urzędniczy. Po co o tym piszę? Słucham rozmowy p. prof. Wielomskiego z p. Jaruzelską, córką b. 1. sekretarza KC PZPR czyli szefa PRL. www.youtube.com/watch?v=TbM5D_Ji9yQ Po raz któryś słyszę to samo: polscy
Uhm. Pan Rak, Wielomscy, czy Fedorska to ludzie świetnie znający Niemcy i dość obiektywnie oceniający ten "naród wybrany" bis.
Wielokrotnie słuchałem Pani Fedorskiej, uważam że wie co mówi, a nie mówi co wie, dla uzupełnienia doskonałe są wywiadu również Pani dr Wielomskiej Ziętek, prof, Wielomskiego, prof. Musiał,prof, Kucharczyk, dr Rak i wielu innych. Wszyscy mają te same zdanie na temat roli Niemiec i ich ciągot do
określenie i wymyślił "konkurencjonizm". Gdy państwo pilnuje względnej równości firm, gospodarka działa w miarę efektywnie. Istnienie "firmy za dużej aby upaść" oznacza, że gospodarka działa nieefektywnie. P. prof. Wielomski analizował gospdarki świata w historji i wyszło mu, że "wolny rynek" definjowany
stosuje go cały czas. To jest problem polski. Póki go nie rozwiążemy, póty z nieprzyjaciółmi Niemiec stosunki będzie miala Polska złe albo bardzo złe. Ponieważ Pajaca skierowali do Polski Niemcy i za pieniądze niemieckiej fundacji wygrał wybory. Oraz za pieniądze USAID. P. S. P. prof. Wielomski
Stany założyły ONZ i, zdaje się, przestała spełniać ich oczekiwania. Zakładają Radę Pokoju. Komentarz prof Adama Wielomskiego z DoRzeczy wydaje mi się dobry. Fragmenty: „Ideą Trumpa jest świat podzielony na „hemisfery”, w których mocarstwo hegemoniczne robi ze słabszymi państwami, co
konserwatyzm.pl/wielomski-rynek-nie-jest-idolem/ Na rynku z definicji nie wszyscy mogą wygrać, więc zachód też coraz bardziej zauważa że przegrywa z Chinami. Jeszcze nie widzi ze ma to coś
-mazowieckie(?) 280.Wielogurski:12-mazowieckie 281.Wieloguski:1-mazowieckie 282.Wielomski:57-mazowieckie 283.(Wielomborek);11-niemieckie(?) 284.Wielondek:72-mazowieckie 285.Wielongowski:12-mazowieckie 286.Wielontek:8-mazowieckie 287.Wieloński:53-mazowieckie 288.Wielosławski:6-mazowieckie 289.Wielowieyski:83
niekontrolowanego, bo on w prostej drodze prowadzi do ...komuny. Ciekawie wyjaśnia to prof. Wielomski argumentując, że Korea Północna jest przykładem kraju w 100% kapitalistycznego (sic!)
"Po USAID czas na jawność dotacji niemieckich fundacji partyjnych, udzielanych NGO-som w Polsce. To dopełni obraz Polski jako neokolonii" – proponuje prof. Adam Wielomski. Temat powoli zaczyna być obecny także w Polsce, ponieważ dolary z USAID zasilały tutejsze media o lewicowym profilu
livia.kalina napisała: > związany z Konfederacją Brauna Czego ty jeszcze nie wymyślisz XD Wielomski to śmieszek, specjalnie pisze takie rzeczy, żeby takich jak ty hejterów sprowokować. Jak się wyżyjecie, to potem jesteście mniej awanturujący.
Albo moze chcecie porozmawiac i docenić zaradność panów konfiarzy? Adam Wielomski, konserwatysta, wykładowca, wraz z żoną Magdaleną Ziętek-Wielomską związany z Konfederacją Brauna -- ***** ***