na fotologu jest rozwalający facet-Sameh:)chce więcej jego fotek!!!a juz myslałam, że żaden Arab mnie nie powali, a w nim normalnie zakochac się można;)
ile ten Sameh ma lat? może 36? i nazywa sie Sameh Rafaat?
Witajcie, Czy ktos z Was korzystal z wycieczek fakultatywnych z Hurghady wraz z firma pana Sameh'a Gad'a ? Firma nazywa sie chyba SamehTour. Dostalam wizytowke w zeszlym roku i zastanawiam sie czy nie skorzystac...
ktoś poznał?
a jak miał kazać? Przecież tak ma imie:)
szukam dziewczyny która spotka się z bobem - on pracuje w sklepie z perfumami niedaleko roma hotel jeśli tu zaglądasz napisz do mnie: gg 1835008
Witam W sierpniu byłam w Egipcie i poznałam kogoś komu oddałam serce. Potem trafiłam na to forum i serce mi trochę zamarło. Czy któraś z Was go zna? ((mam cichą nadzieję, że nie:( ) On nazywa się Sam (Sameh). Pracuje w lokalnym biurze turystycznym (chyba Rest Service) w Kairze, obsługuje
witam Czy możesz napisać coś więcej - kiedy go spotkałaś, jak się zachowywał? On cały czas utrzymuje ze mną kontakt. Wie że mam męża i dzieci - może jednak mu zależy na mnie? Mi też na nim zależy, chociaż wiem że to bez sensu :(
Na zdjeciach wrazenia z tej podrozy: picasaweb.google.com/sameh.habeeb/DevastationMidOfGazaCityDisplacedChildrenThere#
pomyliłam sie on ma na nazwisko sameh ;((( może znasz go???/
może Sameh, Ibrahim, Moataz, Amro (chociaż nie wiem czy to egipskie)
najglupszy-nick napisał: > http://picasaweb.google.com/sameh.habeeb > Tu jest więcej. > http://picasaweb.google.com/sameh.habeeb/FreeGazaMovementInARadi oShowAtGaza#5264558674204517026 To jest niezłe. -- "Ludzie o wiele częściej waliliby się młotkiem w palec
http://picasaweb.google.com/sameh.habeeb Tu jest więcej.
a sam (sameh) ze sklepiku z perfumami obok Romy (przy irlandzkim pubie)? Znacie go? Będę wdzięczna za każde info pozdrawiam