Dodaj do ulubionych

Gdzie sklep z dewocjonaliami ??

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 07:50
Gdzie w okolicach Myśliborskiej kupię wszystkie "akcesoria" potrzebne na
wizytę księdza po kolędzie:) (krzyżyk, kropidło, świeczki) Może w którymś z
okolicznych kościołów funkcjonuje jakiś sklepić itp gdzie będę mogła
zaopatrzyć się w takie rzeczy???
Obserwuj wątek
    • Gość: * Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.171.119.170.static.crowley.pl 14.01.09, 08:52
      Nie wiem czy na Tarchominie, ale dwa sklepy są na Targowej blisko
      Wileńskiego.
      • Gość: Fidel Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 12:51
        Kropidło zazwyczaj ksiądz ma ze soba, ale trzeba mu czasem
        przypomnieć, aby go uzył, a nie tylko zabrał kopertę. Krzyż stojący
        chyba najbliżej można nabyć (nomen omen) na Białołęckiej, obok
        Wileńskiej, świeczniki nie muszą być "specjalne", mogą być zwykłe z
        supermarketu. Bądź co bądź, nie chodzi chyba o to by się "pokazać",
        ale o "wizytę duszpasterską". Pierwszy kapłan, który mnie odwiedził
        w nowym mieszkaniu był właśnie takim z seri"w imię Ojca, Koperta,
        Amen, z Bogiem", z drugim można było porozmawiać, znależć wspólnych
        znajomych (okazało się, że kiedyś pracował w mojej porzedniej
        parafii), dostać namiar na niezamężną sąsiadkę;) - (no co Pan,
        kawaler? A tu taka fajna dziewczyna mieszka pod numerem XX). Jeśli
        trafisz na Pasterza, a nie na "z zawodu jestem księdzem", to nawet
        brak świeczki, czy kropidła, nie przeszkodzi.
    • Gość: kolega Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.12.09, 21:26
      Wszystko możesz kupić przez internet na stronie sklepu z
      dewocjonaliami:
      dewocjonalia, komplety kolędowe,
    • Gość: ktosia Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: 94.75.82.* 14.12.09, 22:24
      Proponuje wybrac sie na bazarek przy Cmielowskiej.Tam w pawilonie z artykulami
      kuchennymi /przy toaletach/ widzialam kiedys zestawy tego typu.
    • Gość: emka Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: 195.205.147.* 18.12.09, 15:58
      Przy przystanku na ekspresowej jest sklepik - jak jedziesz w
      kierunku Legionowa to na światłach w prawo w stronę Polfy. Szyld tak
      duży, że trudno przegapić.
    • Gość: Piotr Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.14, 10:50
      UP

polecam sklep z dewocjonaliami www.e-dewocjonalia.eu
      • Gość: Luthien Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.jmdi.pl 29.03.14, 11:55
        Na bazarku przy Światowida (przystanek Tarchomin).
    • podrozniczka123 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 26.09.14, 21:33
      Zawsze możesz zamówić przez neta, najszybciej i bez wychodzenia z domu. Ostatnio zamówiłam w
      sancta.com.pl i był odbiór osobisty w Wawie przy metrze. Było gyt :)
    • alamakota123456 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 10.05.16, 17:53
      Na Myśliborskiej 100 jest kościół, tam obok wejścia głównego jest bramka i jest małą księgarnia, mała, ale mają wszystko, co potrzeba w sezonie.
      • Gość: rad49 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.16, 00:25
        Czy ta księgarnia jest czynna codziennie, czy tylko w czasie, gdy są msze?
        (spotkałem się z takimi praktykami w innych kościołach)
        Jestem z innej parafii i nie wiem kiedy mogę się tam wybrać.
        • ivanofrank Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 11.07.16, 14:48
          Zawsze można tez skorzystać z oferty religijnego sklepu internetowego np tu dlakatolika.pl/produkty/ksiazki-i-multimedia,2,10 i sobie posprawdzać co mają w ofercie albo i na jakąś ciekawą promocję trafić. Za oglądanie się nie płaci, a przynajmniej ceny porównamy.
        • misia51015 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 22.10.16, 02:58
          czynna 7 dni w tygodniu. pn,-pt 11-18, sob 17-18, i po każdej Mszy w niedzielę
          Pozdrawiam
    • misia51015 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 28.09.16, 10:06
      Na świderskiej 109 jest sklep z takimi rzeczami, jak komplety kolędowe, gromnice, mają tam też wszystkie "akcesoria" na różne okoliczności typu chrzest, komunia.
      • jarzebinka007 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 28.09.16, 12:14
        misia51015 napisał(a):

