eva_evka napisała: > marzenka12 napisała: > > > ja pracuje tam gdzie siade, najczesciej w ogrodzie jesli swieci slonce > > U mnie, pod Warszawą niestety nie świeci słońce 35l64 dni w roku co ogranicza j > eenak lekko możliwości pracy w ogrodzie. u
marzenka12 napisała: > ja pracuje tam gdzie siade, najczesciej w ogrodzie jesli swieci slonce U mnie, pod Warszawą niestety nie świeci słońce 35l64 dni w roku co ogranicza jeenak lekko możliwości pracy w ogrodzie.
U nas akurat dzis ochlodzenie (12 stopni i chmury), po bardzo wiosennej srodzie i czwartku (18 i slonce) ale od poniedzialku znow ma byc 17-19 i slonecznie. I zawsze dobrze sie czuje przy takiej pogodzie, jak jest ladnie to mam zawsze niesamowity naplyw energii i dobrego samopoczucia. A do tego
75% zapotrzebowania na paliwa plynne i po wojnie Amerykanie kazali zdemontowac te wszystkie instalacje. Aby Niemcy musialy importowac surowce energetyczne. OK, teraz i wegla nie ma ale jest Slonce. Czyli tez wiatr. Duzo roboty ale 1000miliardow € na 12 lat zostalo na obligacje zaklepane, jest za
Okazuje sie ze swieci slonce, wlasnie chmury zniknely, i temperatura dzis ma byc 12 st. Zapowiada sie wiec przyjemny dzien.
Dobry wieczor !!!!. Zjadlam sniadnie w towarzystwie przelatujacych gesi, ktore pewnie lecialy na bardziej otwarte wody jeziora, bo w nocy morz byl -12...C w mojej okolicy, lecialy tak nisko, ze widzialam i puchate brzuchy z wyciagnietymi do tylu lapkami, a lecac konwersowaly ze soba. Pozniej
robija sie o kase.. W Kaliforni jest slonce do produkcji pradu > ale jest gaz i cieplo i na prad ludzi nie nabirzesz Jeszcze +2C z globalnego ocieplenia i może się nabierzecie. To wy mieszkacie przy oceanie, to was najbardziej dotkną zmiany klimatyczne. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E
engine8t napisał: > A jak myslisz dalczego tak jest? Bo narod glupi i nie wie co dobre? LOL Na to wygląda. > A u nas w Kalfiorni to slonce may 360 dni w roku. Więc tylko zakładać i korzystać. > A Polacy wiedza i maja.. Widać mądrzejszy są od przeciętnego
Finlandii niestety się nie da. > Gdyby wszystkie nasze miasta wykorzystywały przy pozyskiwaniu gazu monachijski > proces biogazowy (w Monachium z tego źródła pokrywa się 12% zapotrzebowania na > gaz), dałoby to niesamowite efekty. W Welser Heide używa się gazu ziemnego, tak > ogrzewa
Pogoda obiektywnie ładna - 12 stopni na plusie i slońce. Ale ja w grudniu takiej pogody akurat nie cierpie. Tesknie za zima, chociaz leciutka -pare stopni na minusie, slonce i pare cm sniegu. Albo chociaz szadz na drzewach. W ogole nie mam nastroju przedswiatecznego... Strea i klopoty nie
Odeszła 09.10.25 o 12.30. Ostatnie dni byly ciezkie. Liczyłam na cud,ze znowu wstanie, oszuka przeznaczenie,ze bedzie jeszcze z nami. Ale Ona spojrzała tak na mnie ze wiedzialam ze to koniec. Smierc nie byla łaskawa, nie przyszła pod czas snu. Musialam zamowic wizyte w domu. Lekarz
gyatt napisał(a): > :D nie wylapalam. Slonce mi przygrzalo w leb, wolno kojarze Ale za to można cię rzeźbić na podstawie zdjęcia. https://bedeker.waw.pl/wp-content/uploads/2019/12/Tancerka06.jpg