i cipy ( zabawne ?) czy poradzilibyście sobie w kazdym ze swiatów ?
ohujałeś ;")
Wiem, brzmi dziwnie. Mam tak od paru dni Lewa strona, żadnej żyły na wierzchu,głową mnie nie boli. Nie ugryzł mnie owad, żadnej krosty ani pryszcza. Tylko to zdarza się kilkadziesiąt razy codziennie. Myję zimną wodą, próbowałam fenistyl,krem nawilżający. Co to może być?
Uzupełnij potas i magnez, a jak nie pomoże, to zaczniesz się zastanawiać. -- Shake it off, shake it off!
Witam U naszej 6-cio miesięcznej córki, która od dawna jest na NAN-ie 2R, po każdej próbie wypicia soczku czy to z marchwi czy jabłka lub innych warzyw i owoców wychodza na skroniach (i tylko tam) czerwone plamy, jakby rumień czy pokrzywka. Co ciekawe plamy te tak szybko jak sie pojawiają
witajcie zauważyłam ostnio ze podczas atakau czasami pojawią mi sie ostre ukłucia bólu na prawej skroni trawa to przez chwile i przechodzi -- Meresanch ....hopla żyjemy i już.......
ja takie ukłucia w skroni, nad okiem, lub na czubku głowy mam przy każdym ataku migreny
Przez dwa dni mam takie pieczenie w prawej skroni,bólem tego nie można nazwać,drażni ale nie boli. I mam te głupie uczucie pieczenia i takiego nacisku tylko wieczorem. Mialiscie coś takiego,co to jest???
O wydawnictwie Czasopisma Reprinty, przedruki Wydania specjalne Kontakt Nota prawna Szukaj > Czasopisma > ERN-PL 02/2009 21. Allodynia w migrenie: częste przypadkowe skojarzenie czy nieunikniona konsekwencja? Carlo Lovati, Domenico D’Amico i Pier
Założycielka wątku nie mówi, w jakim charakterze występuje (może jest świadkiem?) i czyje to wesele (może siostry? a może własne?) By powiedziała, by pomogło. No, mineralna dobra. Ale zamiast szanel?
jestem bardzo bliską rodziną pana młodego, szukam czegoś co by mnie nie postarzało p.s. mam lat 20+
Jest w odpowiednim wieku, doświadczony polityk, znakomity angielski, Tusk go lubi... J. -- navigare necesse est,vivere non est necesse
Bedzie godnie reprezentowal linie partii i wytyczne kace.;) -- Tak to juz jest z zaczadzonymi Polska,zwykly syndrom,...spojrz na to z wierzchu effcia, my mamy telewizornie i gazety i blick,...ty go stracilas bo siedzisz w go.wnie gleboko i po szyje. autor:wolna444
DLaczego w filmach zawsze strzelają sobie w skroń a nie w centralnie w głowe?
Bo się nie znają. Nasi seryjni samobójcy to sobie potrafią strzelić 3 razy w głowę ze sztucera na przykład ?
powiedziała że to szczękościsk wywołany dolną ósemką a nie górną, przepisała antybiotyk i około po tygodniu ból ustał, mogę normalnie już jeść. Niestety, jak mieć pecha to po całości, zaczął się kolejny epizod. Konkretnie to uczucie ucisku w już teraz obu skroniach, plątanie się oczu (Nie wiem jak to określić
Konsultacja u neurologa nie zaszkodzi, lepiej szybko wykluczyć coś poważnego. Jak w dolnej ósemce masz stan zapalny (ropę?), to może być wytłumaczenie wszystkich objawów.