6 504 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sypac?!

Wystarczy grzecznie poprosic Islandczyqw co by tego Ejafjaqlla przezwywali "Szczyt LehaK"(w islandzkim alfabecie nie ma literki "cy" stad Leh).Bedzie cacy? Moze by homoerectusom z Warszawy podeslac kilka wagoniqw gleby na dobry poczatek.Mogliby zasypac PKiN i kopczyk Lecha jak sie patrzy.

kopiec Kaczyńskiego! (początek wątku)

Kiedy zaczynacie sypac?

przestalo sypac

i nie wieje. Swieci slonce, ale jest tak k...sko zimno, ze az uszy odpadaja. -6 Stopni w pludniowym sloncu! A ja musze za pol godziny wysjc z biurowego ciepelka :(((. Sniegu wciaz pelno, Sankt Gallen zasypane ponoc tak, ze wszystko stanelo (mowili w radiu). Xurek -- czasem myslisz ze to

Nie przestalo sypac

Sypie caly czas, minus 6 stopni.. w drodze do sklepiku odmrozilam sobie uszy chyba ;-)))) Podobno jutro ma przestac, ale kto wie. Tak czy siak, jutro rano ewakuacja, wiec pal szesc :-) -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

zacznijcie sypac!

kawe na lawe ale juz!

..........Zacznie sypac..............

Przeciez to zrobili ludzie sluzb specjalnych PO.Klania sie pan Miodowicz-synalek bylego komunistycznego czlonka KC PZPR.Pozniej szef sluzb specjalnych -- www.bloguez.com/POLSKA/

....nie musi sypac-to robota Thuske i Miodowicza..

ktorzy chcieli udupic Cimoszewicza, a Jarucka to byl tylko pionek

bala sie sypac

jak zlodziej popelnia samobujstwo to nie tylko dlatego ze kradl a dlatego ze mieki i boi sie sypac tych co z nim kradli a w gre wchodza komunistyczni politycy OLINA

Re: bala sie sypac

Nie obrażaj "wykształciuchów". Naucz się choć trochę ortografii.

zaczyna sypac/nt

-- ukojenie

Nie sypac sola

Jest zima - jest snieg. Super. Gdyby mniej bylo kierowcow na lysych oponach lub ruszajacych z jedynki na duzym gazie, to przypuszczalnie korki bylyby duze mniejsze. Ja jestem przeciwny sypaniu sola bo niszczy auta i srodowisko. Jechalem wczoraj przez miasto od 14.30 do 15.30, czyli sam szczy

Re: Nie sypac sola

Ja sie miedzy 12 a 15 krecilem po miescie (pieszo i tramwajem) i faktycznie, wiele osob nei umie ruszac. Ale to nie zmienia faktu, ze nawet jak Ty dobrze ruszasz - to i tak inni jada 20 km/h, wiec Ty tez tak musisz jechac... Sorry, ale gruba warstwa zbitego sniegu na Jana Pawla II, Warszawskiej,

ZACZYNAJA SIE SYPAC....

Jedrucha - kure znoszaco zlote jajo -wyciagnac to na pewno by ich nie powstrzymalo, ale sami widza,ze zaczyna sie sypac dookola. CO bedzie NEXT?

Re: ZACZYNAJA SIE SYPAC....

nie pomoc- > biedaka wyciagnac za krat.Ale jakby mogli Jedrucha - kure > znoszaco zlote jajo -wyciagnac to na pewno by ich nie > powstrzymalo, ale sami widza,ze zaczyna sie sypac dookola. CO > bedzie NEXT? Jakie next? To to co już było nie wystarczy? Tych afer jest już

sokolowska chciala sypac

sypac mielony wegiel.

-- "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem. Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia. koham.mihnika© - alter ego koham.mihnika

1 2 3 4 5 6