111 wyników w czasie 88 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Co to za sklep na Myśliborskiej ? (początek wątku)

W dniu dzisiejszym będąc z pieskiem przechadzałem się niedaleko poczty na Myśliborskiej i wpadł mi w oko baner odnośnie sklepu z art pap i gadżetami klubowymi. Ktoś coś wie ? Nie mogłem wdepnąć bo było za wcześnie tj. zamknięte ale chętnie się dowiem czy warto ?

Re: Co to za sklep na Myśliborskiej ?

:D na pewno, ale tymczasem sympatyczny pan ma tam chyba największy wybór piórników Barcelony i Angry Birds w całej W-wie. Szkoda, że nie można płacić kartą, ale bankomat obok, więc dało radę coś zakupić ! Kurde, brakuje takich sklepów na Tarcho. Na dzień dziecka jak znalazł !!!

Re: korek na Myśliborskiej

Tramwaj priorytet? Wczoraj wieczorem - jako pieszy - czekałem na zielone stojąc na rogu obok białego sklepu i chciałem przejść przez Światowida. Na drugą stronę ulicy ledwo zdążyłem, ale bez problemu mogłem przejść dalej przez tory - po ciemku spod folii prześwitywało światło zielone = tramwaj

Re: Tesco na Myśliborskiej! Oszuści

Nie rozumiem, dlaczego nadal jeździsz tam na zakupy. Czy to naprawdę jedyny sklep w Gorzowie? Jak mnie gdzieś oszukali, to więcej tam nie chodzę.

Tesco na Myśliborskiej! Oszuści (początek wątku)

Znów mnie oszukali chyba 5 raz z rzedu. Pierwszy raz nabito mi 3* coca-cola, nastepnym razem 2* chrupki, pozniej paczke 10 bulek, sok i maslo. Wkurza mnie to jak ide do sklepu robie zakupy i po odejsciu do kasy studiujac paragon patrze a tam znow 2 razy to samo nabite. Tym razem mleko za 3

Budowa Myśliborska/Dorodna

dojazdowa dla pracującej ekipy (można ją później wykorzystać) 2. EK ma tam przecież coś budować w tym kierunku (czyt.sklep) 3. Tędy najlepiej byłoby wyjść w kierunku pobliskiej szkoły (dzieci nie musiałyby iść Dorodną - niby tylko parę metrów Dorodnej, ale zawsze jest tam ruch) Ale może to tylko

Re: Dom handlowy

Witam Serdecznie Fakt lokal usługowy wygląda dobrze z tymi przyciemnianymi szybami. Na pewno przyda się jakiś duży sklep spożywczo przemysłowy czyli wszystko. Poza tym może w przyszłości wybuduje się coś jeszcze na długości Myśliborskiej trochę miejsca tam jeszcze jest. Co do nowego bloku

Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ??

Na Myśliborskiej 100 jest kościół, tam obok wejścia głównego jest bramka i jest małą księgarnia, mała, ale mają wszystko, co potrzeba w sezonie.

Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? (początek wątku)

Gdzie w okolicach Myśliborskiej kupię wszystkie "akcesoria" potrzebne na wizytę księdza po kolędzie:) (krzyżyk, kropidło, świeczki) Może w którymś z okolicznych kościołów funkcjonuje jakiś sklepić itp gdzie będę mogła zaopatrzyć się w takie rzeczy???

Re: Sklep meblowy "Pod Pegazem"

>Proszę o informacje od osób, które zapłaciły a nie otrzymały mebli (co robić?). Jestem załamana. Jak nie masz pokwitowania wpłaty, to przerąbane, no chyba że masz świadków. A jak masz, to niedaleko, na Myśliborskiej jest komisariat.

Re: Zabawki sklep internetowy Tanio i solidnie

Sklepik a raczej duża hurtownia o nazwie Imperium zabawek jest na Tarchominie na ul. Myśliborskiej :-) Przystępne ceny i obsługa też ok :-) http://www.imperiumzabawek.pl/ sklep z zabawkami w Warszawie

Re: RSM Praga ul.Myśliborska

. P.S. jak byście szukali sprzętu AGD to chyba w Media Marct na Górczewskiej jest najtaniej (pralki) a lodówy w EURO (głównie z promocji). UWAGA: w Markach w Media Marct ta sama pralka kosztowała 200zł drożej niż na Górczewskiej (a to przecież ten sam sklep). Lepiej jest pojeździć i spisywać

Re: RSM Praga ul.Myśliborska

mieszkania i przygotowywanie się do wykańczania. Wybór jest tak wielki, że już zaczynam dostawać oczopląsu. Dobrze, że jeszcze parę tygodni zostało do podjęcia wszelkich z tym związanych decyzji. Na razie bacznie przeglądam internet i sklepy. Pozdrawiam Paweł

LIDL przy Myśliborskiej - kiedy otwarcie? (początek wątku)

Dziś na spacerku zauważyłem już logo nowego sklepu LIdla przy Myśliborskiej/Swiatowida. Kiedy przewidują otwarcie? -- ----------- Moherowe myślenie zagraża temu światu... Fak de dak !

Re: Sklepik przy Myśliborskiej 95, UWAGA!

Chyba wszyscy pobliscy mieszkańcy zastanawiają się nad tym sklepem. Kto tam kupuje? To nie jest kiepski sklep, to jakieś nieporozumienie. I jak to możliwe, że on ciągle w takiej postaci funkcjonuje? Fajnie by było, żeby tam był NORMALNY sklep. Chociaż jest się z czego pośmiać - "Poproszę

Re: Sklepik przy Myśliborskiej 95, UWAGA!

Bylam w "sklepie" moze dwa razy....za pierwszym razem zabraklo mi bułki tartej, blisko, wiec.....szkoda ze cena byla wyzsza niz ta na produkcie....a dlaczego?...chcialam kupic ostatnia bulke tarta (pech to pech) i w zwiazku z tym cena "skoczyla" w gore.....pozniej doplata do napoju z lodowki

1 2 3 4 5 6