dzianiną bawełnianą bez wzorów: https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/GH3VWkBbxljaBLYhJB.jpg będę wdzięczna za sygnał jak ktoś zobaczy je na jakimś portalu lub może zna mamę która je "znalazła" i zechciałaby je zwrócić... kontakt: wiedzma000@gazeta.pl Sprawa jest zgłoszona na policje, w
Bardzo polecam zakupy u tych dziewczyn - szybko, sprawnie, uczciwie.
Tak właśnie myślę, niestety proces decyzyjny i zdolność podjęcia decyzji u mnie szwankuje. Na szczęście są ferie i mam jeszcze pól tygodnia do czasu przymusowego wychodzenia z domu ;) dzięki za pomoc. -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014
Trudne pytanie. Elite jest wózkiem terenowym i zawsze będzie jechał inaczej niż smart, który ma piankowe koła. MI się nim jeżdziło dobrze ale czy tobie przypasuje ? nie wiem, może skup się na komforcie kontaktu dziecko-mama i kup ten wózek bo zanim się zdecydujesz dziecko dorośnie i już nie będzi
Ty wogóle nie rozumiesz o czym ja piszę. Nie podoba mi się że mając zdjęcia wózka z dzieckiem, jego wymiary i dane zawracała mi głowę żebym pisała jej to samo co już wiedziała od ciebie. Po co ?
nie kupila wózka wczesniej, poprostu przełożyłysmy temat na 2 miesiace. a zdjecia mojej 4 latki w BI tez robilam. wiesz zakup wozka to tez czesto kwestia ceny.. -- http://lilypie.com https://lb5f.lilypie.com/iboXp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png
a ja polecam wiedzma000 i sztucznamrowka. :) i z zakupow to jeszcze spiworek od monika_kas :)
wiedzma000 a możesz zmierzyć wysokość elita w najwyższym punkcie przy rozłożonej budzie, ile cm ma od ziemi? -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014
wiedzma000 napisała: > ty się zastanów nad prowadzeniem tam polskiego przedszkola > > zobaczymy jak mi pójdzie > na wszelki wypadek już gadałam z m żeby sprowadzić do nas jego okropną mamę > ja jakoś przetrwam a dzieci będą miały dobrą opiekę Bralam to pod uwage i
wiedzma000 napisała: > > Martuśka, wiesz on mógł płakać nie za wózkiem ale np ze strachu że się JEGO poz > bywasz. Mój histerycznie płakał jak pakowałam jego zabawki przed przeprowadzką, > myślałam że waśnie o zabawki płacze ale jak go wsadziłam do auta, od razu się
wiedzma000 napisała: > Dziękuję :) > > silke85 - najpierw fastrygowałam, potem w maszynie było łatwiej > > twitti - obszywam ściegiem do dziurek na guziki, tylko nie używam stopki do teg > o ale ręcznie reguluję szerokość jaka mi pasuje. Jak nie masz takiego
wiedzma000 a jaki masz kolor mini? bo ja chyba szukam ;) -- http://lilypie.com https://lb4f.lilypie.com/jxxnp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png