKI
          STAMTĄD NIE POLECAŁA. MOZNA TEZ TAM DOJŚĆ IDĄC W BOK OD GRUNWALDZKIEJ. TRZEBA
          SKRECIC W LEWO NIZEJ KOŁO ROBERTA. ZYCZE POWODZENIA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka