Dodaj do ulubionych

Hotel Roma - Hurghada

08.10.08, 16:15
Może prócz plażowych lovelasów, któraś zauroczyła się którymś z
facetów z recepcji w Hotelu Roma w Hurghadzie ?
Obserwuj wątek
          • pulcia23 Re: Hotel Roma - Hurghada 16.10.08, 00:35
            Monti..czyli Mufasa jak sie nie myle. on pracuje na restauracji albo
            barze na basenie. wysoki, chudy, dluzsze krecone wlosy, wasik :)
            bardzo pozytywny chlopak! Said jest tez super!!!! Ashraf ze sklepiku
            kolo restauracji Sam kolo hotelu tez mily chlopak :) ogolnie bardzo
            pozytywnie wspominam kelnerow i kucharzy z tego hotelu :) nie mialam
            jakiegos wiekszego kontaktu z chlopakami z recepcji, w sensie nie
            mialam kiedy z nimi nawet porozmawiam :) a 'sklepikarz' to niezly
            flirciarz i amant :)
              • kikaaa0 Re: Hotel Roma - Hurghada 18.10.08, 13:19
                Ahmed animator, taki obcięty na łyso? Jeżeli tak to radzę Wam
                wszystkim omijać go wielkim łukiem. Codziennie inna laska, poza tym
                od jakiegoś czasu nieźle ćpa. Wierzcie, wiem co mówię.
                Pozdrawiam!
            • iza.live Re: Hotel Roma - Hurghada 18.10.08, 13:34
              Ja omijałam szerokim łukiem sklepikarzy, obsługę restauracji, czy
              animatorów. Wiadomo, że tacy zawsze kleją się do turystek, co turnus
              to inna ;-) No ale taki urok tych egipcjan hahaha... zreszta nie ma
              chyba różnicy, ktory gdzie pracuje ;-) Oni wszyscy mają te same
              korzenie, te same skłonności. Bajerują, wyznaja miłość, a jak już
              cel osiągną to zaczyna się... gadka o problemach finansowych,
              narzekanie na swój los, czesto próbują wyłudzić kasę... a jak juz
              widza, ze laska nie da się skroić na kasę, to oczywiście się
              obrażają :-)
              • kijanka1690 Re: Hotel Roma - Hurghada 18.10.08, 14:15
                On nie był łysy :) miał takie króciutkie kręcone włoski ;D zreszta
                nie mówie że sie w nim zakochałam czy coś tylko poprostu sie
                chciałam o niego zapytać :) bo fajnie mi sie z nim gadało. Pracował
                w ROMIE chyba tylko przez miesiąc więc pewnie mało która go będzie
                kojarzyć :) noo ale spróbować zawsze warto :)
              • sowa_55 Re: Hotel Roma - Hurghada 18.10.08, 15:31
                iza.live napisała:

> Ja omijałam szerokim łukiem sklepikarzy, obsługę restauracji, czy
                > animatorów. Wiadomo, że tacy zawsze kleją się do turystek, co
                turnus
                > to inna ;-) No ale taki urok tych egipcjan hahaha... zreszta nie
                ma
                > chyba różnicy, ktory gdzie pracuje ;-) Oni wszyscy mają te same
                > korzenie, te same skłonności. Bajerują, wyznaja miłość, a jak już
                > cel osiągną to zaczyna się... gadka o problemach finansowych,
                > narzekanie na swój los, czesto próbują wyłudzić kasę... a jak juz
                > widza, ze laska nie da się skroić na kasę, to oczywiście się
                > obrażają :-)
                Masz racje i ja tez tak to widze, jestem naturalna bladynka o
                dlugich wlosach, to kleja sie do mnie jak muchy na lep a ja ich
                ignoruje to najlepsza metoda zeby sie odczepili! " Love you" I miss
                you" To smieszne dla mnie slowa z ich ust chca tym tylko jedno
                osiagnac!!! Ale nie u mnie i nie ze mna!I
                • kleoluder1 parfumy. 02.01.09, 13:41
                  dziewczyny a kojarzycie takiego niskiego brązowego kolesia z
                  perfumerii w romie ? Chyba miał na imie Mario. Totalna tragedia..
                  Dużo osób próbował delikatnie mówiąc molestować =/
                  • gosia0409 Re: parfumy. 21.06.09, 14:11
                    tak moje drogie panie roma jest slynna ,jezdze tam nurkowac juz 3 lata,mam blad
                    -naturalne wlosy,wiec to prawda kleja sie jak muchy,daja nr tel ,potem maja mamy
                    chore,okradli ich itp,chca sie od razu zenic,mam tel boba,dawida
                    sida,salaha-menager restouracij ktory ma mieszkanko obok romy i tam zaprasza
                    wszystkie panie,i oczywiscie mam duzo takich samych sms,chyba tylko jeden pisze
                    a potem wszyscy wysylaja,no ich problem to brak kasy,biedni-szukaja naiwnych
                    • shalott1104 Re: parfumy. 21.06.09, 18:22
                      sowa jest blądynką, gosia ma włosy bląd Naturalny
                      hehe gdyby pojechać stereotypami,to nie musisz pisać, to jasne
                      .................

mało rzeczy mnie dziwi,ale żeby blondynka nie wiedziała, jak się
                      pisze blondynka !!
                      • gosia0409 Re: parfumy. 21.06.09, 20:19
                        i tak sie ciesze ze pisze tak po polsku ,ze nie zapomnialam jeszcze jezyka gdzie
                        urodzila sie moja mama,ale temat tutaj mamy inny,pozdrawiam
                        • malgonia1985 Re: parfumy. 01.03.10, 22:11
                          och tak ja byłam w romie zupełnie sama więc byłam pupilką tego całego
                          towarzystwa... a że Bob do tego bardzo mi podpadł więc skakał koło mnie jak
                          koło porcelanowej laleczki... Dawid do niezły bajerant ale jest w sumie miły i
                          można z nim pogadać po polsku... w sumie to najważniejsze nie dać się
                          naciągnąć na kasę bo ja też zaobserwowałam ten wątek ;)
                          a może któraś z was pamięta Omara??? on był animatorem i miałam wrażenie że
                          ma właśnie bardzo duży dystans do turystek mimo że wszystkie mdlały na jego widok...
                                  • malgonia1985 Re: parfumy. 09.03.10, 18:45
                                    problem polega na tym że ja ni mam kompletnie pamięci do imion... zwłaszcza
                                    ich... chyba że kogos poznam bliżej... ja byłam tam w pażdzierniku 2008
                                    roku i olie pamietam byly tam w zasadzie dwa klepy z perfumami pierwszy przy
                                    zejsciu na plaze drugi przy kafejce internetowej i aptece... co do pierwszego
                                    to pamietam tych chlopakow tyle o ile bo codzien sie ich mijalo byli mili
                                    ale raczej z typu tych z ktorymi mozna sie zabawic a nie wiazac jakis
                                    wiekszych nadziei za to bardzo sympatyczny wydal mi sie ten chlopak z tego
                                    drugiego sklepu byl jakis taki inny.. mniej nachalny i bardzo uprzejmy ale to
                                    wszystko co ja jestem ci w stanie powiedziec na ten temat... choc szkoda bo
                                    chcialabym ci jakos pomoc wiem w jakij jestes kropce bo o chlopaku ktory
                                    mi wpadl w oko sluchzaginal ;(
                    • marianna2301 Re: parfumy. 19.01.21, 20:29
                      Wiem że minęło wiele lat od Pani wpisu ale liczę na odpowiedź. Bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Salahu o którym Pani piszę. Jeżeli Pani to czyta to naprawdę proszę o odpowiedź.
                    • marianna2301 Re: parfumy. 19.01.21, 20:33
                      gosia0409 Wiem że minęło wiele lat od Pani wpisu ale liczę na odpowiedź. Bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Salahu o którym Pani piszę. Jeżeli Pani to czyta to naprawdę proszę o odpowiedź.
    • joanna_2009 Re: Hotel Roma - Hurghada 22.03.10, 23:04
      Była w hotelu roma w lutym . Dziekuję za typów z recepcji. umieją
      tylko wyłudzać od kobiet o 02,00 w nocy 40,00 $ za pokój już
      zapłacony z all. Ale nie znali chyba ,,polak potrafi'', nie dałysmy
      sie dupkom naciągnąc, z opresji wyratował nas przewodnik z bee Free
      pan Adrian. Od ręki dostał nasz klucz od pokoju. Jak dla
      mnie :dupki,nieroby wyłudzacze. Czym tu się zachwycać same kurduple.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka