5 879 wyników w czasie 188 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wilkołak

wilkołak

bi.gazeta.pl/im/0/5702/z5702880X.jpg i poproszę borata

Zamek Przemysla

widziany z innej perspektywy ;-) www.poznan.pl/mim/public/turystyka/pictures.html?co=show2&id=20325&instance=1017&parent=13693&lang=pl to ja poproszę wilkołaka w

wilkołaki

Chamem sam jesteś głupim,to normalne u przebierańców-dwupaszportowców spod Opola udających Niemców.Jak taki udawacz się pokaże czy paszczę otworzy to od razu widać kto zacz.Albo czuć, śmierdzących,brudnych,nieogolonych wilkołaków.

Re: wilkołaki

nie wmawiaj mi dwuch paszportów, nigdy w życiu nie posiadałem polskiego.mam tylko jeden, niemiecki (to ten z którym można wjechać do prawie każdego kraju na świecie bez wizy). dwupaszportowych niemców jest tylko paru, w przeciwieństwie do polaków , kturzy to mają kanadyjskie, USA, GB, F,I, E, i

"Wilkołak" (początek wątku)

Czytaliście książkę "Wilkołak"? Jeśli tak, to jak wam się podobała? Wg mnie była znacznie fajniejsza od filmu... i ogólnie to chyba najlepsza książka, jaką czytałam.:-)

Re: "Wilkołak"

Książki nie czytałam, a film będę dzisiaj oglądać :)

Wilkołaki

wilkolaki? wypruwaja flaki? -- polecam zeszloroczne karaluchy

Wilkołaki

e?

wilkołaki

"Marsz wilkołaków" nie doczekał się wydania na żadnym nośniku; nie ma go też na oryginalnym ani wznowionym soundtracku do "Akademii Pana Kleksa". W wywiadzie dla "Metal Hammera" Piekarczyk wspominał, że może kiedyś grupa wyda różne nagrania, które nie weszły na płyty. Ale - jak z wypowiedzi

Re: Małgorzata Ostrowska - Meluzyna

Czy tu chodzi o ten hit z "Podróży Pana Kleksa"? A może przy okazji ktoś ma "wilkołaki" TSA z pierwszej części - Akademi Pana Kleksa...

Wilkołak

A ponoc nie istnieja........ -- Fotoforum Dziwnowa Forum Przyjaciół Dziwnowa Fotoforum Morze Bałtyckie

"wilkołaki"

1410_tenrok napisał: > widziałem sceny z wojny w Chorwacji i Bosni? Ja widziałem. Trzecia Rzesza robila nie gorsza propagande. > Serbowie > to nie ludzie. To wilkołaki!!!! I dobrze, że ich taka kara > spotkała!!! W latach 1930-tych, mowilbys to samo o Zydach i

Braci serbowie to bandyci!!!!

widziałem sceny z wojny w Chorwacji i Bosni? Ja widziałem. Serbowie to nie ludzie. To wilkołaki!!!! I dobrze, że ich taka kara spotkała!!!

wilkołaki (początek wątku)

Wiecie dlaczego dwupaszportowców spod Opola udających Niemców i żyjących w Niemczech nazywają wilkołakami ? Bo chodzą brudni i zarośnięci,czasem jak przyjadą do rodziny w Polsce to wtedy się umyją a nawet ogolą i pójdą do fryzjera.Niewątpliwie dla zakładu fryzjerskiego musi to być przykre

Re: wilkołaki

Ponadto,skąd u dwupaszportowców spod Opola udających Niemców takie zamiłowanie do kolczykowania uszu i noszenia chińskich dresów ?

wilkołaki (początek wątku)

csgrad.cs.vt.edu/~tjohnson/bio/werewolf.gif www.virginia.edu/afrotc/area2/werewolf.jpg -- Jeśli jeszcze nie zwariowałeś, to znaczy, że je

Re: wilkołaki

www.altavista.com/web/results?q=%22musi+by%C4%87+kawior%22&kgs=0&kls=1&avkw=xytx

1 2 3 4 5 6