Zepsutą dziwkę nalezy naprawic.
Wydaje mi sie ze policja powinna uczyc sie jezykow obcych. Nie wiem dlaczego, ale tak mi sie wydaje. Poza tym mysle sobie jeszcze ze moglby tutaj pomoc ten facet z broda ktory ciagle za mna chodzi. Ostatnio, to on sie nawet za mna slizgal...
Gość portalu: barbapapa napisał(a): > Wydaje mi sie ze policja powinna uczyc sie jezykow obcych. Nie > wiem dlaczego, ale tak mi sie wydaje. Poza tym mysle sobie > jeszcze ze moglby tutaj pomoc ten facet z broda ktory ciagle za > mna chodzi. Ostatnio, to on sie nawet za mna sl
Alicia Keys - If i ain't got you ;]] Trumbeling, Stumbleling, Fumbleling, Those Are The words that saying that I'm leaving you I'M Leaving you
Miley Cyrus - Hovering "And it's obvious that you're dying, dying. Just living proof that the camera's lying. And oh oh open wide, 'cause this is your night. So smile, 'cause you'll go out in style. You'll go out in style."
antyfanka. Nirvana ?
Anty ;/ Hmm...Selena Gomez?
wiec siedzi. kiszczak rozrabiał ale mniej wiec ma zawiasy -- Jacek Rostowski: Przewidzieliśmy kryzys, polska gospodarka jest bezpieczna
Randka w czarno W Kościele pedofilia jest bezkarna. Chyba że się podpadnie, komu nie trzeba. Wtedy można beknąć za coś, czego się nie zrobiło. – Kiedy spotkałeś księdza Słomkę? – Byłem wtedy uczniem 8. klasy. Mieszkałem z matką i bratem w Brzegu. Mój wujek, Czesław Nowicki,
Prawda jest, ze Marietta napisala list do niego, ze ona ma korzenie na Slasku a Mirko pedziou, ze jego uropa, tysz ze Slaska je! -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy"
594.Sławieński/Slawienski:40 595.Sławik/Slawik/Slawick:3070 596.Słodczyk/Slodczyk:1400 597.Słomian/Slomian:290 598.Słomiany/Slomiany:180 599.Słomicz:20 600.Słomka/Slomka:1150
600.Słomka/Slomka:1150-małopolskie
Jaki model sie wam sprawdzil i w jakim wieku wprowadzalyscie? Np. Nuby ma sporo modeli, z dluga lub krotka slomka. Ktory polecacie?
Up. Na serio nikt nie potrafi doradzic? Pomocy!
Jak demokracja to demokracja i jak zbrodnie wojenne to zbrodnie wojenne. Nie moze sie swiat przygladac mordowaniu niewinnych i nic nie robic. Dla dobra Izraela i jego przyszlosci trzeba by jednego czy drugiego przed sadem postawic i na kilka lat skazac. Bo jest nie do zniesienia ten ton prok
polski_francuz napisał: > Dla dobra Izraela i jego przyszlosci trzeba by jednego czy drugiego przed sadem postawic i na kilka lat skazac. > > PF to nie bedzie latwe....wladza w Izraelu choc demokratycznie wybrana jest w zasadzie obsadzona przez b.czlonkow IDF i innych sluzb