61 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Asyryjczycy i milionerzy

, pakiet akcji w Eriksonie, Vattenfallu albo innej klasycznej szwedzkiej firmie. Proporcjonalnie do ludnosci Szwecja posiada najwiekszy odsetek prywatnych przedsiebiorcow i milionerow w lokalnej walucie. -- “... No, it is impossible; it is impossible to convey the life-sensation of any given

artykul wskazuje dokladnie na te niebezpieczenstwa

co dokument ARD. O Eli Lilly pisalam niedawno na forum. Stawianie procesu tego koncernu w jednym szeregu z zadaniami Vattenfallu jest nieporozumieniem. Po pierwsze Vattenfall nie jest udzialowcem tylko wlascicielem elektrowni atomowych. Po drugie Vattenfall ma racje. Der Austieg, czyli

Wyrok sądu jest zgodny z potocznym rozumem

Czy można gdzieś zobaczyć nagranie owego wypadku z 3 września 2012 na ul Zwycięstwa w okolicy lampki Vattenfallu? -- "świat pełza w zaprzaństwie i samobójstwie duchowym"/Sławoj Leszek Głódź/

Re: Lampka po Vattenfallu zostaje i będzie wyremo

Ta lampa to jakaś beznadzieja, gdyby chociaż daszek był tak zrobiony żeby w czasie deszczu można było się schronić, a nie sito...

Lampka po Vattenfallu zostaje i będzie wyremont...

Zawsze pod lampką najciemniej ...

Re: a ja tam głosowałem na Starzyńskiego

Gawkowski nie chciał wygrać, lepiej mu chyba jest w Vattenfallu. > A po wyborach? Obaj główni kontrkandydaci są radnymi. I co? I nic. Jakie konstr > uktywne propozycje zostały przedstawione? Szeregowy radny może sobie najwyżej podłubać w nosie > Radni zostali przyciśnięci do muru

Re: Budujemy Elektrownię Jądrową za 160 miliardów

> Podobnie, gdy u nas jakiś Gazprom czy inna Aviva Areva z.o.o. postawi elektrown > ię w Żarnowcu, to odszkodowań państwo zażąda od Vattenfallu, czy innego umoczon > ego w to producenta energii. > Koniec końców znajdzie się to w twoim rachunku za prąd. Nie znajdzie sie. Bo

Re: Budujemy Elektrownię Jądrową za 160 miliardów

Aviva Areva z.o.o. postawi elektrownię w Żarnowcu, to odszkodowań państwo zażąda od Vattenfallu, czy innego umoczonego w to producenta energii. Koniec końców znajdzie się to w twoim rachunku za prąd. No chyba, że jesteś "szczęśliwym" mieszkańcem Trójmiasta. Wtedy, przy sprzyjających wiatrach

Re: Ogrzewane przystanki autobusowe, kiedy powrót

Po pierwsze, nie żadne władze Warszawy, chyba nikt nawet w najbogatszym państwie w okresie gospodarczego boomu nie spodziewa się ogrzewanych przystanków, zejdź na ziemię i po prostu ubierz się cieplej. To była tylko chwilowa akcja promocyjna Vattenfallu, nic za darmo.

Członek zarządu zapowiada, że Vattenfall sprzed...

DLA LUDNOŚI: CENA ENERGI ELEKTRYCZNEJ WZROŚNIE TYLKO DLATEGO ŻE W EU JEST WYŻSZA(ZMOWA). DLA PRACOWNIKÓW GZE I EW: ILOŚC PRACOWNIKÓW NA 1kW/h W NIEMIECKIM VATTENFALL'U PRZEKRACZA DWÓKROTNE ZATRUDNIENIE W POLSKIM VATTENFALLU WIĘC ZEBY NIE KOMPLKOWAĆ SYTUACJI NIEMIECKIM ZWIĄZKOM ZAWODOWYM (np z EL

Re: PEC Ruda Śląska kto kupi ??????????

SPECu? Nie! A czy kupiec SPECu W-wa kupił vatenfallowskie elektrociepłownie i ciepłownie? Nie! A mimo tego SPEC kupił i to wcześniej niż się okazało czy wejdzie w posiadanie warszawskich ciepłowni i elektrociepłowni po Vattenfallu. Jak lubisz pytanie to idźmy dalej... Czy Tauron obecnie ma źródło

Re: Dostepny dom

Witam wszystkich. Ja wplacilem za mieszkanie w polowie kwietnia a odbior mialem w ubieglym tygodniu. Mam pytanie. Ile trzeba czekac od wizyty w vattenfallu na dostawe pradu i czy istnieja jakies koszta z tym zwiazane? W szafce na licznik jest pusto, podejrzewam ze ktos go musi tam wsadzic. Jak

Re: Dostepny dom

Nie sądzę, by robili miejsca bezpłatne, skoro chcą sprzedać te. Z tego co się dowiedzieliśmy, te płatne miejsca nie będą nawet ogrodzone... Byliście już w Vattenfallu z umową? Ciekawe, ile potrwa załatwianie prądu. Mam nadzieję, że dość szybko. Pozdrawiamy!

1 2 3 4 5