> Na świderskiej 109 jest sklep z takimi rzeczami, jak komplety kolędowe, gromnic
        > e, mają tam też wszystkie "akcesoria" na różne okoliczności typu chrzest, komun
        > ia.

Jak masz więcej czasu to polecam zamówić dewocjonalia przez internet, bo wychodzi znacznie taniej. Wiem, co mówię.
    • Gość: Katolik Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.internet.jettel.pl 17.10.16, 11:01
      Duży wybór dewocjonaliów znajdziesz w internecie. Ja kupuje w Hurtowni Misericordia i jak dotąd się nie zawiodłem ;)
    • Gość: Katolik Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.internet.jettel.pl 17.10.16, 11:04
      Duży wybór dewocjonaliów znajdziesz w internecie. Ja kupuje w Hurtowni Misericordia i jak dotąd się nie zawiodłem ;)
      • allit1301 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 06.11.16, 11:37
        Ja tam bardziej preferuje sklepy internetowe.Ostatnio szukałem krzyża i świecy komunijnej. Bardzo fajne znalazłem w sklepie SPES. To znaczy adres do sklepu to www.dewocjonalia-niedziela.pl Mają nawet krzyże włoskie i to w miarę dobrych cenach.
    • Gość: MIRIAM Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.17, 14:45
      Fajny sklep jest na ul. Rakowieckiej 61 (5min od metro Pole Mokotowskie) Mają duży wybór dewocjonaliów, ale takich na "poziomie" - brak odpustowego kiczu.
    • Gość: krzysiek Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.centertel.pl 01.09.17, 15:22
      Mogę polecic sklep internetowy www.uarchaniola.pl . Znajdziesz tam wszystko czego szukasz.
    • Gość: clearer Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.212-91-26-0.dynamic.chello.pl 12.06.21, 17:31
      W sumie wielu sklepów na Białołęce tego rodzaju nie ma, ogolnie polecam szukac w centrum, całkiem niexle wyposazony jest Veritas.
      Moim zdaniem jednak o wiele lepiej bedzie zrobić zakupy w sklepie internetowym. W sieci ceny są o wiele korzystniejsze, poza tym wybór dewocjonaliów bedzie równiez większy

O tutaj przykladowo www.marko.pl/dewocjonalia

W sklepie można kupić wiele pamiątek na chrzest oraz komunię.
    • Gość: Jakub_21417667584 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.icpnet.pl 30.10.21, 17:02
      Dzień dobry,
      Zawsze można złożyć zamówienie w sklepie internetowym. Małe Betlejem jest sklepem, gdzie nie tylko można zakupić dewocjonalia, ale również wesprzeć misję pomocy Chrześcijanom w potrzebie.
      Sklep można zobaczyc tutaj ----> malebetlejem.pl/
    • Gość: KatarzynaGrochowsk Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? IP: *.centertel.pl 27.06.22, 18:10
      Ja ostatnio zamawiałam pamiątkę na komunię dla siostrzenicy w sklepie de-best.pl i przy okazji zamówiłam tam zestaw kolędowy bo nie miałam w nowym domu jeszcze. Wyjątkowo miła obsługa bo pani się ze mną kontaktowała od momentu złożenia zamówienia.
    • marek338 Re: Gdzie sklep z dewocjonaliami ?? 24.11.22, 08:47
      Chciałbym Wam polecić stronę candelle.pl/kategoria-produktu/dewocjonalia/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi zniczami i dewocjonaliami. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą tego sklepu, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka